Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МПС с висок клиренс (просвет)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: МПС с висок клиренс (просвет)

    Ако темата не е поредното социологическо проучване мисля че Пандата е твоят автомобил. В смисъл, пресечна точка на малък, маневрен автомобил с голям "просвет". Не съм срещал класация по съчетание на тези два параметъра, но ако има такава, определено Пандата е в тройката.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #17
      От: МПС с висок клиренс (просвет)

      Откакто си свалих предната броня, изведъж започнах да имам много повече предимство и никой не ми се вре под гумите. Прежаленият вид печели - това е моят извод.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170705_133437_s.jpg
Прегледи:1
Размер:312.8 КБ
ID:5760347
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #18
        От: МПС с висок клиренс (просвет)

        Да, да! И нЕкои "некорумпирани" представители на закона също��.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • #19
          От: МПС с висок клиренс (просвет)

          Вземи си скутер.

          Коментар


          • #20
            От: МПС с висок клиренс (просвет)

            Трябва и ремарке към скутера.
            Последно редактирано от arn; 27-07-17, 15:56.

            Коментар


            • #21
              От: МПС с висок клиренс (просвет)

              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
              Сантафе има добър клиренс , започва да закъсва на такъв терен / по вина на водача / [ATTACH=CONFIG]922237[/ATTACH]...после като го издърпах нямаше проблеми [ATTACH=CONFIG]922238[/ATTACH]...Дачията също се представя добре , където мина Тойотата , Дачията я следваше / а имаше хубави коловози / [ATTACH=CONFIG]922239[/ATTACH]
              на първата снимка бяхме заедно, предното пак не сработи и след ремонта.

              Коментар


              • #22
                От: МПС с висок клиренс (просвет)

                Темата има развитие...ама нещата се развиха малко друго яче и извън темата....защото няма нищо общо с описаните неща...новото старо возило е Volvo XC90 2.5T ,не е никак малко, минах 700 км и разхода е малко повече от 10..(по 2) ..ама пък кеф. Взех го с изгорял лак, ама ще се оправи това. Сега едно ми се искаше..то какво стана, ама пък е кеф....

                Коментар


                • #23
                  От: МПС с висок клиренс (просвет)

                  Това 20/100 с каква скорост го направи?

                  Коментар


                  • #24
                    От: МПС с висок клиренс (просвет)

                    Тези 2.5 т мотори не се ли комплектоват само със много чупливия автомат.
                    Land Rover Discovery II, V8 4.0
                    VW Golf VI variant
                    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                    Коментар


                    • #25
                      Re: МПС с висок клиренс (просвет)

                      Покарвал съм такова, ама тоя Д5 голяма ламя под 14 смесено каране не можах да го сваля (извъградско до 130) иначе беше 6 скоростна ръчка.
                      Инак много комфортен и изключително добре обезшумен автомобил.
                      Да ти е честит!
                      Последно редактирано от Никола; 31-07-17, 22:44.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Re: МПС с висок клиренс (просвет)

                        Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
                        Покарвал съм такова, ама тоя Д5 голяма ламя под 14 смесено каране не можах да го сваля (извъградско до 130) иначе беше 6 скоростна ръчка.
                        Инак много комфортен и изключително добре обезшумен автомобил.
                        Да ти е честит.
                        Колегата е казал 2.5 Т което е турбо биндзин.
                        2.5 T се куплира с 5 скоростния Айсин дето не изкарва много километри без проблеми.
                        Д5 си е дизела а Т6 си е битурбо биндзина.
                        Land Rover Discovery II, V8 4.0
                        VW Golf VI variant
                        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                        Коментар


                        • #27
                          Re: МПС с висок клиренс (просвет)

                          Да чел недочел, за дизела се изказах.

                          Коментар


                          • #28
                            От: МПС с висок клиренс (просвет)

                            Благодаря колеги. Разхода горе дето споменах е на магистрла (150-170км/ч) + 80 km по завои с 40-50+ няколко влизания/излизания към Карадере (там бих казал че внимателно и доста бавно 1-ра, 2ра -10-20 км/ч, че доста клони там (там честно казано и над 20 може да е стигнало, ама са към 7 км на посока), ама към края на месеца ще влиза за боя и без това заради падналия лак.
                            За скоростната се надявам да няма проблем, за момента добре превключва и не дава сигнали. И санта фе-то беше готино, ама волвото доста повече джаджи и доста по луксозно. Като обем на багажно отделение е доста доволно, събира наистина много.
                            Габарите освен че е малко по високо ми се струва идентично. Мотора "мърка" тихо и приятно и вътре почти не се чува. Санта фе-то вади повече звук при ускорение (V6).
                            За момента като всяко детенце още се радвам на новата играчка, пък то времето ще покаже... дали няма след някой друг месец пак да има търсене на по-градски джип

                            Благодаря на всички !

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X