Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекъсва за момент...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Прекъсва за момент...

    Не се отмятам, ама ако е задръстен филтъра-гориво няма да стига във високите обороти, и при рязко подаване на газ. И това ще е постоянно, а не иначе да е добре, и когато му скимне-да се прави на балерина...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Прекъсва за момент...

      Проблема с прекъсването (придърпване) го реших най после!
      Сменихме дюзите на инжекторите от 2,4 с 2,6 и всичко си дойде на местото.Няма прекъсване няма насичане,джипа си
      върви съвсем нормално.Като мислех че е от токовете,напразно смених бобина,кабели и свещи,но не е кой знай ква беда.
      Важното е че всичко се оправи.
      jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

      Коментар


      • #18
        От: Прекъсва за момент...

        Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
        Проблема с прекъсването (придърпване) го реших най после!
        Сменихме дюзите на инжекторите от 2,4 с 2,6 и всичко си дойде на местото.Няма прекъсване няма насичане,джипа си
        върви съвсем нормално.Като мислех че е от токовете,напразно смених бобина,кабели и свещи,но не е кой знай ква беда.
        Важното е че всичко се оправи.
        Всичко е добре когато завършва добре. Чудя се само защо още в началото не са монтирани подходящите инжектори.
        Младен е много грамотен в сферата си и не би допуснал неточност в комплектовката и монтажа.
        (преди два месеца му карах колата на малкия син за уредба и съм доволен от монтажа и настройката-уредбата ми коства 1900лв. но си струва)

        Коментар


        • #19
          От: Прекъсва за момент...

          Първоначално публикуван от Vankala Преглед на мнение
          Проблема с прекъсването (придърпване) го реших най после!
          Сменихме дюзите на инжекторите от 2,4 с 2,6 и всичко си дойде на местото.Няма прекъсване няма насичане,джипа си
          върви съвсем нормално.Като мислех че е от токовете,напразно смених бобина,кабели и свещи,но не е кой знай ква беда.
          Важното е че всичко се оправи.
          А на същите дюзи ли сменихте отвора или сложихте нови?
          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
          Телефон - в профила!

          Коментар


          • #20
            От: Прекъсва за момент...

            Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
            Чудя се само защо още в началото не са монтирани подходящите инжектори.
            Младен е много грамотен в сферата си и не би допуснал неточност в комплектовката и монтажа.
            Ами да,мн грамотен е щом за да се вредиш при него се записваш и чакаш близо 2месеца.
            Но кой не греши? Не познавам такъв човек!
            Каза ми че дюзите се слагат според конете.До 150к...2,4 след 150..2,6 и така. Аз съм на ръба със 147к и там е станало разминаването.Миналата седмица е слагал ГИ на същия Черок като моя и се е появил същия проблем.
            Разбира от какво е (след доста заигравка) и веднага ми звънна като ми каза че иска да ми види колата.Та те така де.

            На въпроса на Иван Жоров,
            Да,сложихме нови дюзи,не знам дали с разпробиване ще стане,но човека извади нов комплект и го монтира.Те моите няма да му останат
            Пак доста каране и нови настройки с компа,и всичко стана както трябва.
            jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X