Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикап за работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пикап за работа

    Здравейте колеги, предстои ми избор на пикап за работа. Имам картбланш да избирам между чосто нов греет уол стед5 или всичко останало еквивалент на парите му. Загледах се по нисан навара, но има с два мотора единия 174кс другия 190 кс а за тях нямам никакво инфо . Гледам и тойта хайлукс ,но конете и ми се виждат малко. Който има някакви наблюдения и на други джипки нека сподели. Ще се кара предимно по асфалт и много малко черно. На ден ще се минава мин 200 км ,така че и да е удобен ,че до сега карах мазда б2500 и съм разочарован от возия . Знам че всички ще кажете пикап и возия ,но не може да няма някой по комфортен. Автоматик е с предимство и задължително 4х4
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

  • #2
    От: Пикап за работа

    Амарок?!
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Пикап за работа

      Ford Ranger .....Карах модела от 2007 г , 143 к.с . След близо 9 години експлоатация и 120 000 км - едно каре за смяна и редовна смяна на масла и филтри .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • #4
        От: Пикап за работа

        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
        Здравейте колеги, предстои ми избор на пикап за работа. Имам картбланш да избирам между чосто нов греет уол стед5 или всичко останало еквивалент на парите му. Загледах се по нисан навара, но има с два мотора единия 174кс другия 190 кс а за тях нямам никакво инфо . Гледам и тойта хайлукс ,но конете и ми се виждат малко. Който има някакви наблюдения и на други джипки нека сподели. Ще се кара предимно по асфалт и много малко черно. На ден ще се минава мин 200 км ,така че и да е удобен ,че до сега карах мазда б2500 и съм разочарован от возия . Знам че всички ще кажете пикап и возия ,но не може да няма някой по комфортен. Автоматик е с предимство и задължително 4х4
        Бягай от китаеца ...вземи си Тойота.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Пикап за работа

          Не слушай Сашката, взимай си Греат Уол, но Бензин и с газов инжекцион. Ако го взимаш нов или втора ръка мога да съдействам. Колата за парите си е повече от идеална, а за проходимост мога да те водя да видиш за какво иде реч. Много хора ги отричат , но аз съм работил там и знам за какво става на въпрос. Това при положение , че искаш с ръчна скоростна кутия.

          Коментар


          • #6
            От: Пикап за работа

            Тундра брат !

            Изпратено от моят EVOLVEO StrongPhone Q4 с помощта на Tapatalk
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              От: Пикап за работа

              Ице брат , то туй зил 130 бре .Трябва ми нещо да гори като хората или малко да му мяза . През другото време ще се ползва и като личен и трябва да го зареждам аз
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #8
                От: Пикап за работа

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                Ford Ranger .....Карах модела от 2007 г , 143 к.с . След близо 9 години експлоатация и 120 000 км - едно каре за смяна и редовна смяна на масла и филтри .
                До сега карах сестрата на форда ,мазда б 2500 ,да здрави са но много блъска ,сменял съм скоростна кутия ( там им е слабо място) демферна шайба на к.в. и гнп ,айде гнп може да е от калпава нафта,съеденител комплект ,тампони на горни носачи .Но вече отива към 400 000 и тези ремонти са нормални за тези км.
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #9
                  От: Пикап за работа

                  Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                  Не слушай Сашката, взимай си Греат Уол, но Бензин и с газов инжекцион. Ако го взимаш нов или втора ръка мога да съдействам. Колата за парите си е повече от идеална, а за проходимост мога да те водя да видиш за какво иде реч. Много хора ги отричат , но аз съм работил там и знам за какво става на въпрос. Това при положение , че искаш с ръчна скоростна кутия.
                  Гледам дизела с по добри характеристики ,двигателя как е или задължително бензин
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пикап за работа

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    нисан навара, но има с два мотора единия 174кс другия 190 кс
                    Ако наистина е за работа стой далече от това.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пикап за работа

                      Първоначално публикуван от I.Rangelov Преглед на мнение
                      Ако наистина е за работа стой далече от това.
                      +1

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пикап за работа

                        Първоначално публикуван от I.Rangelov Преглед на мнение
                        Ако наистина е за работа стой далече от това.
                        Какво имаш предвид? Дай нещо по конкретно.
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пикап за работа

                          Тия 200km/ден какви ще са ?
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пикап за работа

                            В местоработата имаме и Стена имаме и хайлукс. Стената е бензин с газ купувана чисто нова, тойотата е купувана втора употреба на много малко км. мисля 32к. Тойотата е с малкия мотор. Имаме душманин за шофьор, кара се по минимум 200 км на ден предимно асфалт, но се товари. И двете не се чупят, стената има сменено каре на кардан, тойотата нищо. шофьора обаче всеки път предпочита тойотата...
                            Бтв обслужването на стената от -до е на смешни пари.
                            Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                            Ford Fiesta 1.4 Tdci

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пикап за работа

                              Имаме 2 Стени, служебни. Обиколиха цяла Европа и който не е искал, той не я е карал. Карал съм само празна - 170 км/час през цялото време София-Ямбол-София. Добри спирачки, учудващо. Колега беше минал Англия-България марш на скок, без да спира да преспива със 150 км/час "за да има адреналин". Това е за возенето. До сега не съм чул да им правят някакви ремонти, освен обслужване.
                              Малки впечатления, но от сърце. Фен съм им.
                              Публикувайте отговор

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X