Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикап за работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Пикап за работа

    И аз ги правя тези скорости със 73-ката,па и повече......ама на подемника!
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • #92
      От: Пикап за работа

      Първоначално публикуван от noname12 Преглед на мнение
      С какви гуми е на тази скорост?

      Не ти оспорвам, напротив евала! Аз на две коли 140кс и 150кс TDI правя макс 200-205 - нагоре е игра на нерви!
      Това с летни гуми 255,65,17 около 77см и 200 са като отче наш ,сега съм с 265,70,17 дуратрак 81,5 см , до 160 отива за норматив и от там почва да тъпче до 180 , по нататък отива на мисия невъзможна . Но достигне ли 180 си ги държи ,все пак е 170 кс и нагоре и 400 нм но е с динамика на тухла четворка ,а и друго возията я докарва като на лека кола а е с ресьор , и е добре обезшумена приятно се пътува с нея ,не изморява.
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #93
        От: Пикап за работа

        Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
        И аз ги правя тези скорости със 73-ката,па и повече......ама на подемника!
        Ако те закача на въжето на магистралата ,смятам че заедно ще достигнем около 160,км .......само да не натискаш спирачките
        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

        Коментар


        • #94
          От: Пикап за работа

          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
          Ако те закача на въжето на магистралата ,смятам че заедно ще достигнем около 160,км .......само да не натискаш спирачките
          Ха,ха не съм вдигал повече от 140 на ход,ама без стабилизираща щанга е страшно.И за да не съм съвсем извън темата ще споделя,че веднъж товарих на клиент едно пале с пелети, тежащо 1,05т и високо 1,60м, на Хайлукс,.Клекна сериозно и се клатеше като патор,заради високия център на тежестта,абе не беше красива гледка,ако е мой не бих му го причинявал често.
          Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
          Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
          Враца

          Коментар


          • #95
            От: Пикап за работа

            Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
            Ха,ха не съм вдигал повече от 140 на ход,ама без стабилизираща щанга е страшно.И за да не съм съвсем извън темата ще споделя,че веднъж товарих на клиент едно пале с пелети, тежащо 1,05т и високо 1,60м, на Хайлукс,.Клекна сериозно и се клатеше като патор,заради високия център на тежестта,абе не беше красива гледка,ако е мой не бих му го причинявал често.
            На моят бивш вече Рейнджър съм товарил палет итонг . Нямам представа колко тежи , хубавото беше че трябваше да го транспортирам на около 3 км само . Иначе с палет с плочки редовно , харесваше ми че почва да вози като лодка . При нисък товар няма проблем , ама с итонга ме беше страх да не се наклони и да отскубне куките от легена . До колкото си спомням полезният му товар беше 1200 или 1300 кг . Сигурно ако си бях останал в БГ и сега щях да си го карам . Не ни допада (семейно ) обаче магистралното каране и ползването за задните седалки от вече порасналите ми дъщери .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #96
              От: Пикап за работа

              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
              На моят бивш вече Рейнджър съм товарил палет итонг . Нямам представа колко тежи , хубавото беше че трябваше да го транспортирам на около 3 км само . Иначе с палет с плочки редовно , харесваше ми че почва да вози като лодка . При нисък товар няма проблем , ама с итонга ме беше страх да не се наклони и да отскубне куките от легена . До колкото си спомням полезният му товар беше 1200 или 1300 кг . Сигурно ако си бях останал в БГ и сега щях да си го карам . Не ни допада (семейно ) обаче магистралното каране и ползването за задните седалки от вече порасналите ми дъщери .
              Високия товар макар и лек няма как да не клати. На нисана редовно му товаря по 26 топа оградна мрежа, и почва да си клати малко ,но с голяма скорост ще прави беля.
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • #97
                От: Пикап за работа

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F6F5E53C-8A51-43F4-88B7-248E0CDB0C27.jpg
Прегледи:1
Размер:437.4 КБ
ID:5781278


                ЕЙ така ...да раздвижим работните пикапи.
                Аз - доволен. Страхотна работа ми върши. Нон стоп отзад е пълен с какви ли не инструменти и боклуци. А покрай вилата също е страшно полезен.
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X