Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикап за работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Пикап за работа

    Първоначално публикуван от Shere_Khan Преглед на мнение
    Здрвей,
    Търся Ford Ranger, струва ли си да ги купувам? Защото има доста хора които не го харесват, както и един приятел който има сервиз и прави основно американски коли ми каза, че не е добър модела.
    Мерси
    Конкретизирай кое поколение Рейнджър,какъв мотор,нов или втора ръка.Дай повече инфо за да получиш адекватен съвет.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #62
      От: Пикап за работа

      Първоначално публикуван от Shere_Khan Преглед на мнение
      Здрвей,
      Търся Ford Ranger, струва ли си да ги купувам? Защото има доста хора които не го харесват, както и един приятел който има сервиз и прави основно американски коли ми каза, че не е добър модела.
      Мерси
      Ами послушай хората,не знам се чудиш
      пс.форд рейнджър няма нищо общо с американските коли виж F150 може!
      Pathfinder 4.0L

      Коментар


      • #63
        От: Пикап за работа

        Един бърз преглед на срещаните по пътя из Германия, Австрия и Швейцария:
        1. VW Амарок - ама все с 21` джанти
        2. Тойота - с обикновенни джанти за работа
        3. L200 и Навара
        4. Форд
        5. Колкото RAM-ове толкова и Исузо (и аз не знам защо, за гъзария предполагам)
        6. Напоследък някакви Фиати се появиха...

        Коментар


        • #64
          От: Пикап за работа

          Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
          Един бърз преглед на срещаните по пътя из Германия, Австрия и Швейцария:
          1. VW Амарок - ама все с 21` джанти
          2. Тойота - с обикновенни джанти за работа
          3. L200 и Навара
          4. Форд
          5. Колкото RAM-ове толкова и Исузо (и аз не знам защо, за гъзария предполагам)
          6. Напоследък някакви Фиати се появиха...
          Фията е Митсубиши Л200
          8)

          Коментар


          • #65
            От: Пикап за работа

            Аз съм готов , Навара 2009 10 месец . Обиколих всички марки и само талаш (независимо години/пари) , даже и тойоти гледах и пак нищо . За малко да се откажа и да взимам нова стена . Но с тази се харесахме ,купе здраво,шаси тук там някоя точка . Пробвах по равно 200 км ги минава ,190 км изкарва баирите по магистралата, това за проба само инък 140 км си пее на 6 . Мисля , че това търсих . Единствения кусур е блокажа на задния диф , като го пусна идват 4 волта на соленоида и не включва . Някой ако има на идея защо е така да подсказва ,или да му подам директно 12 в и да пробвам дали ще включи . Благодаря на всички включили се в дискусията . Утре регистрация .
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #66
              От: Пикап за работа

              Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
              Аз съм готов , Навара 2009 10 месец . Обиколих всички марки и само талаш (независимо години/пари) , даже и тойоти гледах и пак нищо . За малко да се откажа и да взимам нова стена . Но с тази се харесахме ,купе здраво,шаси тук там някоя точка . Пробвах по равно 200 км ги минава ,190 км изкарва баирите по магистралата, това за проба само инък 140 км си пее на 6 . Мисля , че това търсих . Единствения кусур е блокажа на задния диф , като го пусна идват 4 волта на соленоида и не включва . Някой ако има на идея защо е така да подсказва ,или да му подам директно 12 в и да пробвам дали ще включи . Благодаря на всички включили се в дискусията . Утре регистрация .
              Имаше снимки в мрежата за Навара как се прекършва шасито между купето и товарния отсек .
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #67
                От: Пикап за работа

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Имаше снимки в мрежата за Навара как се прекършва шасито между купето и товарния отсек .

                Не изгнило шаси се къса ,така ли да го разбирам ?
                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                Коментар


                • #68
                  От: Пикап за работа

                  Ставаше дума точно за изгнили шасита. В Англия наскоро пищяха по тоя повод и мисля в някои други европейски страни.
                  Subaru Legacy 2.5
                  Suzuki GS500 E

                  Коментар


                  • #69
                    От: Пикап за работа

                    Масов дефект и причината не е точно в ръждата! По-скоро конструкцията на шасито се измаря точно пред захватите на ресьорите!
                    мисля, да зема а се замисля...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Пикап за работа

                      Може и така да е, но всичките снимки които аз съм виждал в нета бяха на доволно изгнили шасита.Не съм задълбавал много, защото взех друга марка пикап и спрях да се интересувам.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • #71
                        От: Пикап за работа

                        Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                        Не изгнило шаси се къса ,така ли да го разбирам ?
                        Не зная , само ти споменавам какво съм виждал . ...за мен това е смущаващо.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • #72
                          От: Пикап за работа

                          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                          Не зная , само ти споменавам какво съм виждал . ...за мен това е смущаващо.
                          Има време ще разберем ..... за мен гнилоч да се скъса е напълно нормално независимо от марката и модела. По интересен ми е блокажа , ако някой има идея да я сподели .
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Пикап за работа

                            Jimito, след като ти се уреди, сега е мой ред.
                            Силно съм се развълнувал покрай един хайлукс 2007 2.5d. От доверена фирма, 100%сервизна история.
                            Въпросът ми към знаещите е - колко е товатоносимостта на това чудо? Бидон от 1t ще му тежи ли на дупЕто или по -скоро да не го претоварвам с толкова?
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • #74
                              От: Пикап за работа

                              Стария Хайлукс съм го товарил със кубик нарязан дъб и определено му тежи. Е отнесе ги от Дупница до Благоевград , ама то само по асфалт. На един обект идва старо Мицубиши натоварено с траф / 800 кг / ...ами мъкнеше го . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3173.jpg
Прегледи:1
Размер:397.3 КБ
ID:5765998
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • #75
                                От: Пикап за работа

                                Здравей моя hilux 2008 съм го товарил веднъж до 1200 кг с облицовачен камък един паллет направо с мотокара го сложиха. Но тове е било еднократно и му увисна задницата но си ги отнесе без проблем по асфалта. Нормално 700-800 кг с трима не много малки вътре няма проблеми по черни пътища бих казал даже е по стабилен не поднася. Бидона с вода като тегло не би имало проблем ако е пълен догоре за да няма свободна повърхност водата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X