Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пикап за работа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Пикап за работа

    Ще се товари рядко ,повече е транспорт за това искам да се движи по бързо и да е по комфортен.


    Така ,спрял съм се следните марки

    1 Исузо д-макс , автомат или ръчка ? 2,5 или 3,0 литра

    2Митсубиши л 200 , автомат или ръчка? 2,5 или 3,0 литра?

    3 Нисан навара ,автомат или ръчка? 174 кс. или 190 кс. след фейслифта?
    Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

    Коментар


    • #47
      От: Пикап за работа

      Джими, що отпадна хайлукса? На мен той ми е фаворит и след субаруто ще е това...
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • #48
        От: Пикап за работа

        За Л200 с 3.0 бензин ли мислиш, щото го има само на старото, по новото след 2006г е с 3.5, ама е толкова трудно за откриване... дизел имат 2,4 и 3.2! Макар и фен на Л200, от новите пикапи фаворит ми е Рейнджъра! Форд в момента имат много надеждни мотори от новите поколения в сравнение с всички останали! А на великите стени, като им видях ръждите по рамите още по изложенията и ми е ясна ситуацията с качеството!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • #49
          От: Пикап за работа

          Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
          За Л200 с 3.0 бензин ли мислиш, щото го има само на старото, по новото след 2006г е с 3.5, ама е толкова трудно за откриване... дизел имат 2,4 и 3.2! Макар и фен на Л200, от новите пикапи фаворит ми е Рейнджъра! Форд в момента имат много надеждни мотори от новите поколения в сравнение с всички останали! А на великите стени, като им видях ръждите по рамите още по изложенията и ми е ясна ситуацията с качеството!
          Грешката е моя 3,2 гледам дизел само


          пп Точно по тази причина питам за дувара или други на сходна цена . Защото малко ме съмнява качеството и , но нямам преки наблюдения.
          Последно редактирано от jimito; 16-07-17, 18:24.
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #50
            От: Пикап за работа

            Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
            Джими, що отпадна хайлукса? На мен той ми е фаворит и след субаруто ще е това...
            Отпадна ,защото няма нищо общо с лукса ,спрямо цената си ,карал съм доста време 2004 или 06 беше не се сещам ,пълно дърво като мазда Б серия 2500 . Искам нещо по удобно и по мощно да се движи по като кола от колкото като камион ,че пътя ще ми е по около 200 км на ден асфалт . Ако трябваше да избирам джип не пикап изобщо тази тема нямаше да я има .
            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

            Коментар


            • #51
              От: Пикап за работа

              А защо не не пробвате амарок?
              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
              Ford Fiesta 1.4 Tdci

              Коментар


              • #52
                От: Пикап за работа

                Разгледайте и Фиат Фулбек,той си е преоблечен Л200.
                "Ob Arm, ob Reich, im Tode gleich“
                Русофилия: Тежка, наследствена незаразна болест, която не се лекува и от която за съжаление не се умира. Същата е дефиницията и за шизофрения.

                Коментар


                • #53
                  От: Пикап за работа

                  4 Амарок , 163 кс или 180кс ? Автомата как е ?
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Пикап за работа

                    За Исузуто няма части, Наварата върви най много по асфалт и е на зле по черен път, и най много харчи, Л200 има среден диф. най голяма задна седалка и няма проблем с дюзите, като на 3 литровата Тойота. За мен варианта е Тойота 2.5 144 к.с. или Л200, като предпочитам Л200та.
                    8)

                    Коментар


                    • #55
                      От: Пикап за работа

                      Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                      Двигателя нисански ли е или някое франсе ?
                      На Нисан е мотора YD25DDTi комън рейл се води монтират го и на Патфайндър R-51.
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Пикап за работа

                        Грабвай китаеца и не се чуди. 30 000 лв ама е нов. Старо на тези пари си е жива болест. Конете са без значение. Над 130 да са. 1 тон полезен товар - трудна работа. Това не е бус. Така както си формулирал запитването, оставам с впечатление че ти трябва за малък семеен бизнес. НОВО. НОВО.
                        КАПИТАЛИЗАМ се нарича. Плащаш веднъж и край. От 1991 се занимавам предимно с транспорт. И земеделие. Старо не съм купувал никога. И не съм загубил. Трябваше ми трактор. Не някакъв си Титан или Клаас. А купих най доброто, Ламборгини. 300 000 лв струва. Най скъпата ми кола е 2 пъти по евтина. Какво трябва да те убеждавам още ? Не бързай, хубавите неща бавно стават.
                        Успеха си има цена, зависи колко висока цена си готов да платиш .

                        Желая ти успех. От клиенти и пари да не се отървеш !!!!!!!!!!!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Пикап за работа

                          Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                          За Исузуто няма части...
                          1. Не е вярно!
                          2. И да беше вярно, няма никакво значение!
                          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                          Коментар


                          • #58
                            От: Пикап за работа

                            Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                            1. Не е вярно!
                            2. И да беше вярно, няма никакво значение!
                            Даже и гарнутура за главата няма в Бг.
                            8)

                            Коментар


                            • #59
                              От: Пикап за работа

                              Първоначално публикуван от LenGro Преглед на мнение
                              Грабвай китаеца и не се чуди. 30 000 лв ама е нов. Старо на тези пари си е жива болест. Конете са без значение. Над 130 да са. 1 тон полезен товар - трудна работа. Това не е бус. Така както си формулирал запитването, оставам с впечатление че ти трябва за малък семеен бизнес. НОВО. НОВО.
                              КАПИТАЛИЗАМ се нарича. Плащаш веднъж и край. От 1991 се занимавам предимно с транспорт. И земеделие. Старо не съм купувал никога. И не съм загубил. Трябваше ми трактор. Не някакъв си Титан или Клаас. А купих най доброто, Ламборгини. 300 000 лв струва. Най скъпата ми кола е 2 пъти по евтина. Какво трябва да те убеждавам още ? Не бързай, хубавите неща бавно стават.
                              Успеха си има цена, зависи колко висока цена си готов да платиш .

                              Желая ти успех. От клиенти и пари да не се отървеш !!!!!!!!!!!!
                              Послушай човека, ако се спреш на нов ще ти помогна да намерим нещо с отстъпка или някой върнат на малко километри.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Пикап за работа

                                Здрвей,
                                Търся Ford Ranger, струва ли си да ги купувам? Защото има доста хора които не го харесват, както и един приятел който има сервиз и прави основно американски коли ми каза, че не е добър модела.
                                Мерси

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X