Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мога ли да карам на 13 години?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мога ли да карам на 13 години?

    Здравейте.Аз съм на 13 и искам да си взема кросов мотор до 125 cc.Но искам да попитам ако го карам на село дали ще имам проблем с полицията защото наще от това се притесняват?

  • #2
    От: Мога ли да карам на 13 години?

    Аз досега не съм видял моторист да си няма проблеми с полицията, независимо от възрастта.

    Коментар


    • #3
      От: Мога ли да карам на 13 години?

      Няма да имаш проблем ако единствено го караш на писта или в двора
      Иначе селско/градско няма как да караш законно. Като те хванат ваще ще берат ядове.

      Коментар


      • #4
        От: Мога ли да карам на 13 години?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Аз досега не съм видял моторист да си няма проблеми с полицията, независимо от възрастта.
        Един юнак като тоя кара по махалата , освен скутер и Трабанката на дедо му. Питам го , що не минаваш по долната улица ...- А там пишат актове , два имам вече
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Мога ли да карам на 13 години?

          Първоначално публикуван от Nortan130 Преглед на мнение
          Здравейте.Аз съм на 13 ...
          Без проблем можеш да караш колело. Даже и планински бегач. Всичко друго по поляните или затворено трасе.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Мога ли да карам на 13 години?

            Да бе и в кое село има полиция
            Смисъл освен Големото Село, ма то е друга бира
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Мога ли да карам на 13 години?

              Първоначално публикуван от Nortan130 Преглед на мнение
              ... ако го карам на село дали ще имам проблем с полицията защото наще от това се притесняват?
              Докато "наЩе" от проблема с полицията се притесняват... ще има проблем.
              И докато не се пише грамотно - пак ще има проблем.

              Пък като почне да се пише грамотно - вероятно ще е ясно и какъв ще е проблема.

              Коментар


              • #8
                От: Мога ли да карам на 13 години?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Аз досега не съм видял моторист да си няма проблеми с полицията, независимо от възрастта.
                Е ,па да та запозная с неколко ? На моторист по бира?

                Коментар


                • #9
                  От: Мога ли да карам на 13 години?

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  Е ,па да та запозная с неколко ? На моторист по бира?
                  Абе то зависи как насилваш понятието "няма проблеми с полицията". А аз познавам много мотористи.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мога ли да карам на 13 години?

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Абе то зависи как насилваш понятието "няма проблеми с полицията". А аз познавам много мотористи.
                    Е ,за няколко бири ще избиеме граматиката.
                    Не обичам словестното жонглиране.
                    Най общо -няма проблеми е като му махнат да спре.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мога ли да карам на 13 години?

                      Такива и аз познавам. Малко.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мога ли да карам на 13 години?

                        Бъзикате се вий, а никой не отговори на момчето в прав текст.
                        Та ето, от мен:

                        Момко, на супер възраст си, всичко хубаво е пред теб, анам, че искаш всичко, ама всичко, и то веднага, но се поспри. Всички сме минали по този път, и в зависимост от това дали сме успели да се въздържим да не правим глупости, или сме се отдали само на удоволствието-сме станали сериозни мъже, лигльовци, учени, бизнесмени, пандизчии, или всякакви други.

                        Та ти го казвам в прав текст:

                        ДА КАРАШ МОТОР(ТА ДАЖЕ И СКУТЕРЧЕ) НА 13 ГОДИНИ Е ЗАБРАНЕНО!
                        Да, може да не те хванат, но си помисли-дали е по-важно да се пазиш от полицаите, или да можеш спокойно и без страх да се разхождаш където си искаш.
                        Почакай, след 3 години ще можеш спокойно да караш легално мотор. Макар и малък...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мога ли да карам на 13 години?

                          Първоначално публикуван от Nortan130 Преглед на мнение
                          Здравейте.Аз съм на 13 и искам да си взема кросов мотор до 125 cc.Но искам да попитам ако го карам на село дали ще имам проблем с полицията защото наще от това се притесняват?
                          Зависи предимно от селото.
                          В мойто село на 15 км от големио град може да си караш колкото искаш вътре в селото.
                          Ако леко излезеш извън селото по националната пътна мрежа вече вероятността да те хванат скача в геометрична прогресия.
                          Имаш глава на раменете - решаваш.
                          За 5 години селски живот един път съм виждал проверка на полиция в самото село до табелата за документи.
                          Съвета ми е да не притесняваш много много селяните по селските улици - и ние сме хора и можем да се оплачем в полюцията.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мога ли да карам на 13 години?

                            Почакай, след 3 години ще можеш спокойно да караш легално мотор. Макар и малък...
                            Тогава въпросът ще е, мога ли да карам кола на 16г.
                            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                            Киа спортаж2000тди 98г
                            Ауди А3 1.9ТДИ
                            Каравана Аdria 390Q

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мога ли да карам на 13 години?

                              Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                              Почакай, след 3 години ще можеш спокойно да караш легално мотор. Макар и малък...
                              Тогава въпросът ще е, мога ли да карам кола на 16г.
                              Даже и туристи ще мачкаш без проблем

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X