Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Touareg 2.5 R5 TDI Проблем с ксенон и DRL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Touareg 2.5 R5 TDI Проблем с ксенон и DRL

    Здравейте,
    ходих да ми монтират допълнително един DRL модул за дневни светлини, но откакто го сложих само ядове. DRL модула връзваха паралелно като кабелите минахава от таблото с бушоните (което е под капака на колата) , през десния ксенон.
    Проблемите ми са два:
    1. Като дам на контакт от време на време ми излиза на таблото "Oil Sensor Workshop" като врътна ключа в начално положение и обратно на контакт грешката изчезва.
    2. Другият много дразнещ проблем е че постоянно ми гасне десния ксенон докато карам, докато карам на ксенон. Снощи при поредното изгасване на ксенона и дразнещият звук (Please Check Lights), почнах да удрям фара, да клатя купето за да видя дали ще светне - файда нула, пуска се само когато врътна копчето на късите и ги пусна наново.

    Вчера в сервиза махнаха DRL модула, грешката за Oil Sensor-a не ми се е появявала от тогава, обаче проблема с ксненона си остана - провериха ми буксата на ксенона - влезнала е хубаво. Някакви идеи, казаха ми, че не са рязали оригиналните кабери, нещо да са объркали жиците ?
    Touareg 7L 2.5 R5 TDI 2004
    Touareg 2.5 R5 TDI 7L 2005

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X