Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антикорозия Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Антикорозия Пловдив

    Здравейте колеги. Трябва ми съвестен и истински майстор без значение от цената. Става въпрос за цялото шаси на Ford Ranger по възможност в Пловдив.

  • #2
    От: Антикорозия Пловдив

    Търси Дечо Нисана от форума.
    Може да се навие.

    Коментар


    • #3
      От: Антикорозия Пловдив

      С условието да не се налага рязане и заваряване, че е скаран с геометрията! После сглобяването не се получава. Иначе заварява, реже, разглобява, боядисва ... а бе всичко прави.

      Коментар


      • #4
        От: Антикорозия Пловдив

        На моята витара съм доволен от него направо я реставрира,че ме бяха набутали яко при покупката.
        Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

        Коментар


        • #5
          От: Антикорозия Пловдив

          Дечо знае и може, така че - отново силно го препоръчвам.
          Ако някой има друго предложение - да казва, но аз съм с двете ръце за него.

          Виждал съм какво прави, и как го прави - ами... прави го отлично.

          Ако има някой недоволен - да хвърля камъка сега!

          Коментар


          • #6
            От: Антикорозия Пловдив

            Той недоволният камъка вече го хвърли, ама нито му е тук мястото, нито пък това е начинът!
            Който иска отива запознава се с конкретния майстор, вижда как работи, показва колата която трябва да се "излекува", договарят си се и така...

            Отделно че под "цялото шаси", аз разбирам смяна, не кърпене с елементи на строителство още повече като се има предвид, че автомобила е товарен.
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #7
              От: Антикорозия Пловдив

              Благодаря на доволните колеги!☺

              Коментар


              • #8
                От: Антикорозия Пловдив

                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                Той недоволният камъка вече го хвърли, ама нито му е тук мястото, нито пък това е начинът!
                Който иска отива запознава се с конкретния майстор, вижда как работи, показва колата която трябва да се "излекува", договарят си се и така...

                Отделно че под "цялото шаси", аз разбирам смяна, не кърпене с елементи на строителство още повече като се има предвид, че автомобила е товарен.
                Стояне, нали за това е форума, да споделяме впечатления, най-вече от собствен опит.
                За това споделям. На мен Дечо ми прави една кола, доста поизгнила. Всичко стана много здраво, но там където се наложи рязане и сменяне на желязо за което се захващат разни неща просто не се получи. Геометрия! Сега колата не става за каране, защото раздатката няма центроване, а задния мост спрямо предния прави трапец. Става дума за сантиметри, а не милиметри. Да се оправи вече е много трудоемко и скъпо, защото е много здраво направено!
                Просто искам да кажа на хората, че Дечо е добър майстор тенекеджия, но не е перфектния истински майстор и никога няма да стане като да речем Доко, New Hope ...
                Иначе е факт, че се хваща с неща, които са реално за скрапа и друг не би се захванал! Важното е работа да има. Но за мен по-важното е да има краен добър резултат, а не само да се хвърля една камара труд и средства без резултат.
                А при мен резултата беше здраво заварена кучина желязо, която не върши никаква работа!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X