Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климатик за GR Y60

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Климатик за GR Y60

    Да се разпиша и в този под форум ....
    Имам дълга база Y60 която все още е обявена за продаване ,но от близо месец си го карам като евридейка и нещо започна да ми харесва скапания дизелак ( принципно съм фен на бензиновите мотори ) и мисля да си го оставя за себе си,та въпросът ми е какъв ( или от какво ) е най - разумно да си монтирам климатик.Намирам свалени от Y60 за по 200 лв. комплекта (радиатори ,компресор и т.н ) но познат който се занимава като хоби с климатици ми изнася някакви теории ,че тия компресори били с керамичен съединител или нещо от сорта и не били много читави.Шейсятката е 96-та година ,в края и е с вакум помпата на капака на клапаните ако има значение .
    Ако има някой който може да ми монтира климатик който да работи ( охлажда ) адекватно и дава гаранция за свършената работа - оферти на лично или 0898513146 .От Шумен съм но разстоянията не са ми проблем.
    rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
    0898 51 31 46

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X