Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варадеро 125 светва чек гасне!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Варадеро 125 светва чек гасне!

    Привет !Моторчето е Хонда Варадеро 125 2007-ма инжекционно впръскване на горивото!23000 км ,от Швейцария.Сменял съм масло/филтър. до сега около 800 км без проблем .От няколко дни за секуда светва чек лампата и мотора предърпва ,после се оправя !Днес свалих резервоара ,извадих бенз помпа ,цедката ми се стори доста затлачена .Мих а в кореселин,после я варих във вода ,после пак в кореселин ,суших я със сушоар и а поставих обратно .След 5-6 км. лампата пак присветна и мотора прекъсна за секунда.Имам чуството че губи искра!И ето ВЪПРОСА : има ли букса през която да се прочетат грешките и евентуално проблема ? Има ли сервиз където няма да експерементират с мотора ,а мога да разчитам на компетентна намеса !Ако има някой с опит и е във Варна --ще съм мн.благодарен да ми се обади!)0887840232 Миро

  • #2
    От: Варадеро 125 светва чек гасне!

    Проблема е решенКакто и предположих,се оказа елементарно-НЕ ДОБРЕ ЗАТЕГНАТА КЛЕМА НА МИНУСА на Акумулатора!Все пак въпросите ми за интерфеис на ЕКУ-то и четенето на грешки остават!Мога също да спомена,че въпросната цедка на горивната помпа се оказа дефицит единствено в ХОНДА я предлагали......ще отида тези дни да си я взема!Относно майстори из Варна ,за сега няма да излагам мнение въпреки че проучих туй-онуй,но тъй като не се наложи да ги ползвам се въздържам от мнение !Ако има някой ,който е доволен от определен човек---нека го спомене !Благодаря

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X