Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с електрото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с електрото

    А на радиото Сименс ли е производител
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с електрото

      а сори за малоумния въпрос но къде го пише? аз не съм го свалил само съм извадил от горе малката жабка и съм дръпнал буксите.имам и книжка за радиото към ръководство за употреба (ако там пише)?Какво значение има какво е радиото?то по принцип от самото начало когато я купих не работеха добре бутоните много трудно се натискаха и не отчитаха какво искам да направя, и потенчиометъра не работеше командвах го от волана. После започна да се "рестартира и блокира" да не отчита бутоните на волана.По същото време и колата започна да си прави тоя майтап с мен. и за това реших, че е радиото и го разкачих но не знам съвпадение или не колата пали без проблем.
      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      А на радиото Сименс ли е производител

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с електрото

        от пред никъде не пише дали е сименс трябва да погледна някак от зад дали пише(не съм го свалил).от пред си пише само хюндай и номера.
        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        А на радиото Сименс ли е производител

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с електрото

          2008 г.всички които купихме нови Кия и Хюндай ударихме греда с радиата които са производство на Сименс.Проблемите са не се управлява от волана,или се управлява само от волана ,не и от панела,при увеличаване се намалява и обратно.В комбинация от натискане на няколко бутона,се появява фърмуера и според версията ги подменяха гаранционно.
          Борбата беше безумна , обикновенно блокира ,и докато стигнеш до сервиза,то се оправя или като загасиш и запалиш,или ако не,махаш бушона.
          Аз ходих 5-6 пъти,и като загася пред сервиза и се оправя,последния път трябвало да дойде електричаря от Кия да го видели,питах колко време ще работи колата на място докато дойде,тръгнах си с обещанието че следващия път в който ме върнат ще дрифтирам в сервиза докато изпиля гумите.Два дни по късно ми се обадиха да ходя да го сменя гаранционно.На втория ден заминах в Ирак и така и не ходих да се занимавам повече.

          Всички сърбахме попарата на радиата на Кия и Хюндай,както знаеш вероятно,двета марки са едно и също.Просто за бг дилъра е различен ,завода е един и същ.
          Последно редактирано от Roninn; 13-07-17, 19:54.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с електрото

            То това е "прекрасно" за хората купили я нова или гаранционна. но аз я купувам като втори собственик тя е от италия. има ги същите проблеми но при мен самите бутони се натискат лесно но отчита след като ги удариш доста по силно. не ми дреме особено, че е така но ми задрема като започна да прави тоя проблем с паленето. ако се окаже то ще го сменя с някакво евтино за 200-300 да има какво да бръмчи в колата.
            Колега ти как си оправи проблема?
            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            2008 г.всички които купихме нови Кия и Хюндай ударихме греда с радиата които са производство на Сименс.Проблемите са не се управлява от волана,или се управлява само от волана ,не и от панела,при увеличаване се намалява и обратно.В комбинация от натискане на няколко бутона,се появява фърмуера и според версията ги подменяха гаранционно.
            Борбата беше безумна , обикновенно блокира ,и докато стигнеш до сервиза,то се оправя или като загасиш и запалиш,или ако не,махаш бушона.
            Аз ходих 5-6 пъти,и като загася пред сервиза и се оправя,последния път трябвало да дойде електричаря от Кия да го видели,питах колко време ще работи колата на място докато дойде,тръгнах си с обещанието че следващия път в който ме върнат ще дрифтирам в сервиза докато изпиля гумите.Два дни по късно ми се обадиха да ходя да го сменя гаранционно.На втория ден заминах в Ирак и така и не ходих да се занимавам повече.

            Всички сърбахме попарата на радиата на Кия и Хюндай,както знаеш вероятно,двета марки са едно и също.Просто за бг дилъра е различен ,завода е един и същ.

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с електрото

              След 6 г.в Полша се появи една фирма която произвежда адаптери от КИА към 2 DIN , съответно сложих висок клас Пайнер ,адаптер за волана и всичко е ок.

              Фабричното радио е вързано с Кан шината на еку-то.
              Радиото следи скороста по кан шината и съответно увеличава звука или прави бял шум или както му се вика за да маскира шумовете второто не всички го имат,първото е задължително,можеш да избираш и стъпката процентно.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с електрото

                Здравейте,
                седмица карах с разкачено радио и нямаше НИКАКВИ проблеми с колето.Вчера го свързах и след второто палене се започна отново само че в по-лек вариант все едно се "рестартира" колата блокира и след секунди отново светка таблото и пали. Според мен си е от радиото.
                Има ли начин да кажем да го смъкна и да го тествам дали и какъв му е проблема и съответно да го мъча ли да се ремонтира или да мисля ново да си слагам???

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с електрото

                  Питай тука: 0879 58 15 70 - Тенко

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем с електрото

                    А той се занимава с аудио или жичкаджия? Къде му е офиса(гаража).Добър ли е?
                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Питай тука: 0879 58 15 70 - Тенко

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем с електрото

                      Първоначално публикуван от bijoFe Преглед на мнение
                      А той се занимава с аудио или жичкаджия? Къде му е офиса(гаража).Добър ли е?
                      Инж. Тенко Тенев се занимава с автоелектроника. Аларми, компютри, компоти ..........
                      В Бели брези му е офиса и сервиза.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X