Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

    Здравейте колеги!
    Проблема ми е следния, два пъти вече сменям задното каре на предния кардан на животинчето и изкарва по 1 километър и направо задира!
    пак ми го смениха с ново обаче на мен някак си не ми вдъхва доверие и повече няма да слагам такова!
    А в Бургас друго не могат друго и да ми предложат!
    Идеята ми е , че бях чел някога си в една тема( която не мога да намеря) за заместител от ауди ли беше или от някаква друга кола , от която пасвало идеално!
    Някой от вас дали я е правил тази гимнастика и от какъв автомобил , много благодаря предварително! ( най - вероятно и сложеното преди мен и друго защото излиза трудно , дори и със скобата, а тези които ми дадоха леко с почукване. Те пък са локумени! )
    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!

  • #2
    От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

    Това е темата. От "Ланча Тема" става, каре на полуоска, но изкарва 5-10 000 км. и "Збохум". Поръчай си от "роцкауто.цом".
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

      Каре само от щатите, моето е на Дорман , вече 5 години го карам и е някъде към 60000км.

      Коментар


      • #4
        От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

        Първоначално публикуван от GRIFON Преглед на мнение
        Проблема ми е следния, два пъти вече сменям задното каре на предния кардан на животинчето и изкарва по 1 километър
        Звънни утре ( днес ) след 11.00ч.
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

          Поръчай си от "роцкауто.цом".[/QUOTE]
          Как става работата с поръчките?
          0877 877 297

          Коментар


          • #6
            От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

            Първоначално публикуван от Кърнаре - 75 Преглед на мнение
            Поръчай си от "роцкауто.цом".
            Как става работата с поръчките?[/QUOTE]
            Дядо Владо ще ти даде К.У.Р. (= Компетентни Указания на Ръководството)
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #7
              От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

              Извинявам се, но точно преди секунди пуснах нова тема със същият проблем. И аз съм в Бургас и аз съм със същото малко каренце ... абе същата история. Искам да попитам колегата дали е намерил разрешение на проблема си или някой ако знае допълнителна и полезна информация по проблема да я сподели. Аз съм с WJ 2.7 CRD
              Благодаря предварително!
              За да хванеш луд,прати луд да го хване :D
              Jeep Grand Cherokee Limited WJ 2.7

              Коментар


              • #8
                От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                Първоначално публикуван от tojito Преглед на мнение
                Извинявам се, но точно преди секунди пуснах нова тема със същият проблем. И аз съм в Бургас и аз съм със същото малко каренце ... абе същата история. Искам да попитам колегата дали е намерил разрешение на проблема си или някой ако знае допълнителна и полезна информация по проблема да я сподели. Аз съм с WJ 2.7 CRD
                Благодаря предварително!
                Звъни на Жоро да ти поръча едно.

                Коментар


                • #9
                  От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                  И аз имах същия проблем в Бургас. На едно място ми взеха 80лв за сваляне и слагане на кардана и 100лв за "ремонт" на карето. Още на излизане от сервиза се прееба и започна да вие, след 1000км скъса и маншона. От форума разбрах за едни момчетата от 5-ти километър" (до Качика) , там ми го поръчаха от сащ и за сега 3000км нямам ядове. Дано и за напред е така

                  Коментар


                  • #10
                    От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                    Имам приятел с ЦРД с монтирано каре от Скорпиона с % отстъпка 150лв. Кара вече над 5000км без проблеми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                      Първоначално публикуван от GRIFON Преглед на мнение
                      Здравейте колеги!
                      Проблема ми е следния, два пъти вече сменям задното каре на предния кардан на животинчето и изкарва по 1 километър и направо задира!
                      пак ми го смениха с ново обаче на мен някак си не ми вдъхва доверие и повече няма да слагам такова!
                      А в Бургас друго не могат друго и да ми предложат!
                      Идеята ми е , че бях чел някога си в една тема( която не мога да намеря) за заместител от ауди ли беше или от някаква друга кола , от която пасвало идеално!
                      Някой от вас дали я е правил тази гимнастика и от какъв автомобил , много благодаря предварително! ( най - вероятно и сложеното преди мен и друго защото излиза трудно , дори и със скобата, а тези които ми дадоха леко с почукване. Те пък са локумени! )
                      БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
                      По размер от ауто плюс,има и са на добра цена

                      Коментар


                      • #12
                        От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                        Първоначално публикуван от ГРАНД Преглед на мнение
                        По размер от ауто плюс,има и са на добра цена
                        Тя цената е добра, само дето не могат да изкарат повече от 10км.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                          Ауто+ прекопуват от скорпиона! Така аз ползвам отстъпка от скорпиона. А в скорпи каката е меко казано кофти! Така и не можах да и обясня по разбираем за нея начин да ми направят условия.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                            Първоначално публикуван от KIK Trucker Преглед на мнение
                            И аз имах същия проблем в Бургас. На едно място ми взеха 80лв за сваляне и слагане на кардана и 100лв за "ремонт" на карето. Още на излизане от сервиза се прееба и започна да вие, след 1000км скъса и маншона. От форума разбрах за едни момчетата от 5-ти километър" (до Качика) , там ми го поръчаха от сащ и за сега 3000км нямам ядове. Дано и за напред е така
                            А колко ти излезе карвто ?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Grand Cherokee WJ 4.7 проблем каре!

                              Първоначално публикуван от tojito Преглед на мнение
                              Извинявам се, но точно преди секунди пуснах нова тема със същият проблем. И аз съм в Бургас и аз съм със същото малко каренце ... абе същата история. Искам да попитам колегата дали е намерил разрешение на проблема си или някой ако знае допълнителна и полезна информация по проблема да я сподели. Аз съм с WJ 2.7 CRD
                              Благодаря предварително!
                              Ами да ти кажа карам още моето , но според Дядо поръчка само от роцкауто!
                              След като счупи новото си сложих пак старото !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X