Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка от Англия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доставка от Англия

    Здравейте колеги, поради това че не намерих по-специализиран раздел, пускам темата тук, а ако модераторите преценят да я прехвърлят, където трябва.
    Та, ... можете ли да ме насочите към някой, човек или фирма, който да ми внесе от Англия определени части (втора употреба - разбира се) за Рав 4, 95г.
    Интересуват конкретно Торсен или ЛСД заден диференциал, както и една определена скоростна кутия от Селика 4Х4, може да се свали и от други тойоти) която после да се вгради в Рав 4?
    Аз на човека ще си му посочвам много точно от кои коли и какви части ми трябват, както и други "благинки", ама да не ги изброявам тук.
    Предварително благодаря.

  • #2
    От: Доставка от Англия

    Ако можеш да ги поръчаш онлайн ggbg.BG или gabco ще то свършат работа.

    Коментар


    • #3
      От: Доставка от Англия

      Здрасти колега.Аз скоро си купих цял двигател оборудван от Северна Англия.Помолих продавача и той ми го прати директно без аз да се занимавам ,беше качен на палет.Цялата доставка до мен на крака беше 140 лири.Питах и аз така да правя да го пращам до някой БГ куриер в Лондон и оттам да дойде до мен но се оказа че евентуално ще спестя най много 20 лири- не си струваше разправията.В моя град ми го донесоха INTIME ,а до БГ с какво е дошъл нямам идея.

      Коментар


      • #4
        От: Доставка от Англия

        Аз си поръчвам каквото трябва онлайн, плащам с карта или пейпал и давам адрес на доставка лондонския адрес на shopper-a. Те ми го доставят до БГ до седмица - две. Ползвам ги години вече и няма грешка.
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X