Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свободно къмпингуване в Гърция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Свободно къмпингуване в Гърция

    Не са,точно в този момент,на вън едни лайнари на по 15 счупиха четири шишета от бира на средата на пътя.
    Къде го има това, цяла нощ да ревът с мръсна газ без гърнета,не се спи.
    878511557

    Коментар


    • #17
      От: Свободно къмпингуване в Гърция

      Здравейте искам да повдигна малко темата за места за свободно къмпингуване в Гърция.От 3 дена съм с малка каравана на Ситония във къмпинг Арменистика,но тук е много пренаселено просто караваните са една до друга,искам да попитам някой знае ли местенца за една или две нощувки около Саръи,Ситония.Искам да е до плажа и да е спокойно.
      0 8 76 36 8 542

      Коментар


      • #18
        От: Свободно къмпингуване в Гърция

        Първо, свободното къмпиране в Гърция вече се глобява яко!
        Но на въпроса - на север от к-г Арменистис има(ше) място, където гърците бяха направили "вилна зона", но нашенци го превърнаха на сметище. От 4 години не ходя там, щото е гнусно.
        На юг от Вурвуру има много хубаво място с безплатен паркинг - м. Кариди.
        На юг от Порто Куфо, има чудесни места за 1 преспиване.
        Но имай предвид, че гърците сигнализират полицията за всяка палатка и каравана.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Свободно къмпингуване в Гърция

          Добре де, а ако си с кемпер пак ли така?
          Не мисля да им се набутвам всеки ден по къмпинзи.

          Коментар


          • #20
            От: Свободно къмпингуване в Гърция

            Първоначално публикуван от heavy66bg Преглед на мнение
            Добре де, а ако си с кемпер пак ли така?
            Не мисля да им се набутвам всеки ден по къмпинзи.
            Тези с кемперите най-много го отнасят! Аз съм с кемпер,та имам опит!
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #21
              От: Свободно къмпингуване в Гърция

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              Тези с кемперите най-много го отнасят! Аз съм с кемпер,та имам опит!
              И как ако не е тайна си го отнесъл?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: Свободно къмпингуване в Гърция

                Чакам си "честитката". Като дойде ще пиша. Миналата година се разминах само с устно предупреждение. Тази година вече писаха. Не са ми сваляли номера,слава богу!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Свободно къмпингуване в Гърция

                  Странно нещо - от много години обикалям Гърция и никога не съм виждал проблеми с кемпери, паркирани извън къмпингите, вкл. тази година. Може би контролът е по-голям в районите с емигранти?
                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • #24
                    От: Свободно къмпингуване в Гърция

                    Имах впредвид тръгнал е човек да обиколи страната по крайбрежието, да поразгледа забележителности, да открие непознати местенца, плажове и т.н. Целта не е да отида някъде и там да си изкарам цялата отпуска. Та в случая няма голям смисъл да се навирам винаги в къмпинги, ами понякога ще се спи, където замръкна. Та в такъв случай не виждам какво против могат да имат, но знае ли човек... Ако спре човек директно на плажа сигурно ще има проблеми предполагам.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Свободно къмпингуване в Гърция

                      Имат против, ако разпънеш цялата цигания. Ако просто си спрял няма проблем.
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • #26
                        От: Свободно къмпингуване в Гърция

                        Ходих с кемпер това лято за 3 дни на Тасос, питах даже двама полицаи дали мога да си спя на паркинга. Отговора беше ако не изнасяш нищо навън и е за не повече от една вечер, няма да има проблем , стига да съм спрял на позволено място.
                        0-

                        Коментар


                        • #27
                          От: Свободно къмпингуване в Гърция

                          Ами и юли иавгуст месец имаше „разпънати“ кемпери на Аспровалта на плажа, но може би са се угворили нещо с „концесионера“. Лично аз бях изненадан, защото се виждаха от пътя. Имаше и на Ставрос на паркинга зад плажа.
                          Не бързай ако искаш да стигнеш
                          __________________________________
                          Discovery II TD5 10P

                          Коментар


                          • #28
                            От: Свободно къмпингуване в Гърция

                            В Неа Ираклица до къмпинга също съм виждал наспирали кемпери директно на плажа. Предполагам, че са питали съдържателя дали няма нещо напротив. Ако са му направили малко оборот що да не ги остави.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X