Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за паркинг в центъра на Виена

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за паркинг в центъра на Виена

    Здравейте, има ли някъде в центъра на Виена лесен и по възможност евтин паркинг. Резервирах няколко нощувки в апартамент в идеалният център, но най-близкият паркинг е на три спирки с метро. Някой ползвал ли е проверен вариант?
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

    За безплатен ли питаш. Иначе на паркинга на Радхаус спирах но какви пари давах не знам.
    only 4 x 4,sim AWD

    Коментар


    • #3
      От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

      Е безплатен едва ли има някъде. Платен, / по възможност да не е 3евро/час/, все пак ще нощува няколко дни, лесен за достъп с 7 местен микробус, иии ако има и горе долу с точен адрес, да го видя в гугъл мапса.

      За Радхауса благодаря, ще погледна сега какво е това.
      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #4
        От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

        Мисля че към 18 евро. Но не съм вадил колата.
        only 4 x 4,sim AWD

        Коментар


        • #5
          От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

          http://www.parkeninwien.at/en/

          Тука гледа ли. Написани са цените. И можеш да подбереш по адрес и цена.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #6
            От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

            Тази карта съм я гледал, ама всичко в пешеходна достъпност е с цени 3-4 евра/час ......
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #7
              От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

              Преди около десетина дни бях там за две нощувки . Паркинга към хотела беше 24 евро за 24 часа . Вечер на улицата е безплатно , до 8 часа сутринта . След това билетче 4 евро за 2 часа . Видях няколко паркинга в близост , като питах единия беше на 10 евро за денонощие . Няма да е проблем да си намериш паркинг .

              Пропуснах че е в центъра , около 900 метра до операта .

              Коментар


              • #8
                От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                Е па 4 евро за 2 часа си е далавера, бе!
                В Париж 1 час е 6 /шест/ евро.
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #9
                  От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                  В покрайнините на Виена, има удобни и изгодни места за нощуване/хотели/ с безплатен паркинг, с удобен градски транспорт, метро... Има карти за деня, с които може да се придвижвате свободно, ползвайки целия градски транспорт. И са на прилични цени...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                    В покрайнините на Виена, има удобни и изгодни места за нощуване/хотели/ с безплатен паркинг, с удобен градски транспорт, метро... Има карти за деня, с които може да се придвижвате свободно, ползвайки целия градски транспорт. И са на прилични цени...

                    В покрайнините на всеки един град има евтини хотели с големи паркинзи. Ама предимството на центъра се усеща особено когато си с деца + едно малко и две жени в колата. Всичко ти е в пешеходна достъпност, кеф ти жената с детето да се върнат до "вкъщи", кеф ти в два през ноща да излезнеш да поснимаш нощни пейзажи и светлини, кеф в 11 вечерта когато са заспали децата, да излезнеш да пиеш по бира сред хората и с кеф да се върнеш лежерно после обратно.

                    Минуса на центъра е само един и той е паркирането....
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • #11
                      От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                      Питах жената каза че сме дали за една вечер 18 евро. В събота след колко часа за безплатно паркиране и тогава съм излезнал от гаража,а в неделя не се плаща. Но съм позабравил.
                      Хотела тогава ми даде инструкция какво да правя.

                      За Флоренция мога да дам координати за безплатен паркинг.Но за Виена не знам.
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                        http://www.parkandride.at/Standorte.html

                        Тези не са ли ти удобни. Мисля че е най тънкия вариант в Виена.

                        Но не знам билет за метро, автобус трябва ли да си купиш.
                        only 4 x 4,sim AWD

                        Коментар


                        • #13
                          От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                          То центъра е голямо понятие. Кажи в кой квадрат ще си.Мой приятел му писах каза че спира на Карплац гараже. Там била по добра цена.
                          only 4 x 4,sim AWD

                          Коментар


                          • #14
                            От: Съвет за паркинг в центъра на Виена

                            Павеле, поразходи се околовръз дватри-четиристотит метра и ще намериш паркинг гарантирано...А евтино там няма, според тукашните разбирания...
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X