Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вакса за предпазване на автомобила?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вакса за предпазване на автомобила?

    Аз съм ползвал на Turtle wax,в зелената кутия.Много бях доволен от нея. Сега обаче не намирам от нея.Има някакви ментаци(според мен),които са заляли пазара.
    Оргиналната трябва да върви с гъбичка в опаковката. Това което намирам да се продава са без.
    Мисля да пробвам продукти на MA-FRA ? На 3М не намирам вакса?

    Вие какво ползвате за защита на автомобила?

  • #2
    От: Вакса за предпазване на автомобила?

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    Аз съм ползвал на Turtle wax,в зелената кутия.Много бях доволен от нея. Сега обаче не намирам от нея.Има някакви ментаци(според мен),които са заляли пазара.
    ...

    Вие какво ползвате за защита на автомобила?
    Бреййй, кога си купѝ Шкодилака, кога тръгна да го консервираш
    Значи, за "Шкода" - само на VAG мазила, с друго не става!
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Вакса за предпазване на автомобила?

      Трябва да се грижа за кочинката
      С въпросната вакса на Turtle, едно Reno Simbol се получи много добре.Колата светна.НО,не намирам таква.За мен другите са ментаци.По щатско върви с гъбичка в прозрачен пласмасов капак(така бях ползвал преди).

      Вгледах се в едни на MA-FRA,те единствени имат минимум срок който гарантират за трайност.На другите пише само "дълготрайно дейстие".

      Коментар


      • #4
        От: Вакса за предпазване на автомобила?

        Здравей Колега,
        Вземи си ваксата, но си вземи И шампоан с вакса - като си измиеш колата с него ще разбереш за какво става въпрос ;-)

        И да не забравиш да се похвалиш после ;-)
        Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
        Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
        Opel Campo 3,1 TD '99
        Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

        Коментар


        • #5
          От: Вакса за предпазване на автомобила?

          Ползвал съм от старата - тая с гъбичката, и от тази, която е налична сега по магазините.
          Разлика не намирам, дори в аромата.
          Купувай смело.

          И нали знаеш - на сянка и на хладно.

          Коментар


          • #6
            От: Вакса за предпазване на автомобила?

            Аз ползвам тази на Ма-Фра и съм доволен

            AUDI Q5, 2TDI

            Коментар


            • #7
              От: Вакса за предпазване на автомобила?

              В събота ще я мина с вакса. Ще и сложа и снимки.Да видим колко ще изкара.

              Коментар


              • #8
                От: Вакса за предпазване на автомобила?

                Така и така сме на темата - turtle wax имаше за прозорци, някой да е виждал нещо подобно?

                Коментар


                • #9
                  От: Вакса за предпазване на автомобила?

                  В метро имат "вакса" и за прозорци.Поне това видях снощи.Ще проверя сряда/четвъртък да не те подведа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Вакса за предпазване на автомобила?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:turtle-wax_0.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5759013
                    Преди няколко години бях купувал от най-популярната австрийска верига бензиностанции у нас - трибуквена, и продължавам да го ползвам. Не мажа ежедневно, може би 4-5 пъти годишно, когато се сетя. 10-12 кинта беше и си заслужава, според мен.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Вакса за предпазване на автомобила?

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      Преди няколко години бях купувал от най-популярната австрийска верига бензиностанции у нас - трибуквена...
                      Кхъ-кхъ... (плахо покашлюване). Веригата, макар и базирана в "Източното царство" не е австрийска Първоначално се е казвала "Sowjetische Mineralolverwaltung", който е работил с тях се е впечатлил от подавляващото количество унгарски комсомолци и бивши партийни кадри в ръководството ѝ, нататък... сещате се
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Вакса за предпазване на автомобила?

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Кхъ-кхъ... (плахо покашлюване). Веригата, макар и базирана в "Източното царство" не е австрийска Първоначално се е казвала "Sowjetische Mineralolverwaltung", който е работил с тях се е впечатлил от подавляващото количество унгарски комсомолци и бивши партийни кадри в ръководството ѝ, нататък... сещате се
                        Интересно, ако бях написал горното, кой щеше да се сети за какво става дума?
                        Все пак Ясен питаше откъде да си купи нещо, а не чия е била Sowjetische Mineralolverwaltung.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Вакса за предпазване на автомобила?

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          [ATTACH=CONFIG]920464[/ATTACH]
                          Шишето сега е зелено. Ползвам я от години и НЕ пускам чистачките - пречат ми ;-)
                          Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                          Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                          Opel Campo 3,1 TD '99
                          Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                          Коментар


                          • #14
                            От: Вакса за предпазване на автомобила?

                            В метро има вакса за прозорци.Цена около 10-12лв.На пръв поглед,за доста време ще стигне едно шишенце.
                            Ще си купя и от нея.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Вакса за предпазване на автомобила?

                              Първоначално публикуван от ogimaster Преглед на мнение
                              Шишето сега е зелено. Ползвам я от години и НЕ пускам чистачките - пречат ми ;-)
                              Точно такова нещо ми трябва.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X