Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата "тактика" на БА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новата "тактика" на БА

    Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
    Босе, ако "гласовете" искат армия, армия ще има-справка България в навечерието на Балканската война.



    В интерес на истината, точно така трябва да бъде.Това е идеята на военните съюзи.Проблема е, че ние хептен го подкарахме през просото...

    Гласовете НЕ искат армия пък и да искат пари трябват,а те отиват не точно за тая политика
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Новата "тактика" на БА

      МФ нищо не дава, дават ги други. Кои гласове не искат армия- моя, на ония 240 или нечии други? Кой указа какво да се прави след 10 с армията?
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • От: Новата "тактика" на БА

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        МФ нищо не дава, дават ги други. Кои гласове не искат армия- моя, на ония 240 или нечии други? Кой указа какво да се прави след 10 с армията?
        Значи всички искат армия, и дейно работят за нейното процъфтяване?
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Новата "тактика" на БА

          Римска империя, Атила, Византия, България на три морета, Османска империя, Руска империя, Австро-Унгария, СССР, Третия Райх, Източния блок /ако нещо пропускам допълвайте/. Всичко е било и няма да се върне. Така е и с КМБългария. Какво ще стане и ще бъде - не знам, но Българса армия каквато трябва - няма да я бъде.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Новата "тактика" на БА

            Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
            Българса армия каквато трябва...
            Каквато трябва - нищо не значи (иначе казно, може да значи каквото си поискаш). Може да бъде, само каквато сме в състояние да си я направим.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Новата "тактика" на БА

              Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
              МФ нищо не дава, дават ги други. Кои гласове не искат армия- моя, на ония 240 или нечии други? Кой указа какво да се прави след 10 с армията?
              А че някой ние срал в гащите ми е ясно,пари някой не давал,ония 240 не затриха и продължават да не затриват каквото и ама-е......кой указва не е толкова важно,важното е какво се прави ако въобще се прави като ти пуснат свирка - свириш на нея или само я лапаш.........а последните няколко петилетки от свирка гайда направиха па кой какво искал се вижда,за мен и теб не говорим
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Новата "тактика" на БА

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Може да бъде, само каквато сме в състояние да си я направим.
                Е точно зависи от политиците и след това от МФ.А първите нямат желание, съответно вторите не получават нареждане да направят нужното.

                Коментар


                • От: Новата "тактика" на БА

                  За първите (дето нямат желание), съм напълно съгласен. Само че, от това обстоятелство следва, че и да получат нареждане вторите, то ще е само проформа (кат оперетата със самолетите).
                  Щот кат пратя Кире да ми земе цигари и бира - трябва да му дам пари.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Новата "тактика" на БА

                    Недей , моля те! Знам , че темата за армията е несериозна.Отдавна.Като почнещ с "Х" , ...минеш през Свинаров , то го докараш до овчарчев , т.е. Каракачанов.Последният сигурно е обучаван и ще ни въоръжи с геги.Ма оФчарски.
                    Та , приятели мои , кое ви пука за армията?И какво?!
                    Погледнете сериозно и да коментираме пак.Армията е един от инструментите на държавата.Нали!
                    .........
                    Та и " новата " тактика на БА , баси!
                    пп За ЕМО това , че бавно се изказвам писмено
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: Новата "тактика" на БА

                      Тя май армията е добре да се коментира от хора които поне са виждали казарм от другата страна на оградата или......да включим БГ Мама,да имат някои с кого за какво да спорят а?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Новата "тактика" на БА

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Тя май армията е добре да се коментира от хора които поне са виждали казарм от другата страна на оградата или......да включим БГ Мама,да имат някои с кого за какво да спорят а?
                        Ам да ти кажа какво каза едно софийско началство( старши офицерски чин) на учение когато още А.Ангелов се водеше шеф."Най-добре да дойде министър-председателя, понеже от него зависи дали ще се дадат парите". Ами не дойде.Дойде само министъра ма "парадния ден".Дали оня софиянец е говорил вицове ...

                        Коментар


                        • От: Новата "тактика" на БА

                          Ми неговата воля - ВОЛЯ НАРОДА..........разиришли
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Новата "тактика" на БА

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Ми неговата воля - ВОЛЯ НАРОДА.......
                            Щом и от там се вижда ще я бъде
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Новата "тактика" на БА

                              Това е положението.

                              https://www.blitz.bg/obshtestvo/regi...ews549706.html

                              Та всякаквите приказки тука за липса на бюджет, малко бройки, НАТОвски стандарти и калибри и прочие съществени неща по принцип, са чиста проба алабалализми в случая.
                              И както е казано - Бог да пази България.

                              Коментар


                              • От: Новата "тактика" на БА

                                А каква адекватна лекарска намеса ако си ударен от 12,7?Тоя трябва да е все едно Господ ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X