Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инжектор за внасяне на течни торове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инжектор за внасяне на течни торове

    Имам малка зеленчукова градина и я поливам чрез капкова система и от доста време се чудя дали да не си купя инжектор за внасяне на торове при поливането защото това поливане и нож с две остриета-полива много добре,но и промива почвата много добре и затова периодически трябва да се тори.Преди оран внасям оборки тор.Сега торовете ги поставям ръчно до корените на растенията и след това поливам,а листните при пръскането,но ми се струва,че така поставените торове до корените не може да бъдат пълноценно усвоени и част от тях се разграждат още преди да са влезли в почвата и за това се замислям дали с този инжектор ще се получи желания ефект.Другия ключов момент е цената на инжектора всичко което се предлага на нашия пазар е на цена над 100лв./пълна пластмаса/,а в едни руски обяви тези инжектори вървят на цена от 4 до 60лв. и то с доста допълнителни неща към тях.
    За това търся мнението на колеги които са използвали такъв инжектор и дали ще си заслужава да се дават такива пари за него.Принципно видях какво представлява и ми се струва,че може и да се направи с повечко труд,малко сметки,чертане и експериментиране не ,че времето ми е бол.
    Благодаря предварително на желаещите да дадат информация по въпроса.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X