Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Охлаждане с виско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Охлаждане с виско

    Ако клапана който държи маслото на мястото му(в резервоарчето в центъра) не държи, и изтърва по малко-да, при продължителен престой маслото ще изтече и ще иде в каналите. И при първоначално палене ще си фучи.

    Ако всичко е както си трябва-не би трябвало да изпуска масло при престой.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #47
      От: Охлаждане с виско

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Айде бе
      Ако не фучи при палене гарантирано не работи
      И това не е абсолютно вярно.

      Коментар


      • #48
        От: Охлаждане с виско

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Ако клапана който държи маслото на мястото му(в резервоарчето в центъра) не държи, и изтърва по малко-да, при продължителен престой маслото ще изтече и ще иде в каналите. И при първоначално палене ще си фучи.

        Ако всичко е както си трябва-не би трябвало да изпуска масло при престой.
        Глупости
        Фучи при палене винаги
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #49
          От: Охлаждане с виско

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          И това не е абсолютно вярно.
          Щом казваш
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #50
            От: Охлаждане с виско

            Ясно, ше търся "цедеси"® (по Търтей ) за сравнение.
            За една Гей-класа се сещам, ама собственика треа да се поусвести.

            ... щото ако сменям виско, ше сменя и помпата, че гледам е мазана със силикон, от който, като го видя, изтръпвам, та си представям каква (и как !) са сложили !
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #51
              От: Охлаждане с виско

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Слушай!
              Говоря за карани от мен автомобили.
              Всъщност на служебното терано съм я чувал, точно в такива условия.

              Коментар


              • #52
                От: Охлаждане с виско

                Днес се сетих за темата и отворих капака след като се катерих по баира на първа в жегата.
                Виското си работи с оборотите на двигателя, ама не се чува да вие. Съвсем малко по-шумно е, отколкото студено.
                Дали да не го сменя

                Коментар


                • #53
                  От: Охлаждане с виско

                  Дай и газ и не чакай да ти надбяга мотора.......шегаджия такъв
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #54
                    От: Охлаждане с виско

                    При мен след смяна с ново виско Behr включва на градуси от порядъка на 97 - 100 и то за не повече от 10-30 секунди. Преди това ми пуска перката на климатика на първа степен, което според мен не е Ок.
                    Споед вас кога трябва да зацепва? Това е на ауди а6 99' 2.4 бензин, градусите ги следя само от менюто на климата

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X