Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

    Уважаеми колеги привет на всички,

    Търся бензиновяа помпа за ОФБ 1999 г., но не можах да открия такава. Моля някой да сподели каталожен номер на помпата (найменование на изделието) и сайтове или магазини откъдето може да бъде закупена в България/Англия/Германия/САЩ.
    Обмислям и варианта за монтиране на външна помпа, но аз лично не мога да го напраявя. ако някой колега знае сервиз или майстор, който да извършва тази дейност моля да сподели.

  • #2
    От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

    Аз бях закупил от Euro 07 ITN за към 100 тина лева с отстъпката .Чашата беше различна но помпата едно към едно !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

    Коментар


    • #3
      От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

      Има 1-2 темички по-назад в раздела как се заменя помпата на Фруктиера с външна.

      Коментар


      • #4
        От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

        Между другото - ако помпата е BOSCH, от дилърите им може да се намери оригинал, на доста по-ниска цена.
        - 20 до - 30 % от тази на Еврата.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #5
          От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

          Благодаря за бързите отговори. прочел съм в раздела за замяната, но както споменах търся майстор или сервиз където да го направят.
          Въпроса е, че не мого да разбера коя от всички помпи, които излизат в сайтовете и ги препоръчват за моя Опел е вярната.

          Коментар


          • #6
            От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

            Даже хич не е нужно да се търси точно същата помпа (и кошница) - достатъчно е конекторите (ел. и гориво) на самата помпа (без тялото с нивомера) да са същите или подобни. Друг е въпроса ефтинджосите колко изкарват...

            Коментар


            • #7
              От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

              Изобщо не ти трябва комплект с кошница - нали си имаш.
              За Фронтера А има само помпа 50-60 лева е, но не знам дали става за Б.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • #8
                От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

                Реших да слагам външна помпа. Ако някой колега от форума може да ме насочи към сервиз или майстор, където да е наясно с тази дейност моля да сподели.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

                  То хубаво си решил , ама кажи къде живееш та да те насочат хората!
                  Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                  А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

                    От София съм и търся сервиз или майстор от региона.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

                      Открих този сайт www.rockauto.com за поръчка на авточасти от САЩ, но не съм сигурен дали бензиновите помпи за Isuzu Amigo 1999-2000 2.2l са индентични с тези на ОФБ 2.2l бензинов двигател. Ако накой има информация моля да я сподели.

                      Това е линка към споменатите бензинови помпи.
                      http://www.rockauto.com/en/catalog/i...assembly,10147

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

                        Отиди при Лозан и не се занимавай с глупости, ще ти предложи решения и ще ти оправи колата. Може с външна може с оригинална може със заместител в кошницата. Колата и помпата са елементарни и не виждам защо се луташ толкова време. Не е ракетна технология.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся бензинова помпа за ФРОНТЕРА 2.2 1999 г

                          Аз си сложих някаква "стандартна".
                          От еуро-то, за 70-80 лева по спомен. Важно е налягането да е същото и по размер да не се различава много. Слага се в кошницата на мястото на старата, но за целта препоръчвам поне един помощник и хубав канал, че за сам човек е доста тегаво.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X