Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голф 2 4х4 - дискусия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голф 2 4х4 - дискусия

    Темата произлиза от тук"
    Купувам VW-Голф 2 4x4!

    Извинявай за офтопика колега, ама май си объркал предназначението на колите. Според мен е по-добре по-евтин джип за лов и офроуд и по-скъпа лека кола за асвалта, но ти си знаеш ....
    Последно редактирано от Peppy; 26-11-07, 23:02.
    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
    Неизвестен мъдрец

  • #2
    До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Извинявай за офтопика колега, ама май си объркал предназначението на колите. Според мен е по-добре по-евтин джип за лов и офроуд и по-скъпа лека кола за асвалта, но ти си знаеш ....
    Лошо нема, важното е човек да е нестандартен
    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

    Коментар


    • #3
      До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

      Идеята ми беше с Голфчето да брълча по планините!То все пак е от 90 - 92г(смятам) , а с Nissan Patrol-а, (който мисля,че е по-висок клас все пак) ще е по-добре за в София!Обаче е по-голям и малко ще ми е трудно да маневрирам!Ама в последно време забелязвам, че по БГ уците съществува правилото (на по-големият)!Писна ми вече от разни прости шофери на камиони, които мислят, че като крат 20т и кусор мащина са царете на пътя!Някой ден ще смажа някой!!Не че като взема един такъв джип ще съм по-голям от тях!

      Коментар


      • #4
        До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

        Всеки има виждане.... но.....Голф в планина и Патрол в град.....
        VARADERO SD2

        Коментар


        • #5
          До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

          Първоначално публикуван от Rupart Преглед на мнение
          Идеята ми беше с Голфчето да брълча по планините!То все пак е от 90 - 92г(смятам) , а с Nissan Patrol-а, (който мисля,че е по-висок клас все пак) ще е по-добре за в София!Обаче е по-голям и малко ще ми е трудно да маневрирам!Ама в последно време забелязвам, че по БГ уците съществува правилото (на по-големият)!Писна ми вече от разни прости шофери на камиони, които мислят, че като крат 20т и кусор мащина са царете на пътя!Някой ден ще смажа някой!!Не че като взема един такъв джип ще съм по-голям от тях!
          Колега, прав си за тем подобни големи машини, но в София вече се движат и много водачи които само мислят как да пр.....т другите автомобили с мъжествената си физика.
          Няма я вече етиката или почти я няма.
          Късмет
          [SIGPIC][/SIGPIC]
          SJ 413

          Коментар


          • #6
            До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

            ей сега тъкмо псувах един, че се пъхна пред мен в последния момент и гледам на 50-60м отпред /в мойта посока/ един шебек с Кия Пиканто как влезе в насрещното за да зобиколи няква тъпа дупка... за малко да си направи челен удар с нищо неподозиращ колега от насрещното платно... Оня спря /сигурно му загасна колата/, а нашия герой с Кията си продължи все едно нищо не е било...

            Та по темата... Патрол ГР в центъра си е предизвикателство... поне докато не се въведе ред в паркирането по уличките... иначе във форума се продава един 99г. ...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

              Първоначално публикуван от Rupart Преглед на мнение
              Идеята ми беше с Голфчето да брълча по планините!То все пак е от 90 - 92г(смятам) , а с Nissan Patrol-а, (който мисля,че е по-висок клас все пак) ще е по-добре за в София!Обаче е по-голям и малко ще ми е трудно да маневрирам!Ама в последно време забелязвам, че по БГ уците съществува правилото (на по-големият)!Писна ми вече от разни прости шофери на камиони, които мислят, че като крат 20т и кусор мащина са царете на пътя!Някой ден ще смажа някой!!Не че като взема един такъв джип ще съм по-голям от тях!
              Прав си за предимството на по-големия ! То май в цял свят важи, но ако имаш въртене по цял ден из центъра в задръстванията, направи си сам сметката колко полза ще имаш от него, какъв разход на гориво ще имаш и колко пари ще ти струва поддръжката на джипа изцяло за една година, примерно.... Сравни с лека кола малолитражка и реши дали си струва. Освен това Голф в планината е несериозно. За да стане на нивото на кой да е заводски джип ще трябва сериозна доработка и пак няма да е това, което трябва.
              Съвсем ти оспамих темата , но приеми съвета ми и поразмисли. По-добре купи една Нива за 3-4 К и с малко доработка, ако не е излекувана от детските болести ще стане идеална за лек офроуд и лов (или УАЗ-ка, Самурай, Витара ....), пък за града си прецени струва ли си удоволствието да гледаш от високо, всички останали неудобства и си реши.
              Поздрави!
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • #8
                До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                ... Освен това Голф в планината е несериозно. За да стане на нивото на кой да е заводски джип ще трябва сериозна доработка и пак няма да е това, което трябва.
                Не си мнодо прав.Имал ли си,знаеш ли?
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                  Не искам да навлизаме в спорове. Това е мое мнение и не е задължително да се приема от когото и да било. Поздрави.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                    Тази снимка е на известно място. Знам няколко случая за джипове стигнали до там и претърпели сериозни щети. Когато е правена снимката до там път реално нямаше. Как ли е стигнал тоя Голф там?

                    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                    Коментар


                    • #11
                      До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                      Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                      Тази снимка е на известно място. Знам няколко случая за джипове стигнали до там и претърпели сериозни щети. Когато е правена снимката до там път реално нямаше. Как ли е стигнал тоя Голф там?


                      аааа скрил симу крилцатаа
                      boko
                      Jeeep---KIA
                      https://www.facebook.com/autoboko/

                      Коментар


                      • #12
                        До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                        Офф-знам я тая снимка. В тоя дух и аз мога да кажа, че съм прокарвал Фиеста с 4 човека и метанова уредба през такива камънаци, дето и подготвена за офроуд машина трябва да внимава, но това не я прави джип. И какъв е смисъла да правиш от лека кола-джип, при условие, че джиповете вече са измислени. Все пак, евала на шофьора, дето го е закарал до горе.
                        п.п. Горе съм виждал и Жигула комби на една от хижите....
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                          Първоначално публикуван от Rupart Преглед на мнение
                          Писна ми вече от разни прости шофери на камиони, които мислят, че като крат 20т и кусор мащина са царете на пътя!Някой ден ще смажа някой!!Не че като взема един такъв джип ще съм по-голям от тях!
                          Не така с лошо и не обиждай че са прости Шофьорите на КамионитеАз пък имам други наблюдения че не камионджийте са виновни ами тези с лъскавите коли щото си мислят че като са в кола за 100 бона няма да мина отгоре му като ме засече или ми вземе предимствотоКарането нощно време по път с голямо движение си е меко казано приключение защото повечето с леките коли трябва да ги подсещаш с присфеткване да намалят на къси светлини(има лек и за тях с насочен прожектор или боен фар с обикновено стъкло-тогава спира направо)а камионите отдалеч още си намалят без подсещане и подкани и въобще хората с големите машини имат малко по друго рабиране за движението.Едно е да имаш 10000 километра за година-друго е да имаш милион километра зад гърба си
                          Има разбира се и изключения при камионджийте-но са много малко в сравнение с разни дето карат с 100 градско и говорят по телефона.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                            Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                            Тази снимка е на известно място. Знам няколко случая за джипове стигнали до там и претърпели сериозни щети. Когато е правена снимката до там път реално нямаше. Как ли е стигнал тоя Голф там?

                            Хах... Горе Голфа срещна един черен Вранглер
                            Който поради това че водача беше объркал пътя се беше качил до там не по "пътя" а по коритото на някакъв ручей... Двама идиоти...
                            Обаче тогава още не се познавахме с Йори
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Купувам VW-Голф 2 4x4!

                              Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                              Хах... Горе Голфа срещна един черен Вранглер
                              Който поради това че водача беше объркал пътя се беше качил до там не по "пътя" а по коритото на някакъв ручей... Двама идиоти...
                              Обаче тогава още не се познавахме с Йори
                              Само за протокола- и голфа е минал през коритото на ручея, просто това беше пътя преди 7-8-10г
                              LZ1PER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X