Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект #442

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Проект #442

    Ако не си намерил всичко по хидравликата , мисля че са ми останали казанче, охладител за маслото и доста маркучи. Но за маркучите те съветвам да си направиш нови. Ако няма къде при теб, при мен има къде и е добра цената. Ако има нещо пиши на лично.

    Коментар


    • #47
      От: Проект #442

      Днес поставихме бронята. Беше доста трудно докато я наместим, макар, че е оригинална за уаз. Благодаря на колегите за хидравликата, ще ви пиша, когато дойде време за нея
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7423.jpg
Прегледи:1
Размер:645.7 КБ
ID:5771441Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7422.jpg
Прегледи:1
Размер:697.8 КБ
ID:5771442Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7424.jpg
Прегледи:1
Размер:724.9 КБ
ID:5771443

      Коментар


      • #48
        От: Проект #442

        Днес направихме подлакътник, който да бъде едновременно и място за радиото(което е от Пасат). Подлакътника го направихме от шперплат и е облечен с автомокет. Отвътре сложихме лед лампичка, която да служи като амбиентно осветление. Радиото е вързано да работи само когато колата е на контакт, за да не точи акумулатора.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9660 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:445.5 КБ
ID:5772832Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9658 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:435.5 КБ
ID:5772833Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9659 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:468.5 КБ
ID:5772834
        Малко снимки от процеса:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8004.jpg
Прегледи:1
Размер:370.8 КБ
ID:5772835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9651.jpg
Прегледи:1
Размер:332.4 КБ
ID:5772836Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1336.jpg
Прегледи:1
Размер:394.0 КБ
ID:5772837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5826.jpg
Прегледи:1
Размер:360.5 КБ
ID:5772838

        Коментар


        • #49
          От: Проект #442

          Добре е станало. Дано се запази, че ако сложа в моя такова за нула време ще стане на нищо.

          Коментар


          • #50
            От: Проект #442

            Реално отстрани може да се направи и с други по-устойчиви материали. В нашия случай това ми върши прекрасна работа.

            Коментар


            • #51
              От: Проект #442

              Ако искаш хитър съвет - така и така си почнал с мокета, облепи си "костенурката" - гърбавите ламарини с дупките за лостовете. Поне 60% от шума влиза оттам. Понеже са гърбави и често се нагряват, шансът да пострадат от задържана вода е минимален.

              Коментар


              • #52
                От: Проект #442

                Това ми харесва като идея, може да го направя. Ще сложа и шумоизолация отдолу, за да стане още по-тихо.

                Коментар


                • #53
                  От: Проект #442

                  Отдолу ще му е трудно да съхне, недей. То не му трябва много - по едно парче какъвто и да е мек материал на двете половини и те замлъкват завинаги. Другите източници на щум там са самите лостове (оправят се с нанизване на тръбна изолация) и отворите им. Преди гумата в дупката можеш да сложиш няколко кръгчета от мокета с размер малко по-голям от дупката, нанизани на лоста. Аз лично така постъпих, а после вместо тези гуми около лостовете които вечно се късат сложих някакви кожени маншони.

                  Има смисъл.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Проект #442

                    Хубаво е станало. При мен няма как да сложа такъв подлакътник ...щото мястото е заето...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-0-02-05-c90c6927edd7a411df3a5f443fe27998839e2a7b35e4155ae54c23f2750967b4-V.jpg
Прегледи:1
Размер:96.2 КБ
ID:5772864
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • #55
                      От: Проект #442

                      Като гледам как сте ги накиприли вътре чак ме хваща срам а Ясен е много прав за шума това лято хвърлих едно киче колкото да не е гола ламарина и се усети осезаем ефект ...
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • #56
                        От: Проект #442

                        Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                        Като гледам как сте ги накиприли вътре чак ме хваща срам а Ясен е много прав за шума това лято хвърлих едно киче колкото да не е гола ламарина и се усети осезаем ефект ...
                        Ще снимам моя за да ти мине малко срама.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Проект #442

                          Здрасти , на каква цена е предната броня .

                          Коментар


                          • #58
                            От: Проект #442

                            Първоначално публикуван от cvetan41 Преглед на мнение
                            Здрасти , на каква цена е предната броня .
                            Здравей! Взехме я за 100лв от приятели.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Проект #442

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Отдолу ще му е трудно да съхне, недей. То не му трябва много - по едно парче какъвто и да е мек материал на двете половини и те замлъкват завинаги. Другите източници на щум там са самите лостове (оправят се с нанизване на тръбна изолация) и отворите им. Преди гумата в дупката можеш да сложиш няколко кръгчета от мокета с размер малко по-голям от дупката, нанизани на лоста. Аз лично така постъпих, а после вместо тези гуми около лостовете които вечно се късат сложих някакви кожени маншони.

                              Има смисъл.
                              Ще се направи

                              Коментар


                              • #60
                                От: Проект #442

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                Хубаво е станало. При мен няма как да сложа такъв подлакътник ...щото мястото е заето...[ATTACH=CONFIG]937860[/ATTACH]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X