Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да се кара Л-200 само на преден мост?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Може ли да се кара Л-200 само на преден мост?

    Дано само нацели некъв баланс и да не е прецакал висящия лагер.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #32
      От: Може ли да се кара Л-200 само на преден мост?

      Най-после се прибрах след много премеждия.Проблемът се оказа недоглеждане на майсторите.Преди да тръгна джипа беше с разбит висящ лагер,както е нормално преди дълъг път обслужих колата ,смених висящия лагер,ремъци,масла и т.н.Обаче някой в сервиза е забравил да стегне двете гайки на лагера към купето.Те бяха сложени но не и завити.От там е идвал и шума през цялото време,преди и след чупенето на кръстачката.Това го видяхме в сервиза в Германия при сменянето на карето.Шума който е идвал след свалянето на задния кардан нямаше да го има и щях да се прибера без проблеми само на преден мост,ако бях видял ,че гайките са хлабави и ги бях стегнал.Благодарен съм на собственика на сервиза в Кьон Велин за съдействието и разбрах ,че може да се разчита на българите на всякъде по света.
      0878535960-Боби
      YAMAHA WR 400
      MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
      SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

      Коментар


      • #33
        От: Може ли да се кара Л-200 само на преден мост?

        Хубаво е когато всичко свърши добре,жалкото е че има такива "майстори"дето забравят да затегнат накоя и.друта гайка. Така на моята джипка (при предишния собственик) майстора забравил да затегне зъбното колело на единия разпр.вал и при мен веригата падна. Останалото е ясно. Сега искам да се извиня,че ползвам темата на колегата,но да не отварям друга искам да питам дали е възможно да се замени раздатката на Л200 (която не е суперселект)с такава от Паджеро 2 2,5 суперселект. Искам да сменя П3 с Л200 зо фермерски нужди и лов,но искам да е суперселект.Благодаря на всички,които се включат с мнения.

        Коментар


        • #34
          От: Може ли да се кара Л-200 само на преден мост?

          Първоначално публикуван от Biser Savov Преглед на мнение
          Хубаво е когато всичко свърши добре,жалкото е че има такива "майстори"дето забравят да затегнат накоя и.друта гайка. Така на моята джипка (при предишния собственик) майстора забравил да затегне зъбното колело на единия разпр.вал и при мен веригата падна. Останалото е ясно. Сега искам да се извиня,че ползвам темата на колегата,но да не отварям друга искам да питам дали е възможно да се замени раздатката на Л200 (която не е суперселект)с такава от Паджеро 2 2,5 суперселект. Искам да сменя П3 с Л200 зо фермерски нужди и лов,но искам да е суперселект.Благодаря на всички,които се включат с мнения.
          Ееех, то ако можеше...ама не може! Тряа смениш и кутията и карданите!
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X