Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

    Здравейте приятели,


    С двама приятели сме решили да организираме пътешествие из нашата красива родина. По план сме решили да продължи около две седмици като главно ще се придвижваме с превозно средство и където не е възможно, ще вървим. Нашата молба към вас е да ни препоръчате места, които биха могли да оставят траен белег в нашето съзнание. В списъка с места сме включили по-често посещаваните дестинации из Рила, Пирин, Родопи, Странджа и Стара Планина, но бихме искали да ни споделите и по-рядко посещавани места, онези, които малко хора ги познават и/или които биха били предпоставка за създаването на една невероятна гледка/снимка. Отворени сме към всякакви предложения относно места.


    Освен това ще ни е от голяма полза да чуем ваши съвети, препоръки и познания относно какво трябва вземем предвид, от какво трябва да се пазим когато предприемаме подобно пътуване?


    Благодарим ви сърдечно за помощта!


    Поздрави!

  • #2
    От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

    Дяволския мост. Орлово око, Триградско ждрело, село Ягодина, язовир Белмекен, Резово, Калиакра,

    Коментар


    • #3
      От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

      Разгледай тук:http://100nto.org/

      Коментар


      • #4
        От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

        100 обекта,14 дни...
        Пенчо?
        Нищо не мога,и нищо не знам...

        Коментар


        • #5
          От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

          Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
          100 обекта,14 дни...
          Пенчо?
          Те на практика са 150, ама не съм казал да ги обиколят всичките!!

          Коментар


          • #6
            От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

            Вила "Армира", село Мандрица , село Долно Луково /църквата/ все Източни Родопи Изброените са в близост едно до друго.
            ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

            Коментар


            • #7
              От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

              Връх Свобода в Родопите намира се около местността Хайдушки поляни - между селата Давидково и Манастир.Има обзор на 360 градуса и горски благини през цялата година.
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • #8
                От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

                Благодаря, че се включихте в темата! Ще разгледаме всички места!

                Отворени сме да чуем всякакви важни съвети свързани с подобни пътувания!

                Коментар


                • #9
                  От: Любителско пътуване из България - съвети и препоръки

                  Благодаря ви на всички. Преди няколко дни отговорих в темата, но не са ми го публикували...

                  Потребител съм от 2012 и трябва да чакам някой да ми одобри постовете...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X