Обява

Свий
Няма добавени обяви.

виене климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: виене климатик

    Здравейте, колеги. Да споделя моята развръзка /поне за момента, но се надявам да си остане така и занапред/. Та днес моя човек не можа да ме вземе в бокса. Обаче получих един друг съвет от познат. Споделих си проблема с него, вдигна капака, огледа, помълча малко и сподели с мен: Нищо ти няма на климатика, като гледам радиаторите са ти задръстени и тъй като имаш една перка климатика загрява и вдига налягане тъй като не може да се охлажда и от там ти идва проблема. Накара ме да запаля колата и като почна да вие напръска предния радиатор с вода за да се охлади и виенето веднага спря. В интерес на истината така като ми каза, и аз се загледах и видях че всичко е нахакано с мухи, трева, мъх, прах и други гадости. От там на автомивка, напръсках радиаторите с препарат за мушички и тез подобни налепи. После със водоструката от по далечко за да не изкриви тези тънките ребра /ако мога така да ги нарека. по радиатора. След което тествах колата, на място я оставих да работи докато изпушим с приятел по една цигара. Нито един път не се чу онзи звук, вътре си охлажда чудесно и читаво. И така покарах си малко по града и не се чу нито един нереден зчук както преди. Когато паркирах пред вкъщи изви един път за кратко време. Затова мисля да повторя процедурата за по сигурно, и евентуално да се изчистят останалите налепи или по голяма част от тях, и тогава да видя как са нещата. Но за сега и на кратко казано, климата си върви повече от добре и няма предишното виене. Сега като си мисля се чудя, не можели да се свали предния радиятор за да почистя всичко както трябва да бъде, за разлика от сега, пъхайки водоструиката от кук там и то не хубаво?

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X