Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

    Витарката е на един нов член на форума "МомчилМ", след мотаж на окачване от Иван Попов колата пристигна при нас за боди лифт пак от Иван и монтаж на брони и лебедка. Идеята за предната броня взаимствах от Боби CJ_7 е малко я променихме, но мисля че се получи доста добре:

    Така се почна:




    а това се получи:













    Иотзад:








  • #2
    До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

    Браво страшна е станала Витарката
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

      Браво ! Страшна е станала витарката, утре ще дойда да и направя още снимки а ти кажи кога да карам мойта за същата процедура
      Най-добрия реглаж на преден и заден мост

      Коментар


      • #4
        До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Браво страшна е станала Витарката

        те витарките саси страшни , амаа като гледам отива и , щесе справя с трудностите.
        boko
        Jeeep---KIA
        https://www.facebook.com/autoboko/

        Коментар


        • #5
          До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

          Я къде стигнали "моите" гуми. Бая джипки смениха. Като се има в предвид, че и аз ги внесох ПОЧТИ нови.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
            Я къде стигнали "моите" гуми. Бая джипки смениха. Като се има в предвид, че и аз ги внесох ПОЧТИ нови.
            Те още са си почти нови

            Коментар


            • #7
              До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

              Браво, висок професионализъм, и перфектна импровизация.Честито и на МомчилМ. Като го знам какъв е навитак, сега може да е сигурен,че има едно от най - добрите зверчета в off road - а.
              Ако ще идвате в Шумен идната Събота и Неделя, като публика, ще съм щастлив да я видя на живо. Перфектно постижение!!!!
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                Добре изглежда, но защо не пуснахте рифела по надолу да пази зхващането на носачите, там ще са най-многото удари.

                Коментар


                • #9
                  До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                  Едно въпросче.Не можеше ли да се използва предната броня на Витарата и от горе тръбата,която така както е права,прави фуга във цялостната визия и извивката под фаровете.Въпроса ми е от естетическо естество.
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар


                  • #10
                    До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                    Добре изглежда, но защо не пуснахте рифела по надолу да пази зхващането на носачите, там ще са най-многото удари.
                    Джигита(собственика) така я искаше иначе още може да се желае

                    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                    Едно въпросче.Не можеше ли да се използва предната броня на Витарата и от горе тръбата,която така както е права,прави фуга във цялостната визия и извивката под фаровете.Въпроса ми е от естетическо естество.
                    Може всичко може зависи кой плаща, тук се търси здравина и функционалност, пластмаса в гората няма място!!!

                    Коментар


                    • #11
                      До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                      Първоначално публикуван от Явор Преглед на мнение
                      тук се търси здравина и функционалност, пластмаса в гората няма място!!!
                      Абсолютно правилно!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #12
                        До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                        А зад рифела има ли други железа, от снимките изглежда малко декоративен.

                        Коментар


                        • #13
                          До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                          Първоначално публикуван от koi4a Преглед на мнение
                          А зад рифела има ли други железа, от снимките изглежда малко декоративен.
                          А според теб той от какво се носи? По-горе писах декорацията е на последно място!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                            Поздравления!!!
                            Най-добрата концепция за гората, според мен!!!
                            Перфектна е станала, просто уникална!!! Браво!!!
                            Сега ако собственика й метне и два блокажа, на двата моста, ще стане изключителна машина!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: VITARA с лифт от И. Попов и броня + лебедка от VROMOS

                              Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                              Поздравления!!!
                              Най-добрата концепция за гората, според мен!!!
                              Перфектна е станала, просто уникална!!! Браво!!!
                              Сега ако собственика й метне и два блокажа, на двата моста, ще стане изключителна машина!!!
                              Явно всичко с времето си.

                              Дано Иван Попов е патентовал лифта си ,че гледам става масовост,а и носи името му .
                              B+

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X