Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Много дими!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Много дими!!!

    Първоначално публикуван от fanfanetko Преглед на мнение
    Явно трябва да попитам отново. ОД дюзите ли е или от дебитометъра или от турбото. И ме интересува дали горивната система е помпа дюза или е една помпа и 4 дюзи. По точно дюзите обикновенни ли са или са всяка с помпа.
    Естествено, че е от тях, сменяш първо дебитомера, ако не се оправи - дюзите, а турбото първо го рециклирай, че иначе е скъпо удоволствие...........а Таргата не го слушай, къде е виждал той 6-та
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: Много дими!!!

      Първоначално публикуван от fanfanetko Преглед на мнение
      Явно трябва да попитам отново. ОД дюзите ли е или от дебитометъра или от турбото..
      ОД задкормилното устройство е.

      Послушай другите - търси си автомат.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: Много дими!!!

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        Естествено, че е от тях, сменяш първо дебитомера, ако не се оправи - дюзите, а турбото първо го рециклирай, че иначе е скъпо удоволствие...........а Таргата не го слушай, къде е виждал той 6-та
        Красивите кошници дето имат 6та да си ги карат по 5 дена.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          От: Много дими!!!

          Първоначално публикуван от fanfanetko Преглед на мнение
          Пичове аз този автомобил го имам от 5 дена. Ако не сте достатъчно компетентни да давате мнения не давайте. Аз си мисля че тук трябва да се изказваш ако си информиран а ако си простак с някакви познания. Ако не сте достатъчно информирани относно моят въпрос моля не коментирайте. Не ме интересуват некомпетентни отговори.
          Ако искаш да ти съберем по 5лв да ти платим една диагностика, а !?
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • #20
            От: Много дими!!!

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            и ядрения колайдер в краен случай.
            Е тъкмо те похвАлих и на ти! Че той колайдера пръв се сменя в такъв случай, от него първо почва да дими!
            יעבור
            «И това ще мине»

            Коментар


            • #21
              От: Много дими!!!

              Колега, не ги слушай тези задръстеняци. Особено пък targa, той отдавна си е казал, че не разбира от двигатели, но си позволява да дава съвети...

              Слушай внимателно какво ще ти кажа:
              Твоя проблем почти със сигурност е от задръстен ауспух. Не знам дали твоя двигател има катализатор, но ако има-махни го, дават добри пари за него, може и само с това да се оправи. Но за по-сигурно направи следния тест,преди да махнеш катализатора:
              Надени един маркуч на крайната тръба на ауспуха, и то така, че да не изпуска въздъх. Ако нямаш подхопдящ диаметър маркуч-стегни със скоба, или иди при заварчик да ти завари една тръба с подходящ диаметър. После лесно се маха с шлайфа, не загрозява никак.
              После някой твой познат да върти двигателя на стартер с изключено запалване, докато ти надуваш с уста през маркуча. Целта е да се отпуши в обратна посока изпускателния тракт. Нали-докато работи-газовете се движат от двигателя навън, а за да се отпуши-трябва обратно налягане. Надуваш в маркуча с все сили, но внимавай, на мен ми се е случвало да загубя съзнание за 5-10 секунди от подобно напъване да издухам каквото има в другия край на маркуча. Ако чувстваш съвсем свободно излизане на въздуха-значи двигателя не се върти с достатъчно обороти. Едно време въртенето на двигателя го правихме с манивела, и този който върти се изпотяваше доста, за да докара нужните обороти. Сега, ако няма нужните обороти-значи нещо със стартера не е наред, или с акумулатора, та най-напред се подсигури с нов акумулатор, и ремонтиран стартер. Акумулатора може и на заем от познат, стига със сигурност да е нов и читав, но стартера непременно на жичкаджия, да го провери и реновира.

              Ако след тази процедура не се оправи-пиши, ще се помъчим да дадем други съвети. Няма нерешими проблеми!
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Много дими!!!

                Кольо, нещо пари като пикам. Какво продухване ще предпишеш

                Коментар


                • #23
                  От: Много дими!!!

                  "Колега, не ги слушай тези задръстеняци......."

                  Извинете , ама не се сдържах.
                  Създателят на темата е типичния представител на категорията -"знам всичко , а другите са глупаци".
                  Интересно ми е само , защо задава въпроси на тези глупаци?????????????

                  Коментар


                  • #24
                    От: Много дими!!!

                    Като дими на кро мирише ?На нафта или на Масло?По миризмата ,ориентиране в диагностиката и проблема!Може и от баланса на гумите да е !Аман,всичко живо е задръстеняци.Не треа да се надува в аспуха ,а във въздушния филтър!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Много дими!!!

                      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                      Като дими на кро мирише ?На нафта или на Масло?По миризмата ,ориентиране в диагностиката и проблема!Може и от баланса на гумите да е !Аман,всичко живо е задръстеняци.Не треа да се надува в аспуха ,а във въздушния филтър!

                      Колю ли визираш?
                      Толкоз ли не отбираш за какво иде реч?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Много дими!!!

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Колю ли визираш?
                        Толкоз ли не отбираш за какво иде реч?
                        Заеби го Колю, нищо не отбира, кога е надувАл на шеста ?!
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Много дими!!!

                          Да не му избягат на човека чорапите от надуване да внимава.
                          Real Recognize Real

                          Коментар


                          • #28
                            От: Много дими!!!

                            Пеньо ,отбирам ,отбирам,нали и за това пиша за баланса и налягането на гумите.И ДА ,Кольо визирам не се надува на ауспуха на 6 та ,а на пета.На 6 та през филтъра ,щото пада компресията на скоростната кутия и има друг ъгъл на центровка между пета и шеста.Ма ае стига с тия диагностики ,че се ошашавииме.Това Нисаните стрела не са като колите баш,малко Стартрек го дават и за това димът ,щото гонят светлинна на 6 та.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Много дими!!!

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Колега, не ги слушай тези задръстеняци. Особено пък targa, той отдавна си е казал, че не разбира от двигатели, но си позволява да дава съвети...

                              Слушай внимателно какво ще ти кажа:
                              Твоя проблем почти със сигурност е от задръстен ауспух. Не знам дали твоя двигател има катализатор, но ако има-махни го, дават добри пари за него, може и само с това да се оправи. Но за по-сигурно направи следния тест,преди да махнеш катализатора:
                              Надени един маркуч на крайната тръба на ауспуха, и то така, че да не изпуска въздъх. Ако нямаш подхопдящ диаметър маркуч-стегни със скоба, или иди при заварчик да ти завари една тръба с подходящ диаметър. После лесно се маха с шлайфа, не загрозява никак.
                              После някой твой познат да върти двигателя на стартер с изключено запалване, докато ти надуваш с уста през маркуча. Целта е да се отпуши в обратна посока изпускателния тракт. Нали-докато работи-газовете се движат от двигателя навън, а за да се отпуши-трябва обратно налягане. Надуваш в маркуча с все сили, но внимавай, на мен ми се е случвало да загубя съзнание за 5-10 секунди от подобно напъване да издухам каквото има в другия край на маркуча. Ако чувстваш съвсем свободно излизане на въздуха-значи двигателя не се върти с достатъчно обороти. Едно време въртенето на двигателя го правихме с манивела, и този който върти се изпотяваше доста, за да докара нужните обороти. Сега, ако няма нужните обороти-значи нещо със стартера не е наред, или с акумулатора, та най-напред се подсигури с нов акумулатор, и ремонтиран стартер. Акумулатора може и на заем от познат, стига със сигурност да е нов и читав, но стартера непременно на жичкаджия, да го провери и реновира.

                              Ако след тази процедура не се оправи-пиши, ще се помъчим да дадем други съвети. Няма нерешими проблеми!
                              Бъркаш колега вече сме напред с технологиите това се правеше едно време надуването с уста та:
                              Взема по як маркуч с скоба на азпуха и стяга след туи отива в сервиз за гуми и иска шок балон ,,прелича на газова бутилка ,, фито му е колкото азпуха помпи го на 12 атм. нанизва маркуча и стяга яко та един върти а другия отпуска крана рязко това е отпушва всичко и катализатора няма да маха

                              Коментар


                              • #30
                                От: Много дими!!!

                                Кольо казва да се надуе отзад ама не знае цвета на колата ..... а нали посоката на надуване зависи от цвета на возилото.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X