Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маслата на Газпромнефт

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Маслата на Газпромнефт

    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
    Етикет се прави за 5 минути на цветен принтер. Описание по него, за още по-малко...
    И защо му е на някой да фалшифицира масло за 5л/литъра, и на всичкото отгоре с марка, която е почти безизвестна? По-изгодно е да се представиш за някой по-известен производител, по възможност скъпчия.
    И все се чудя-къде ги намирате тия масла менте?! Подържам 5 коли(не са мои всичките), аз им сменям маслата и никога не съм попадал на менте, а съм карал с най-евтините полусинтетики на пазара.
    Един такъв случай. Намерих си масло от една голяма верига хранителни магазини. Като отидох да го взема човека каза, че това масло не става за колата му. Посочи я и кво да видя-Астра от миналия век. Било много “рядко” (10w40) пък било и от хранителен магазин. Усмихнах се, платих го 4лв/литъра и бях доволен. Е, може ли да има такива балъци?!

    Коментар


    • #32
      От: Маслата на Газпромнефт

      И аз карах GM Genuine,синтетика и полусинтетика,обаче при предпоследната смяна като отворих тубата и отгоре нямаше станиолче на гърловината под капачката ,а и самата капачка се отви с капсулованата гривна ,нещо ми мина на ум ,поинформирах се тук -там и разбрах, че вече не се знае къде се произвеждат някои партиди.Сега съм с Мотул синтетика с добавки вътре и съм супер доволен,все едно карам друга кола,смених го и на Полото бензинка.Да не звучи като реклама ,но марката си е марка и някои си държат на качеството.
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • #33
        От: Маслата на Газпромнефт

        Почти съм сигурен, че Газпромнефт, ще е по-добро от маслото на ГМ, това е рядка форма на силно разредено говно.
        После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

        Коментар


        • #34
          От: Маслата на Газпромнефт

          Спецално 5w40 показа чудесна термична устойчивост. Ако се прибави към него антифрикционен модификатор, става много сполучлив избор.

          Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
          sigpic

          Коментар


          • #35
            От: Маслата на Газпромнефт

            Ако не показваше чудесна термична устойчивост нямаше да е 5W40.

            А ако ще се обръщам на рафинерия да си забърквам сам маслата СИГУРНО мога да ги направя по-добри.

            Коментар


            • #36
              От: Маслата на Газпромнефт

              Убеден съм, че ще ги направите по-добри!
              Просто присъствах на нагряване на 10 марки масла като част от експеримент и въпросното се представи най-добре като устойчивост и чистота на пробата. Изненадах се доста

              Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
              sigpic

              Коментар


              • #37
                От: Маслата на Газпромнефт

                Единственото руско нещо, което съм виждал да работи безупречно е един тирбушон, който имам от доста години... В тази област, обаче имат висока технологична и потребителска култура.
                PR и рекламата наистина могат да изкарат параметри като слънце за всеки бърканьоч. Употребата му при ултраздрав, невзискателен и кретеноустойчив стар двигател Мерцедес не доказва нищо. Със същия успех ще работи и с М10Д, че и със зехтин.
                Тук някои хора се престарават с рекламата. Да погледнат какво пише от едната страна на Руски паметник...
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #38
                  От: Маслата на Газпромнефт

                  Единственото, което се опитах да кажа по темата е че маслото е на ниво, което би запазило здравето на двигатела и ако някой иска да получи определено предимство, трябва да добави модификатор по избор. И да, работя задълбочено с двигателни масла, тирбушон нямам. Иначе постове с 10% някакви обстоятелства и 90% самонавиване.....с лопата да ги ринеш!

                  Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
                  sigpic

                  Коментар


                  • #39
                    От: Маслата на Газпромнефт

                    Първоначално публикуван от Zdravko.M Преглед на мнение
                    Единственото, което се опитах да кажа по темата е че маслото е на ниво, което би запазило здравето на двигатела и ако някой иска да получи определено предимство, трябва да добави модификатор по избор. И да, работя задълбочено с двигателни масла, тирбушон нямам. Иначе постове с 10% някакви обстоятелства и 90% самонавиване.....с лопата да ги ринеш!

                    Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
                    Както всяко едно сделано, проблема е в контрола на качеството. Качество йок!
                    Веднъж са направили нещо, ама до там...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Маслата на Газпромнефт

                      Тъй тъй.
                      На теория могат всичко. Имат суровини, тия дялове на химията не са секретни.
                      Те на теория и човек на луната могат да пратят.
                      Но нещо не им се получава.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Маслата на Газпромнефт

                        Разбира се много е важно конкретно по темата да се обясни, че руснаците са изостанали и не могат нищо. Това за процентите и постовете е съвсем така. Кви лайна, пардон масла, сме продавали, а коли от тия още има живи и се движат. Но все се намират хора да ни убеждават в силата на рекламата.

                        Много вкусно кокосово масло папкам. От ШриЛанка, ама на техните космонавти не го давали. Даже нямали такива, нито космическа програма.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • #42
                          От: Маслата на Газпромнефт

                          Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                          Разбира се много е важно конкретно по темата да се обясни, че руснаците са изостанали и не могат нищо. Това за процентите и постовете е съвсем така. Кви лайна, пардон масла, сме продавали, а коли от тия още има живи и се движат. Но все се намират хора да ни убеждават в силата на рекламата.
                          Много вкусно кокосово масло папкам. От ШриЛанка, ама на техните космонавти не го давали. Даже нямали такива, нито космическа програма.
                          Извън политическият контекст и същевременно конкретно по темата , да попитам : ти колите с масло на газпром ли си ги караш ? и ако да - как се държат ? Маслата де .
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #43
                            От: Маслата на Газпромнефт

                            Разбира се че с Газпром-ско масло си ги кара, човека е патриот!!!
                            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Маслата на Газпромнефт

                              Темата е приключена. Фенщината дойде повече от сведенията.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X