Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камера за задно виждане

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Камера за задно виждане

    Купих джипа с огледалото.Камерката е монтирана в купето на 5см горе до задното стъкло.
    Може би ако беше от вън някъде,картинката щеше да е по ясна.
    jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

    Коментар


    • #17
      От: Камера за задно виждане

      Извинявайте за спама, ама като видях картината не се стърпях...

      Та:
      Има си специални огледала които се монтират отзад, и се вижда самата броня, и колко остава до препятствието.
      А това с тази картинка е нищо и половина! Хем гумата закрива точно това което трябва да се вижда, хем го няма чувството от образа "на живо". Аз поне много по бих се доверил на огледалото, отколкото на тази камерка.

      Ма нали е модерно, а и е електроника, привлича шарани.

      Извинявайте.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        От: Камера за задно виждане

        На мен ми трябва нещо подобно за комбайна,проблем е закачването на колесара ако няма навигатор.Лошото е,че винаги се случва по тъмно и прахоляка е в изобилие.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #19
          От: Камера за задно виждане

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          А това с тази картинка е нищо и половина! . Аз поне много по бих се доверил на огледалото, отколкото на тази камерка.
          Огледалото не може да замести НИКОГА камерата,щото съм го пробвал многократно и го знам!
          До 50см ме устройва напълно до обекта който паркирам,така че ако на теб ти се струва че това е "нищо и половина" ...нещо си се объркал!
          jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

          Коментар


          • #20
            От: Камера за задно виждане

            petroffbg аз на джипа над номера съм монтирал камерата и закачам ремаркето без проблем без нея беше ужас номера не прилича на нищо но вече е друго с камерата има и подсведка за нощно време вижда се супер

            Коментар


            • #21
              От: Камера за задно виждане

              Имам въпрос,някой ползвал ли е дистанционна (безжична)камера?Масово комплектите са със видеожица до 5м,а при мен ще трябва нещо от 8-10м.Та очаквам някой да сподели дали има смисъл.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #22
                От: Камера за задно виждане

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Имам въпрос,някой ползвал ли е дистанционна (безжична)камера?Масово комплектите са със видеожица до 5м,а при мен ще трябва нещо от 8-10м.Та очаквам някой да сподели дали има смисъл.
                Wi-Fi камера за задно виждане си сложи комшията и е доволен, аз също съм купил за пикапа, но още не монтирана и нямам лични впечатления.

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_1.jpg
Прегледи:1
Размер:24.5 КБ
ID:5756826
                ________________________________________________
                Subaru OUTBACK 2,5
                Hyundai TUCSON 2.0

                Коментар


                • #23
                  От: Камера за задно виждане

                  Налееш FullHD отзаде, 8MP отпред страшна работа - а като погледнеш картинката гледат като 0.3 MP
                  Относно "видеожицата", по добрия вариант е правена, която първо да прекараш и после да кримпваш...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Камера за задно виждане

                    Никакво сваляне на тавана, само подваждаш уплътненията от горе и наместваш кабела, внимавай да не разбуташ много airbag-а и за предпочитане прокарвай жиците на откачен акумулатор (пак заради въздушните възглавници).
                    Аз си поръчах камера която се монтира на мястото на единия плафон за задния номер и съм доволен.
                    Стои доста прибрано, дава ми ясна представа за препядствията зад автомобила и спокойно мога да се доближа на 1см при паркиране.
                    И нощно време се вижда много добре, но аз съм с две светлини за задна, които светят доста силно.
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • #25
                      От: Камера за задно виждане

                      Не препоръчвам wifi или подобни камери.Имат доста смущения и е неприятно когато се маневрира. Най чисто е "по жицата"
                      При Тенко съм бил, монтира добре и чисто, но цената освен на час,леко подскача и нагоре от "смених изгорелия диод", който преди това не беше изгорял
                      Пътят е целта.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Камера за задно виждане

                        Значи да разбирам-никакви безжични връзки.
                        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Камера за задно виждане

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Виждаш къде отиваш и значително намалява шанса да се подпреш.
                          За тая работа имам теглич
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Камера за задно виждане

                            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                            Имам въпрос,някой ползвал ли е дистанционна (безжична)камера?Масово комплектите са със видеожица до 5м,а при мен ще трябва нещо от 8-10м.Та очаквам някой да сподели дали има смисъл.
                            Здравейте,
                            Яро скоро предлагаше Waeco PerfectView RVS 780 с 22 метра кабел.
                            Има и доста оферти за Ударо, прахо и водоустойчива камера за задно виждане за камиони и автобуси с нощен режим в комплект с кабел 15 метра + 3.5 инчов монитор с такъв тип камера с чинчове допускащи удължаване на линията.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:products_59632_1706827422univ1.jpg
Прегледи:1
Размер:92.1 КБ
ID:5756938

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X