Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Li-Po батерия 303040P

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Li-Po батерия 303040P

    Имам скапана такава батерия, с капацитет 250mAh, поддържаща видеорегистратор.

    Някъде намерих препоръка за замяната и с 400 mAh - ето такава




    На първо четене не намирам такива батерии, поне по повечето сайтове за RC модели - търся в Бг.
    Във по-кривия случай трябва да се поръчва от братски Китай, ама пък дали ще дойде - нали имаше някакви дертове с доставки на батерии от там..

    Ако някой може да даде насока за търсене, ще съм много благодарен.

    Втория ми въпрос е, при положение, че оригинала е 250mAh, а тази е 400mAh, има ли някакво значение това при зареждането и, и какво би станало, ако си намеря такава с по-голям капацитет.
    Вътре в устройството място има, интересно е какво и дали ще гръмне при по-големия капацитет?

    Благодаря предварително.
    Последно редактирано от Veni1; 15-06-17, 18:11.

  • #2
    От: Li-Po батерия 303040P

    Вени за такава малка разлика проблем не би трябвало да има,макар че li-полимерните са по други ,на аймакс б6 мини разликата е 0.1 волт между йонните и полимерните.Тука по скоро тока при заряд на по голямата батерия ще е по голям,предполагам заряда е токоограничен.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      От: Li-Po батерия 303040P

      Ами то въпроса ми е относително теоретичен - там, където препоръчват замяната с по-голяма батерия, не пишат откъде да си намеря нито едната, нито другата...

      Та аз и затова питам - да разширя полето за търсене.

      Коментар


      • #4
        От: Li-Po батерия 303040P

        Такива си ги купувам в Амазон Англия, китайски са всички до една, струват не много, виж сайта и си прецени, тъпото е, че нали са батерии надали ще ги вземат по пощата и ще трябва по човек, което пак не е проблем ама се чака повечко.
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          От: Li-Po батерия 303040P

          Да, тя цената не е определяща, мисля си за уговорка с мистър китаец, да не пише, че е батерия, ама пък то за няколко долара... и къде може да се прекъсне връзката между него и мене...

          За това ми е половината питане - дали някъде из БГ не може да се намери, и ако може, къде?
          И другата половина - ако не е с точно тия параметри, какво ще стане?

          Коментар


          • #6
            От: Li-Po батерия 303040P

            http://www.elimex.bg/category/914/ak...po.html?page=2
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • #7
              От: Li-Po батерия 303040P

              По отношение на параметрите - няма да има проблем стига да не сменяш литиев с никелов акумулатор. Единствената разлика (която може да усетиш или не ) ще е в скоростта на заряд (по-голям капацитет - повече време) и разряд на акуто. Тока на заряд се определя от зареждачката вътре в устройството. А и тия акумулатори си имат едни защитни платки дето ги пазят от издевателства .

              Коментар


              • #8
                От: Li-Po батерия 303040P

                Имам батерии бол.
                Ако имаш интерес пиши да погледна, мисля че и чисто нови имам или ми звънни довечера 0888 658377......
                Карам едно таквоз зверче:
                https://www.banggood.com/it/OH35P01-...TDgaAmwY8P8HAQ
                И то ми е с липо....
                Поздрави!
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #9
                  От: Li-Po батерия 303040P

                  Аз да благодаря на всички, дето взеха присърце дерта ми.

                  Оказа се, че не е такъв проблем намирането на такава батерия,какъвто си представих. Поръчах я в известна фирма със седалище Лясковец, и във вторник ще е при мен.

                  Благодаря отново!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X