Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

    Здравейте,
    не ми е приятно да пиша такава тема, но и на мен ми дойде до главата.
    Става въпрос за съпругата ми. След няколко месеца неправилна диагностика, вчера най-сетне получихме по-точни резултати от поредния ЯМР.
    Прочели сме доста на тази тема и затова решихме да действаме незабавно(положението се влошава с дни).
    Молбата ми е ако може до довечера да ни насочите къде и при кого е препоръчително да да отидем за повторен преглед и евентуално насрочване на час за операция.
    Гласим се утре 15.06.2017г. или най-късно в петък да ходим до София - ВМА и УМБАЛ Св. Иван Рилски. Все още не сме запазвали часове за преглед, но едва ли ще ни върнат. Нямаме никакви "връзки" и сигурно ще се наложи да действаме "на сляпо".
    Прилагам последната диагноза(снимките няма как).
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ЯМР 13.06.2017.jpg
Прегледи:1
Размер:320.0 КБ
ID:6134580
    Предварително благодаря на всички!

    За контакти в днешния ден, по всяко време:
    Ивелин Стоянов
    GSM: 0889623098
    ivosota@gmail.com
    Приятели не се печелят - губят се завинаги.
    УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
    Времето е ценно, само ако не бързаш.
    0889623098

  • #2
    От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

    Я виж колегата emanuilis.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

      Преди няколко месеца, случайно попаднах на едно предаване с този лекар. В Германия колегите му се изказаха за него по начин, който ми говори, че е страхотен специалист с много опит. Не съм ходил при него, нямал съм нужда от такъв тип лекар, но от това което гледах ясно си казах тогава, че ако някога ми се наложи ще знам кой да потърся. Със сигурност освен второ и трето мнение няма да ви е излишно.
      https://www.drguentchev.com

      Коментар


      • #4
        От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

        Налага се да тръгвам на работа, затова няма да мога да чета ЛС.
        Към обяд и довечера пак ще съм на линия.
        Още веднъж благодаря на всички!
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • #5
          От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

          От две-три години се занимавам с гръбнаци, ама като пациент, та ако искаш ми звънни когато ти е удобно.
          0898 82 О1 82
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

            Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
            Я виж колегата emanuilis.
            emanuilis - Доктор Емо е човека, търси го.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

              Колега,
              най- добрия в България Проф. д-р Николай Габровски- 0889 433 123

              отивайте направо там клиниката по неврохирургия в Пирогов
              ще ви приеме може да се наложи да почакате има много хора но приема всички.
              Успех Ви желая!

              Коментар


              • #8
                От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                Има много добър специалист в Казичене,но не му помня името,но информация може да се намери на място.Специалист по гръбначни и шийни проблеми,излекувал е доста народ.Мислех да го издирвам по препоръка на познат ,при проблем с шипове,но за сега нещата са под контрол.От колегата emanuilus,също има супер отзиви в областта.Успех в лечението!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                  Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                  Има много добър специалист в Казичене,но не му помня името,но информация може да се намери на място.Специалист по гръбначни и шийни проблеми,излекувал е доста народ.Мислех да го издирвам по препоръка на познат ,при проблем с шипове,но за сега нещата са под контрол.От колегата emanuilus,също има супер отзиви в областта.Успех в лечението!
                  Когато става въпрос за тумори, смяна на дискове или фрактура, с вуду-магии не става.
                  Мануалната терапия върши работа ако не си опрял до нож.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                    Като цяло - Иван Рилски. Но си струва да се консултирате с д-р Петър Стоянов от Исул.
                    Успех и бързо оздравяване!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                      Още веднъж благодаря на всички, които се отзоваха.
                      Взехме под внимание всяко мнение и съставихме план за действие.
                      Утре сме в София.
                      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                      Времето е ценно, само ако не бързаш.
                      0889623098

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                        Иво, ако имаш нужда от помощ утре, звънкай. И задължително се обади на emanuilis. Сигурно ще мже да се видите по Иван Рилски...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                          Премествам темата на по-подходящо място.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спешна нужда от информация за проблем с гръбначния мозък

                            Спешното отмина. Нямаше как да пиша по-рано.
                            Видяхме се с Emanuilis(Д-р Найденов), както и с други негови колеги неврохирурзи.
                            Трябва да се оперира - всички са категорични, както и че проблемът е решим, т.е. доброкачествен.
                            Остана да решим кога, къде и при кого да се извърши операцията.
                            Още веднъж благодаря на всички отзовали се. Всяко едно мнение беше полезно.

                            П.П. Темата вече не е спешна, затова ако може нека да се трие или премести в подходящ раздел . Ако някой желае да следи развоя на събитията е по-удобно на ЛС.
                            Последно редактирано от ivotosod; 17-06-17, 09:38. Причина: П.П.
                            Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                            УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                            Времето е ценно, само ако не бързаш.
                            0889623098

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X