Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво мислите за покупка на FA4AU?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво мислите за покупка на FA4AU?

    Здравейте,

    Визуално фрезата ми харесва, но никога не съм пипал наживо. В момента има една фу-250 но е измъчена душата.

    Какво мислите за тази фреза FA4AU?
    Знаете ли дали инструментите които имам за ФУ 250 са съвместими?

    https://bazar.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%8F%...E%D1%81-fa4au#

    Поздрави,
    Георги

  • #2
    От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

    Струва твърде евтино за изправна, комплектована фреза с ЩОС.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

      Така ли някой няма мнение за тези машини?

      Коментар


      • #4
        От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

        Като я гледам тази и тя не е по малко измъчена от твоята . Предполагам че държачите са ИСО 40 аз чешка машина с друг инструментален хват не съм виждал .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

          Здравей,

          Няма да се занимавам значи . Гледам една 676П продават в Болярово (2700 лв), та се чудя дали да не отида да я видя...Тя някак нежна ми изглежда, иначе разбрах, че е руско копие на Декел, което е доста по-зле от оригинала, но май е по-добре от 251/351. Какво е твоето мнение?

          Поздрави,
          Георги

          Коментар


          • #6
            От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

            676 е малка машина в сравнение с българските.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

              675,676 са руски инструментални фрези и не отстъпват по нищо на първообраза си.Разгледай,а най-добре вземи и някой който е в час със тези машини.Попитай за окомплектовката на машината,че струва в пъти повече от посочената сума.В комплекта трябва да има:менгеме,делителен апарат със хобот и център,комплект цанги,делителна маса,наклоняема(синусна)маса,щос глава и бързооборотна глава.Ако има режещи инструмети ще са ти бонус.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • #8
                От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                676П е страхотна машинка.Изключително прецизна и лека за работа.Е надлъжният ход е малък , но пък останалите и показатели като точност и прецизност компенсират този недостатък.Имам я от 9 г. и съм много доволен от нея.Ако е и оборудвана с въртяща маса ,делителен апарат и нейното въртящо менгеме, и като допълнение щос глава е супер.Ако е в добро състояние не се замисляй.Късмет!
                "Българинът ще стане велик гражданин на света в деня, когато зареже най-долното си качество - винаги да гледа да мине тънко и да не си плати справедливо за това, което получава!"
                Ат.Буров.

                Коментар


                • #9
                  От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                  Като гледам, може и да няма никакво оборудване ...Струва ли си цената, ако ще трябва после да дам още толкова за оборудване?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                    Ако е с цялото оборудване цената я смятай поне по две .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                      А за фреза ФВ 325 от Казанлък какво ви е мнението? Продават една в Смолян...
                      Последно редактирано от ektelion; 18-07-17, 12:46. Причина: Поправка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                        Първоначално публикуван от ektelion Преглед на мнение
                        А за фреза ФВ 325 от Казанлък какво ви е мнението? Продават една в Смолян...
                        Някой има ли опит с такава?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                          Аз не съм работил на такава но колеги които познават машината казаха да бягам далече от тоя модел .
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • #14
                            От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                            Благодаря за отговора. Като чета тук, стигам до извода, че за мен удачния вариянт е фу-320/321, без инструменти и оборудване, защото мога да си ползвам тези които имам. Принципно каква е разликата между 320 и 321?

                            Коментар


                            • #15
                              От: Какво мислите за покупка на FA4AU?

                              Разликата е огромна до там че конструктивно двете машини нямат нищо общо . Във ФУ 320 на практика всичко е доволно скапано като почнеш от механиката и стигнеш до електроинсталацията . Две съм пратил с чиста съвест на скрапа . ФУ 321 е съвсем друга машина . При грамотна работа тази машина ядове не дава а каквото и да го даде се ремонтира сравнително лесно . Имам няколко служебни и една моя . За повече от 15 години работа освен реглаж на съединителите на масата друго не съм правил . Машината е тежка и носи режим на работа без да се товари .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X