Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Китайско АТВ 125 кубика въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Китайско АТВ 125 кубика въпрос

    Днес имах пътуване до София и минах през един голям базар (да видя какви АТВ-та има). Имаше 125 кубикови 21 к.с. и не бяха много зле, изглеждаха стабилни и може да се каже ,че ми харесаха. Имайте впредвид, че не разбирам много пък си търся и тези ми допаднаха. След като ги огледах и покарах попитах на каква цена варират и ми каза че 125 цц са по 1900лв. Първо си помислих че нещо се базика на такава цена да ги продава. Той каза ,че сезонът наближава и цените се покачват и мен страшно много ме хвана яд, защото можеше преди 2 месеца да го купя с 500 лв по-малко. Та въпроса ми е заслужава ли си да се пазаря и дали няма да се почупи след някой друг месец ??

  • #2
    От: Китайско АТВ 125 кубика въпрос

    Колега има такова и е доволен,кара го често.

    Коментар


    • #3
      От: Китайско АТВ 125 кубика въпрос

      Ако са от тези аеон-микилон буламачите с ”автоматични скорости” с двигатели на скутерчета просто забрави. Нищо по тези атв-та не си заслужава. Буквално се разпадат.

      Коментар


      • #4
        От: Китайско АТВ 125 кубика въпрос

        Зависи за какво ще го ползваш, ако е да ходиш до нивата да кажем Ок, за малко по-сериозно работата ще е караш един ден, после цяла седмица правиш и така докато вземеш нещо Japan!

        Коментар


        • #5
          От: Китайско АТВ 125 кубика въпрос

          Имаше 125 кубикови 21 к.с.
          Бре тези китайци са взели технологии от формула 1 . От 125 кубика 21 к.с. . Явно са пропуснали запетая.
          изглеждаха стабилни
          Тук наблегни на думата изглеждаха. Тя се появява само при закупуването , след първото каране ще си смениш мнението. Ако караш в група с други ще видиш разликите с тези които не "изглеждат" , а са стабилни.
          Успех с сделката все пак . Почити всички каращи са тръгнали от китайци.

          Коментар


          • #6
            От: Китайско АТВ 125 кубика въпрос

            Много ви благодаря за отговорите! Вчера се повозих на едно Kawasaki kfx700 на един приятел, който се опитва да ме откаже от китайчетата, и си беше страшна работа !!! Така, че сигурно ще посъберя още някой лев за японец!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X