Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AUTO mode (4WD) при Nissan X-Trail - нямам индикация, че работи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • AUTO mode (4WD) при Nissan X-Trail - нямам индикация, че работи

    Здравейте!
    Имам от скоро X-trail T30 - 2001 год., автоматик
    При натискане на AUTO mode не светва AUTO mode индикатор на таблото. Единствено при натискане на LOCK бутона съответният индикатор светва.
    Нямам никакви други индикации за проблеми с 4WD системата - не свети 4WD индикатора (освен при старт за около 3 секунди, което мисля е нормално)
    Може ли да е изгорял индикатор (изобщо това въжможно ли е) или неработещ бутон? Или нещо друго?
    Имам колата от седмица и не съм я пробвал на нищо различно от прав асфалт и нямам идея как би се държала на по-лош терен. Тоест не знам 4х4 работи ли изобщо в момента.

  • #2
    От: AUTO mode (4WD) при Nissan X-Trail - нямам индикация, че работи

    При режим AUTO реално колата се движи само на предно предаване,а задния мост се включва само ако някое от предните колела изгуби сцепление и най-вероятно затова не ти свети лампата.
    Ако искаш да разбереш дали ти работи режима
    AUTO излез на черен път с голям наколон на изкачване и тръгни с повечко газ и веднага ще разбереш дали работи.
    Имай на предвид че в зимни условия това е твоя постоянен режим,защото колата е значително по устойчива и не поднася както когато е само на предно,но ти сам ще се убедиш.
    Със здраве да си го ползваш

    Коментар


    • #3
      От: AUTO mode (4WD) при Nissan X-Trail - нямам индикация, че работи

      Еми ще се пробва през уикенда
      Благодаря!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X