Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изпаднала част от волана Терано 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изпаднала част от волана Терано 2

    Здравейте, колеги. От скоро имам Терано 2 къса база 99г, 2,4i. Миналия ден като си карах свирката започна сама да си свири. Тъй като минавах през една река реших че се е намокрила поради което прави замасяване и свиренето се дължи на това. Намерих и бушона и го махнах за да спре досадното свирене. Но започнах да усещам при въртене на волана как нещо в него се претъркаля насам, натам. Вчера и разглобих корите около волана. Да спомена че разбирам от тези неща колкото разбирам и от самолети. Та, както си ги разглобих така си ги и зглобих. Нищо не направих. Обаче като тръгнах да карам на един завой в краката ми изпадна от десния отвор на волана някаква част която прелича на накладка. Която част е замасявала и свирката е свирела. Сега си сложих бушона и няма проблеми, не ми отчита и грешки по таблото. Интересува ме каква е тази част, ако не е важна просто да си го карам така или да ходя на я трансплантират на ново при майстор? Прикачвам снимки на въпросното желязо.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:179.5 КБ
ID:6134497Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:229.3 КБ
ID:6134498Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:1
Размер:203.6 КБ
ID:6134499

  • #2
    От: Изпаднала част от волана Терано 2

    Радвай се,че е изпаднало само иначе трябваше да го разглобиш,за да го извадиш.Това е досадна противотежест във волана,уж за да се върти по-мазно.Няма никаква разлика със и без него,освен,че ще спре да дрънчи.
    "NISAN TERRANO 2" 3.0 tdi 2003 г.
    0878739299

    Коментар


    • #3
      От: Изпаднала част от волана Терано 2

      Първоначално публикуван от dvdimov Преглед на мнение
      Радвай се,че е изпаднало само иначе трябваше да го разглобиш,за да го извадиш.Това е досадна противотежест във волана,уж за да се върти по-мазно.Няма никаква разлика със и без него,освен,че ще спре да дрънчи.
      Ясно и мерси за отговора. Значи хич да не ми пука, за това желязо. Щом е за това въобще нямам намерение отново да го връщам там където е било.

      Коментар


      • #4
        От: Изпаднала част от волана Терано 2

        Аз също го махах скоро. Ама се наложи да разглобявам черупките около волана.

        Коментар


        • #5
          От: Изпаднала част от волана Терано 2

          Първоначално публикуван от asti Преглед на мнение
          Щом е за това въобще нямам намерение отново да го връщам там където е било.
          И да искаш не можеш да го върнеш там, където е било.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X