Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

    Щото нямат хубав ярък червен цвят!Да не е Ферари!?
    Иначе чакаме снимки!
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #62
      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

      Е чакай да мине през мивката де !
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #63
        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

        За циганите... Не се кара, щото държи цена, а циганин не вземе ли нещо на далавера, то трябва да е...айде да кажа известна премиум марка....Щото вече не е само Цедес.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #64
          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

          Покарах я само няколко км,и я оставих да я изчистят и измият.Не беше карана от 8 месеца.
          Да отстранят няколко драскотини по нея.За да може да и направя каско.
          Утре в КАТ за смяна на талоните.

          Голяма кола като габарити.Да не кажа огромни.Първи впечатления,вози комфортно,управлява се с лекота.Няма хлабини и потропвания от салона и ходовата част.
          Както човек карал 10г само чисто нови коли(служебни),малко се изкривих.Всеки един детайл по колата,ако е амортизиран ми се набива веднага в очите.
          Засега изглежда доста читава машина.

          Коментар


          • #65
            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

            Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
            ШКОДА НЕ СЕ КАРА ОТ ЦИГАНИ
            Това адски много ме кефи..Никога не съм виждал циганин в каквато и да е шкода... Вие виждали ли сте??Интересно.Що така?!
            В България, може би...

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c3_about_tuning_2.jpg
Прегледи:1
Размер:340.9 КБ
ID:5756623

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:c3abouttuning3.jpg
Прегледи:1
Размер:318.8 КБ
ID:5756624
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #66
              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              В България, може би...
              Ееех, Гагич, и мойто беше спам ама ти... Не може да не си чувАл за "rat style".

              А на новия собствени, вече честито.
              И щом те радва, друго няма значение.
              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

              Коментар


              • #67
                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                Ммммм, това не е rat...

                Коментар


                • #68
                  От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                  Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                  ШКОДА НЕ СЕ КАРА ОТ ЦИГАНИ
                  Това адски много ме кефи..Никога не съм виждал циганин в каквато и да е шкода... Вие виждали ли сте??Интересно.Що така?!
                  Прочитайки такива коментари се чудя "защо ли още следя този форум"!!!!!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                    Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                    На външен вид,нямат нищо общо.Като механика може и да са идентични,но мен това много не ме интересува,защото тях няма да ги гледам по цял ден.
                    За моята ситуация и възможности,мисля че взех правлното за мен решение.Добро,лошо това е положението.
                    Все пак е една кола.Няма какво да я превъзнасям толкова,и да я карам до живот. Това е вещ,нищо повече. Докато си върши работата на справедлива цена ще я карам.После следващата.
                    В днешно време коли да искаш.

                    п.с Пасат 2012 с 170к.с дизел,4х4,пълна сервизна история до последният км(Шкодата единствено няма кожа и подгрев на задните седалки)ще е поне с едни 10 000лв нагоре на тия километри.
                    Пасат си е отвсякъде, но за мен това не е нещо лошо. Колите са направени за каране и рядко дават сериозни проблеми. Направил си правилния избор.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                      Интересно ми е какво и до колко си шерват агрегати с аналогичния Пасат. Доколкото знам интериора и електрониката са от чехите, докато купе, мотор и скорости са на ВАГ. Чел съм преди време, че и окачването е пипнато малко от чехите и не е точно 1:1 с пасатовото, като здравината и цената му за обслужване също е различна в полза на шкодичката. И като цяло хората каращи Суперб са супер доволни, докато тези каращи аналогичния Пасат хм... доста рев падало по немските форуми от уж нови коли.
                      Real Recognize Real

                      Коментар


                      • #71
                        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                        На Пасат Б6/Б7 и Супърб 2, всичко им е еднакво, разликата е, че Пасата е модел 2004-5г, а Супърба 2008, проблемите при Пасат са при първите бройки, основно от тди-та помпа-дюза, при Супърб помпа-дюза е само 1.9тди, който е безпроблемен в сравнение с 2.0тди пд, за кратко се слага и 2.0тди пд 140к.с., но той е от най-изчистените от проблеми версии. До толкова са еднакви тези коли, че примерно табло или управление на климатроник от единия модел, може да се подкара на другия, само с просто прекодиране чрез VCDS. Принципно на Супърба материалите в купето би следвало да са една идея по-нискокачествени, но реално са доста идентични.
                        Точно обслужването е абсолютно еднакво на двата модела. 2.0тди комън-рейл е един от най-добрите двигатели на ВАГ и особено тези в коли с напречен двигател са почти безпроблемни.
                        Общо-взето, при положение, че споделят една техническа платформа, разликите могат само да са чисто козметични.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                          Супърб 2,е на базата на Пасат,който се произвежда за Китай.С 15см е по-дълъг от европейският вариант.Това което получават Шкода от VW е, двигател и задвижване.Всичко друго си го правят те.Е,споделят някой друг елемент по купето,като приборите на климатроника. Останалите елементи по купето си ги правят в Чехия.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                            Взех я.
                            След три седмици чакане,най-накрая.
                            Голям шлеп,вози като параход,и място вътре да тичаш. Бях много скептично натсроен,нали щото Шкода,обаче колата е супер.Фул екстри.
                            Скоро и снимки.
                            Последно редактирано от FiveFinger; 29-06-17, 13:17.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X