Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

    Писал съм го и в други теми.
    Според мен, за бюджета трябва да се търси възможно по-нова на години техника, като разбира се се гледа и състоянието ако не е от магазина.
    Тия дето демонстрират социален статус, обикновено ги возят шофьори, пък дали със служебни фирмени или държавни коли, няма значение.
    Всякакво друго напъване е "На гол гъз чифте пищови".
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

      Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
      И ще я вземя гола на пушка.От около 10г карам само нови коли служебни.
      От това една кола с над средното ниво,и кола с най-евтиното ниво.Разликата е все едно карам две различни коли.Само външно си приличат.Мога да направя разликата между кола с нормални екстри,и таква гола напушка.
      Нищо общо.
      Като ще е гарга да е рошава.
      Сега погледнах базова Октавия Комби Актив 1.2 TSI е 30 650лв, ок ти няма да си вземеш такава -за около 5-6 000лв ще си наслагаш въпросните екстри по колата и крайната цена ще ти е от порядъка на 36 000лв т.е. остава ти около 14 000лв да доплатиш под формата на вноски за 2-3 години.
      Затова време обаче знаеш че караш чисто НОВА кола в ГАРАНЦИЯ, на кояти ти ще и разработиш двигателя. Втората ръка никога незнаеш кой душманин я е карал и какви поразии е направил/замаскирал, а по-горе дори ти подсказаха че и от официален представител не може да имаш 100 процента вяра -примери има доста у нас.
      Ако това не те устройва, другия вариант е да вземеш 1-2 години нещо по-старо за 12-14 000лв и останалите 8 които си заделил да си ги оставиш за черни дни/ремонти или каквото се обади по-колата, поне аз така бих постъпил. А тия близо 8 хил лева все би трябвало да стигнат за 4-5 години. На 8 годишен опел за близо 7 години експлоатация съм дал общо всичко около 7-8 хил лева. За шкодата въпреки че е и въпрос на късмет също, надали ще е по различно.
      Цялата идея е че ми се вижда прекалено много да дадеш 22 000лв за шкода на близо 5 години.

      Коментар


      • #33
        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

        Вземи рентакар за седмица и прецени.
        Няма страшно в умирачката...
        Страшното е да си жив!...

        Коментар


        • #34
          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

          Ако гледаме един Супърб,дори нов,с наполовина ектрите цената става над 45 000лв. Октавията е друг клас кола.Нека да сравняваме круши с круши.
          Не искам нова кола.Не съм дорасъл за лична моя.След време може би.Сега искам кола за 5-6г.Това е.
          Която да е читава,и да не изисква големи инвестиции за нея.Да е семейна,и да е сигурна.
          Супърба след 5г ще е на 10г. До тогава има други разходи които трябва да оправя,които са ми по-важни.
          Времето ще покаже.

          p.s Разглеждах резервните части за Супърб и Авенсис. Гледам на едни и същи производители.На Шкодата са с едни 30% надолу.Отделно че има всичко,докато при Авенсиса не беше така.Друго е че Авенсиса се прави в Англия,и не е това което очаквам от Тойота.За този след 2012г,не искам защото дюзите стават проблемни,мисля че са пиезо.Дори и на 2.2 150 к.с. Най-читав остава 2.0 126 к.с.Толкова за Тойота Авенсис.Гадна пластмаса,гадни седлки и т.н От едната седнах в другата,после обратното.Шкодата е в пъти с по-качествени материали.На допир и т.н Хем че Авенсиса беше предпоследно ниво,не някой изтърбушен.
          Последно редактирано от FiveFinger; 12-06-17, 13:07.

          Коментар


          • #35
            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Да е семейна,и да е сигурна.
            Конкретно към супърб за тези пари ли си се насочил? Понеже каза семейна -защо не погледнеш миниван сегмента? За тези пари 22 000 последно гледах Зафира турър края на 2012 началото на 2013г със много богато оборудване вътре, бонус 7 места, като поддръжка надали е голяма разликата между опел и шкода.
            p.s. Септември месец 2014г на 105 000км от частно лице 2.0 дизел за 22 800лв в cars.bg Или както казаха хората по-горе за тези пари се гледа да се вземе нещо по-ново като години.
            Последно редактирано от mgmchannel; 12-06-17, 13:20.

            Коментар


            • #36
              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

              Опел не искам.По гадна кола от Опел не съм карал,честно.
              Инсигниа,Астра,Корса и т.н. Една не ми хареса,да си кажа,ей голяма кола е,бих си купил лична.

              Вече е свирено.Шкодата би трябвало да е моя до края на седмицата.
              Последно редактирано от FiveFinger; 12-06-17, 13:43.

              Коментар


              • #37
                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                Честита.Ще разбереш, че си взел правилно решение.
                Няма страшно в умирачката...
                Страшното е да си жив!...

                Коментар


                • #38
                  От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                  Ето нещо интересно от преди малко:

                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...57#post3168557
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Ето нещо интересно от преди малко:

                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...57#post3168557
                    Няма какво да го правя този пикап.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                      После видях, че си скочил на Шкодата.
                      Ай да ти е хаирлия !

                      ... и да разказваш.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #41
                        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                        Честито и от мен.
                        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                        Коментар


                        • #42
                          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                          Хайде и от мен! Живи и здрави -и много да те радва теб и цялото семейство новата придобивка!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                            И тоя въпрос - "Що па точно Шкода?"- си е чисто нашенски предразсъдък. В немскоговорящите страни марката е символ на здравина и качество. Карат я от фермери до банкери - тя е прагматчиният избор.
                            Погледни за същата в чуждите сайтове, какви пари се искат, и ще ти стане ясно. Както и факта, че у нас обяви за такива коли почти няма. Щото нали Шкода, а Пасата по-евтин.
                            Явно потенциалните клиенти на такава Шкода, помнят марката от соц. времената, та не я възприемат добре, ама няма нищо общо.

                            ПП: Предварително и без снимка, не се честити
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                              Скоро ще я наснимам
                              Погледнах и в мобилето в Германия.Там има екземпляри по 6-7000 евро,на 600 000км ...
                              Тази до 250 000,да ме избута без сериозни ремонти,както се казва паметник ще и направя

                              Коментар


                              • #45
                                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                                Честито и от мен и са слуша.
                                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X