Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

    Много хора направили "компромис" карайки Шкода, при покупка на следваща кола си купуват........пак Шкода.
    „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

    Коментар


    • #17
      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

      Нови са ясни,че са по-скъпи. Тук не говорим за нова.Ако имам парите за нова,знам какво да си купя и с какви екстри,ама няма $.

      Коментар


      • #18
        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

        Принципно и аз така мислих,мислих и накрая взех корейски джип от дилъра,върнат от лизинг на реални 105 000 км.2008 година е джипа.Взех го за 18 000 лв с ддс-то.Можех да взема и премиум марка за тези пари обаче прецених,че по-добре да взема що-годе добър джип макар и по-нисък клас,по-нова година и на реални километри,отколкото премиум джип на километри които не се знае колко са в действителност.
        SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

        Коментар


        • #19
          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
          Колата е читава и просторна....
          Близо година си търсих Супърб , точно заради големината. Купих, покарах я два месеца , и я продадох защото всичко и е просторно, освен мястото на водача, поне за мен. Аз съм 99 кила, 178 см, не съм извънгабаритен, но шофьорското място ми беше супер неудобно. Иначе задна седалка, багажник - огромни. Друг минус нямаше за мен.

          Коментар


          • #20
            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

            Пак ходих да я гледам. С нови летни гуми,има две-три външни забележки,но нищо фрапиращо.
            Друго не видях да има.Подкалници,всичко си е на мястото.
            Това е един от малкото пъти в които не знам какво решение да взема ....

            Коментар


            • #21
              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

              Една колежка така преди време...искала да си вземе кола. Гледала някакъв страхотен Форд, на малко километри, от дилър с документи, с гуми и т.н., ама толкова пари за Форд....от друга страна в една автокъща в Обеля (!) имало Авенсис...вътре бил гаден, протрит, 5 години по-стар, за два пъти по-малко пари, ама било Тойота.

              Не мога да разбера тая логика. Е всичко извън БМВ, Мерц и Ауди без пари ли да го дават? Нещо твърде балканска ми е тая логика. Средната ръка хора, от които имам впечатление по света повечето гледат кое колко струва и какво ще им предложи спрямо това, а не какво му пише на кутията.

              Да, разбирам да имаш изисквания към марката и емблемата, но ако парите не са от значение и е въпрос на имидж. Да, ако положението ми го изисква няма как да си купя Шкода, ще трябва да карам нещо от премиум класа. Останалото ми се струва нездрава логика и суета.

              Аз какво бих направил ако имам 22 хиляди на куп (оставам с впечатлението, че е така щом се говори за втора ръка) и гледам използван Супърб? Ще ги дам за първоначална вноска за Октавия и ще си изплатя останалите 10 безлихвено за 2 години...примерно...

              Понеже имаме Супърб в семейството, пак е 170, ама не е 4х4 и е с 6-степенно DSG. Колата е разточително широка отзад, чак някакси неестествено и даже се чувствам некомфортно. Ако я купуваш да те вози някой разбирам, но ако си возиш децата...не виждам смисъл. Технологично не мисля, че има нещо повече от Октавията, освен примерно чадър в задната врата (айде няма нужда...). Като багажник ми изглежда почти същото.

              А, и Супърба си сака гуми 225/хх/17, което от хубава марка са си към 300лв парчето.

              Коментар


              • #22
                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                Много хора направили "компромис" карайки Шкода, при покупка на следваща кола си купуват........пак Шкода.
                Така е защото всичко опира до финанси.... а не защото правят компромис. Чувал съм от приятели че в Гърция например болшинството от хората си купували точно нисък и среден клас автомобили като въпросната Шкода, но ги купували нови от магазина. Само у нас доста се купуват стари премиум марки внос от западна Европа и после ходим по морги и им търсим части да минем по евтинко с поддръжката...

                Коментар


                • #23
                  От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                  Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                  Аз какво бих направил ако имам 22 хиляди на куп (оставам с впечатлението, че е така щом се говори за втора ръка) и гледам използван Супърб? Ще ги дам за първоначална вноска за Октавия и ще си изплатя останалите 10 безлихвено за 2 години...примерно...
                  И аз споделям същото мнение, да дадеш 22 000лв за... нещо си ВТОРА РЪКА.... по добре ги дай за нещо новичко, а на изплащане я купи останалата част. Октавиата наистина е един добър вариант.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                    Неразбирам хората дето гледат само бмв и мерцедес.А към другите марки поглеждат с пренебрежение.Всички са коли и се гледа коя е с максимално повече екстри и по-нова година.Поне това е моето мнение.Да ако съм баровец и аз ще гледам бмв и мерцедес ама нови от магазина,а не 10-та употреба на милион км.
                    SsangYong Kyron 2.7 xdi 163 hp,Automatic 5G tronic transmission with DPF 2008 година /

                    Коментар


                    • #25
                      От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                      Не искам нова кола.Защото ще я плащам още 4г. Имам по-важни разходи от това да платя нова кола.
                      Пак кредити.Тъкмо ги изчистих,нови,категоризно не.Затова ми трябва кола за 5-6г.

                      Проверих я колата в Шкода.Всичко както си е по документи,съвпада.Обслужен ангренаж,водна помпа,масло и т.н
                      Явно ще е читава бройката.
                      Ще я плащам,и да се приключва.Пък каквото сабя покаже.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                        Първоначално публикуван от mgmchannel Преглед на мнение
                        И аз споделям същото мнение, да дадеш 22 000лв за... нещо си ВТОРА РЪКА.... по добре ги дай за нещо новичко, а на изплащане я купи останалата част. Октавиата наистина е един добър вариант.
                        И ще я вземя гола на пушка.От около 10г карам само нови коли служебни.
                        От това една кола с над средното ниво,и кола с най-евтиното ниво.Разликата е все едно карам две различни коли.Само външно си приличат.Мога да направя разликата между кола с нормални екстри,и таква гола напушка.
                        Нищо общо.
                        Като ще е гарга да е рошава.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                          Я погледни мазда 6 ,трета генерация от 2013 .Малко ти е над бюджета ,но според мен бие всичко в класа си в съотношение цена/разход/комфорт/здравина .

                          Коментар


                          • #28
                            От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                            Никак малко,с едни 5000лв започват що-годе читавите.Като почна така,ще ида до 50 000лв.Айде още малко,ма тази хубава,айде още малко и тя сметката стана .... Не.
                            Сложил си бюджет,и не го пипам.За колкото пари имам,това взимам.Ако успея да взема нещо добро,взимам,ако не ... ще стана клиент на сервизите ...
                            Последно редактирано от FiveFinger; 12-06-17, 12:44.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                              Мазда 6, 4х4 и малко над бюджета. Тия трите в едно изречение са несъвместими.
                              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                              Коментар


                              • #30
                                От: Skoda Superb 2.0 TDI 170 4x4?

                                Гледах ги и маздите,най-евтината започва от 23000лв. Следващите,същите години на повече км, започват от 35 000лв. Не искам и да знам защо.
                                Ще е шкодилака,до края на седмицата трябва да съм го взел.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X