Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за оптичен интернет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпрос за оптичен интернет

    Що бе, и аз съм админ (макар и на друго място), ама не съм се замислял, че някой ще тръгне да прави конспирация от това... В края на краищата доставчика си прави значително по-проста сметка - трафик/цена/запас, и си връзва гащите с негарантираната скорост за обикновените 'пациенти' ако сметките му излязат криви... Малка част от хората си играят да пускат тестове...
    При мен на 100Мбит оптиката когато вържа лаптопа с кабел към рутера (1Гбит), спокойно си свалям файлове със скорост около/над 12МБайта/с от международни сайтове (не тестове).. Е какво още да искам от мрежата? (да, по Ви-Фи скоростта ми пада на около 5МБ/с, ама там проблема си е в рутера )
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • Re: От: Въпрос за оптичен интернет

      Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
      Ей ,това админите ,няма отърване.Световна конспирация ,надничане в компютри ,и олле.Чакам Павката да ми се обади да му реша проблема както мога и ОЛЕ.
      Нищо няма да решиш. Едното е скапан рутер - по малко вероятно, другото на доставчика не стига нета 99% вероятност.

      Коментар


      • От: Въпрос за оптичен интернет

        От поне 15 години в София не съм попадал на доставчик който да не си отговаря на платената скорост.

        Е, това че повечето рутери могат под 20 мегабита е една друга тема.

        Коментар


        • От: Re: От: Въпрос за оптичен интернет

          Абе той е наш клиент.
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • От: Въпрос за оптичен интернет

            Пишем си с Румен на лс, ще се опита да съдейства с каквото може и ако е нещо лесно поправимо ще е добре дошло, почерпката ще е налице, само да свършим работа

            Коментар


            • Re: От: Re: От: Въпрос за оптичен интернет

              Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
              Абе той е наш клиент.
              Тогава може.

              Коментар


              • От: Въпрос за оптичен интернет

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                От поне 15 години в София не съм попадал на доставчик който да не си отговаря на платената скорост.

                Е, това че повечето рутери могат под 20 мегабита е една друга тема.
                За 100 мегабита говорим обаче, не за друго.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Въпрос за оптичен интернет

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  За 100 мегабита говорим обаче, не за друго.
                  йок
                  Румен Николов

                  0888 358 572

                  Коментар


                  • От: Въпрос за оптичен интернет

                    Живот и здраве, ако имам късмет в скоро неопределено време, при първа възможност и свободно оптично влакно ще имам оптика и от там ще имам истински 100 Мегабита, по лана се оказа че към този етап повече от 50 Мегабита поради ред причини не може да са достижими, стискайте ми палци да имам късмета и да се появи свободно оптично влакно.

                    п.с. Нямам намерение да сменям оператора, това е за тези които ще ме питат защо не отида при друг оператор, още преди около 5 години бях давал за първи път заявка за оптика, та ще почакам още, надявам се да е в скоро време и при повече късмет.

                    Коментар


                    • От: Въпрос за оптичен интернет

                      Значи в крайна сметка каките са се оказали прави

                      Коментар


                      • От: Въпрос за оптичен интернет

                        Каките винаги са прави,даже когато са легнали...

                        Коментар


                        • От: Въпрос за оптичен интернет

                          Колеги да Ви се оплача от Булсата, този петък който мина нямах интернет няколко часа, после тръгна, днес отпреди час пак няма интернет и досега, в момента пиша от мобилния ми телефон, а и да не говорим че булсата ми дължат половин месец безплатен интернет за компенсация от миналия месец август когато пак нямахме интернет една седмица, обаждах се на оператор за което ме таксуваха 2 лева без ДДС, писна ми, от 5 години чакам оптика и все нямало свободни влакна, майната им на оптиката, искам поне по лан кабела да имам редовен интернет, в София сме все пак а не на село с опънати жици из боровата горичка , знам че не можете да ми помогнете но поне да ви се оплача.

                          Коментар


                          • От: Въпрос за оптичен интернет

                            В началото на темата нещо бях писал ама...

                            Коментар


                            • От: Въпрос за оптичен интернет

                              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                              В началото на темата нещо бях писал ама...
                              Кое по-точно имаш предвид?

                              Коментар


                              • От: Въпрос за оптичен интернет

                                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                                йок

                                интернет...
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X