Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова придобивка уаз буханка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова придобивка уаз буханка

    Ехаа пълна промяна,браво.
    Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

    Коментар


    • #17
      От: Нова придобивка уаз буханка

      Браво!!!Много добре си направил УАЗа!!!.Дай адрес да ти пратя един подарък, който сътворих -реле за регулируем интервал на чистачките.Монтира се за 10 мин.
      УАЗ 452Д,ML270CDI,Ford Transit, DAIHATSU Terios, Волга 2410 GSM 0898677185

      Коментар


      • #18
        От: Нова придобивка уаз буханка

        Здравейте колеги, най после намерих време да пиша до къде съм стигнал с възстановяването.
        От снимките публикувани по горе се вижда, че горе долу външно е придобила вид. Само не съм я снимал след като поставих рифелова ламарина върху страничните ролбари(невероятно красиво стана), снимки ще пусна по нататъка след като я завърша и вътре окончателно. Ще споделя какво съм направил по нея досега(това което не се вижда)
        1.Ревизия преден мост, смяна масла, спирачни маркучи, шенкелните втулки подменени с такива със сачма(по препоръка на Краси от Карбон), смяна на всички накладки.
        2. Ревизия задем мост, смяна масла, нови накладки, гумички на спирачни цилиндри,
        3. Почиставане карбуратор, резервоар и бензинова помпа.
        4. Монтиране газова уредба - 60лт бутилка.
        5. Смяна на всички тампони по окачването.
        6. Смяна масла двигател и скоростна кутия.

        Коментар


        • #19
          От: Нова придобивка уаз буханка

          [QUOTE=ralko;3205280......шенкелните втулки подменени с такива със сачма(по препоръка на Краси от Карбон)[/QUOTE] Е това не е трябвало да го правиш . Правилното решение със лагер .
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #20
            От: Нова придобивка уаз буханка

            Ако нямат луфт сферите не ги пипай. Не слагай болтове със съчми, не карат нищо и се разбиват. Сложи си с лагери както ти казва Сашо.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #21
              От: Нова придобивка уаз буханка

              Колега другият ми уаз 469 е с лагери. За изминати 40000 км. са сменявани два пъти.Така че реших да пробвам с съчма. Несъмнено си прав, че с лагери е по добре(по лесно се върти волана).

              Коментар


              • #22
                От: Нова придобивка уаз буханка

                Колеги днес разглобих раздатката, тъй като изключваха бавните. Оказа се изронено зъбно колело на междинния вал. При разглобяването видях, че зъбното колело не залепва на 100% с муфата на бавните(така си е сглобено от завода) и смятам да се пробвам да поправя този недостатък - има доста решения споделени във настоящия форум. Но първо трябва да си намеря друг междинен вал. Ако някой има здрав и излишен да се обажда.

                Коментар


                • #23
                  От: Нова придобивка уаз буханка

                  В олх продаваха чисто нова раздатка

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова придобивка уаз буханка

                    А на кого да си дам УАЗа за да ми оправи каросерията така?

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X