Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

    Здравейте предложиха ми гуми за джипа на ниска цена и без гаранция нови с монтажа 150 лева Става дума за Geopower k 2000 наистина интересна шарка и търговеца ме уверяваше че , ще остана много доволен .Гумите са с китайски пройзход . Т а мисълта ми е някой ползва ли такива гуми , и ако да как се справят на пътя мокро сухо време и на трева !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

  • #2
    От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

    Зимата карах с китайчета ЗИМИ даже не им знам и марката,останах много доволен.Сега за лятото пак взех китайски А/Т доволен съм как се държат на кал и асфалт.

    Коментар


    • #3
      От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

      За въпросните гуми "бау бау" само хвалби от продавачи и нищо ( като отзив ) от купувачи.
      Иначе на вид добре изглеждат. Ма то нали копират други де.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        ...
        Иначе на вид добре изглеждат. Ма то нали копират други де.
        И на мен ми харесаха "на шарка".

        У наше село кой/къде ги продават ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

          В Хасково ги има на няколко места , преди винаги съм купувал гуми за по 300 , 400 лв по големи размери де но сега бюджета е ограничен .А новото си е ново каквото и да е ново е !
          Land rover 2.5 tdi
          0884035413

          Коментар


          • #6
            От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

            Я вземи ги изагитирай да ти направят някоя прилична отстъпка, а ти ще дадеш отзиви тук и ако са стока, ще се намерят купувачи още, нали така?

            Иначе всички ги предлагат, но и аз не можах да намеря никакви реални отзиви, дори и при украинците, което е малко странно. А Кингрън пише че са производител от началото на века?
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • #7
              От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

              И на мен нещо на Kingrun ми хвана окото, но е МТ, и за да не цапам темата го пуснах тук.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #8
                От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                А Кингрън пише че са производител от началото на века?
                Що не? Някъде 2001 г. ако са стартирали.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #9
                  От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                  Китаец продал душата си на дявола и след три дни се...развалила.
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                    Със сигурност няма да съм първия и последния взел такива гуми но ще съм първия който сподели мнение веднага и след няколко тестове .
                    Land rover 2.5 tdi
                    0884035413

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                      Kитайски айфони (+компютри, хладилници, телевизори, печки и т.н.) може, но китайски гуми - не?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                        Не познавам конкретните гуми, но от немалък личен опит зная, че гумите са последното нещо от което трябва да се икономисва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                          Всичко е много относително.
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Kитайски айфони (+компютри, хладилници, телевизори, печки и т.н.) може, но китайски гуми - не?
                            Китайците успяха да скапят европейския бизнес с регенерати...за кратко.В момента тенденцията е завръщане на регенерата(става въпрос за тежки гуми)
                            Виден столичен ихтиолог

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Всичко е много относително.
                              Да. Като живота и смъртта.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X