Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследенПоследен
Резултати 21 до 40 от 60

Тема: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    11,995
    Точки (при гласуване)
    25

По подразбиране От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Цитат Мнение на jorotk Преглед на публикациите
    За мен ще е евридейка ще се кара 99 процента на асфалт 1 процент черно !
    Тогава защо питаш в този форум?
    Тел. 0877 517965
    Спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио. Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,934
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на Пенчо Преглед на публикациите
    Мисля, че трабва да се прави разлика между сглобено в НРК и произведено от НРК.

Иначе и аз си бих взел БФГ, ама с гаранцията на БФГ.
    "Сглобено" в Китай няма. Всичко там е произведено "от Менделеевите елементи до готовото изделие". Друг въпрос е по чий проект и "ноу-хау". Сглобено имаше в "завода" в село Баховица, ама нещо фалирА.
    Каква, прочее е гаранцията на БФГ?
    „Но бръкнеш ли в меда, добре помни – наивно пръстите си не облизвай, а делвата изцяло задигни!"
    "Тиква тиквата изтиква и пак тиква там пониква"

бат'Марто е офлайн
    Мартин Кирилов
    Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    Място
    София
    Публикации
    2,806
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    "Каква, прочее е гаранцията на БФГ?
    Че според ПенчА няма руски каЛчук в тях.Но от китайски гуми аз поне добри отзиви не съм чул.
    DISCOVERY 3 TDV6 HSE

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Това , че няма да се кара в повечето време извън пътя не означава да не се интересувам от мнения тук ! А и събирам отзиви добри и лоши за тези гуми , смятам че е точно тук мястото понеже това са гуми за джип а не за лека кола !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,934
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на бат'Марто Преглед на публикациите
    Че според ПенчА няма руски каЛчук в тях.Но от китайски гуми аз поне добри отзиви не съм чул.
    То ти най-вече би трябвало да знаеш, че 99,99 % от основните компоненти на "гумената смес" идват от Индия. И не, не са събрано от кората на дърветата каучуково мляко.
    „Но бръкнеш ли в меда, добре помни – наивно пръстите си не облизвай, а делвата изцяло задигни!"

Място
    Димитровтрад
    Публикации
    434
    Точки (при гласуване)
    7

Цитат Мнение на jorotk Преглед на публикациите
    За мен ще е евридейка ще се кара 99 процента на асфалт 1 процент черно !
    Сега разбрах..... ще ходиш по един път на месеца до базата. Ясно.

бат'Марто е офлайн
    Мартин Кирилов
    Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    Място
    София
    Публикации
    2,806
    Точки (при гласуване)
    19

То ти най-вече би трябвало да знаеш, че 99,99 % от основните компоненти на "гумената смес" идват от Индия. И не, не са събрано от кората на дърветата каучуково мляко.
    Аз каквото трябва да знам,знам го .Ама чак описания процент идва малце множкА...
    DISCOVERY 3 TDV6 HSE

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    11,995
    Точки (при гласуване)
    25

"Сглобено" в Китай няма. В
    Каква, прочее е гаранцията на БФГ?
    Намери разликата между Asеmbled and Produset.
    А това в Баховица беше асемблед ин РБ.
    Тел. 0877 517965
    Спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио. Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на EIvanov Преглед на публикациите
    Сега разбрах..... ще ходиш по един път на месеца до базата. Ясно.
    Е да де то 1 процент е до сервиза - а и аз ще я оставя на жената на мен е другото гробе
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,934
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на Пенчо Преглед на публикациите
    Намери разликата между Asеmbled and Produset.
    А това в Баховица беше асемблед ин РБ.
    Като изключим странния език (меко казано), дето си употребил, от който "Гугъл" няма да върне никакъв резултат, пак повтарям - китайците произвеждат от-до, всичко се прави там - рудата се прави на метал, от метала се леят блокове и глави, правят се бутала и колянови валове и хоп - едни жълти човечета сглобяват двигател. И преди да седнете да ми обЕснявате, че в "Грейт Уол" напр. се слагали готови двигатели на "Мицубиши", поинтересувайте се къде аджеба се правеха тия двигатели на "Мицубиши" и изобщо какво представляваше тази фирма, преди "Нисан" да придобие основното дялово участие в нея.
    Друг пример - рудата се прави на метал, пластмасата се синтезира от ирански газ, вземат се някои и други съставки, правени в Индия (щото дори и китайците си пазят страната от свръх-отровни и замърсяващи производства), "ецва" се - мецва се, пляска се там с някое лазерче (и то произведено в Китай), лЕпи се и хоп - процесор "Интел". Нищо НЕ ИМ се доставя, за разлика от предварително разглобените в Китай автомобили "Грейт Уол", карани в Баховица, всички части се правят там.

Място
    Пловдив
    Публикации
    7,748
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    29

... И преди да седнете да ми обЕснявате, че в "Грейт Уол" напр. се слагали готови двигатели на "Мицубиши", поинтересувайте се къде аджеба се правеха тия двигатели на "Мицубиши" и изобщо какво представляваше тази фирма,....
    Гагич, ще бъдеш ли така любезен да осветлиш невежите, какво от Митсубиши е произвеждано в Китай, кога, и защо?
    Или, може би, си искал да кажеш точно обратното, но с други думи, и звучащо наопаки, когато се чете отзад напред?
    LZ1VEN Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.
    Mitsubishi Pajero 2800 LWB off-road beast
    Toyota RAV 4.2 2000 LWB - city car
    Driving experience - since 1976

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,934
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    Гагич, ще бъдеш ли така любезен да осветлиш невежите, какво от Митсубиши е произвеждано в Китай, кога, и защо?
    Или, може би, си искал да кажеш точно обратното, но с други думи, и звучащо наопаки, когато се чете отзад напред?
    Пише си, другарю.
    In 1986 Mitsubishi reached an agreement with Liuzhou Automotive to assemble their Minicab kei van and truck there, making Mitsubishi the third Japanese manufacturer (after Daihatsu and Suzuki) to begin assembly in China.
    Също така тук. И тук. И къде ли не още.

Място
    Пловдив
    Публикации
    7,748
    Блог Публикации
    5
    Точки (при гласуване)
    29

Благодаря ти, другарю.

И Дайхатсуто ми, и Митсубишито ми, и Тойотата ми са произведени в Япония, та не съм чел Гугъла в тоя аспект.
    LZ1VEN Ако знаеш къде да прочетеш нещо, значи вече си го чел.
    Mitsubishi Pajero 2800 LWB off-road beast
    Toyota RAV 4.2 2000 LWB - city car
    Driving experience - since 1976

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,934
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на Veni1 Преглед на публикациите
    Благодаря ти, другарю.

И Дайхатсуто ми, и Митсубишито ми, и Тойотата ми са произведени в Япония, та не съм чел Гугъла в тоя аспект.
    E, живей си в щастливо заблуждение Полезно е за душевния мир и психическото здраве.
    Те на рейките от Казанлък, на цилиндровите глави от Русе и на кабеляците от Карнобат, както и на Body Control Modul-ите от Ботевград, пише "Made in EU" щото ако пишеше "Made in Bulgaria" нали се сещаш...

turtey е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    София
    Публикации
    18,015
    Блог Публикации
    1
    Точки (при гласуване)
    42

Цитат Мнение на бат'Марто Преглед на публикациите
    Че според ПенчА няма руски каЛчук в тях.
    Е той каучука ясно че е руски. Ама от суровина до краен продукт има камион разлика. Все пак Нокиан отвори завод в русия а не Кама във Финладия
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ:
    всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

Място
    Стара Загора
    Публикации
    4,696
    Точки (при гласуване)
    20

'айде, оакахте и тая тема...

май за конкретен модел гуми ставаше върос, а не за Mицубиши и процесори Интел (които, между другото, НЕ се произвеждат в Китай, каквото и да пише на опаковката). Освен това има разлика между лицензно производство някъде си и основно производство някъде другаде.

както и да е, дано не затворят темата, преди колегата да даде отзиви...
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

Място
    Нови Искър
    Публикации
    2,930
    Точки (при гласуване)
    10

Жоро ,взимай си ги!Нови гуми са!Колко е процента на лицензни гуми ,кво да коментираме и се котират и се карат.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Място
    София
    Публикации
    4,428
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на tef4o Преглед на публикациите
    ...
    както и да е, дано не затворят темата, преди колегата да даде отзиви...
    А дано, че за тая марка никой нищо не казва.

... ама така е, щото като скачате на Гагич, скачате с/у целиот Гугъл.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,934
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на tef4o Преглед на публикациите
    .... процесори Интел (които, между другото, НЕ се произвеждат в Китай, каквото и да пише на опаковката)...
    Изобщо https://www.intel.com/content/www/us...facturing.html

Място
    Стара Загора
    Публикации
    4,696
    Точки (при гласуване)
    20

Бъркаш опаковката с производството Аз спирам до тук и чакам някакви смислени коментари.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres
    От izo4x4 във форум Гуми и джанти
    Отговори: 34
    Последно мнение: 03-12-16, 10:02
  2. Някои пробвал ли е тези гуми
    От jorotk във форум Гуми и джанти
    Отговори: 16
    Последно мнение: 09-02-09, 18:48
  3. Някой виждал ли е такива гуми?
    От moja във форум Гуми и джанти