Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати 41 до 60 от 60

Тема: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,923
    Точки (при гласуване)
    32

По подразбиране От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Цитат Мнение на tef4o Преглед на публикациите
    Бъркаш опаковката с производството Аз спирам до тук и чакам някакви смислени коментари.
    Това в Далиан е огромнейший завод за процесори. Но както и да е. Смислени ли са според теб коментари в стил "хърбав на щърбав" ? От собственици на корейски коли от поколението, считано за "боклуци" да не си купува китайски гуми? Едно време същото се приказваше за Kumho и Hankook.
    „Но бръкнеш ли в меда, добре помни – наивно пръстите си не облизвай, а делвата изцяло задигни!"
    "Тиква тиквата изтиква и пак тиква там пониква"

Място
    Пловдив
    Публикации
    6,259
    Точки (при гласуване)
    18

Цитат Мнение на jorotk Преглед на публикациите
    Здравейте предложиха ми гуми за джипа на ниска цена и без гаранция нови с монтажа 150 лева Става дума за Geopower k 2000 наистина интересна шарка и търговеца ме уверяваше че , ще остана много доволен .Гумите са с китайски пройзход . Т а мисълта ми е някой ползва ли такива гуми , и ако да как се справят на пътя мокро сухо време и на трева !
    Какъв размер са гумите?
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI къса база и диферинциал с работещо LSD
    Kawasaki Versys 650 2008 г.Staring Through My Rear View
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Размер 245/75/16 .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Днес решен да ходя до Хасково с голям мерак звъня на търговеца и взе да ми се прави по телефона !Казва ама нали трябваше да дойдеш вчера .Гумите ти ги обещах на един комшия и чакай да се обадя в склада дали има други ....... Звани ми след 40 мин и ми казва нали ти беше тоя дето търси гуми казах да нали се чухме и той -така има последни 4 бр гуми но цената вече няма да е 150 на брой а 160 - казах му добре може ли днес да ги монтираш той вика ти луд ли си утре за в други ден .Казах му да си ги държи тогава позвъних на приятел насочи ме в Димитровград в един център за гуми беше станало около 17.00 , отидох на място и ми предложиха също китайски гуми който бяха аналог на bf-gudrich a/t .Гумите бяха с мек каучук и ми харесаха визуално размера им беше 245-70-16 попитах може ли да ми ги монтирате веднага и те казаха да стига да желаете за 20 мин бях обут с новите гуми а и хората бяха добронамерени ! Цената им беше 150 лв на гума с монтажа .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Име:  gumi 1.jpg
Прегледи: 441
Размер:  94.6 КбИме:  gumi 2.jpg
Прегледи: 441
Размер:  96.2 КбИме:  gumi 3.jpg
Прегледи: 439
Размер:  90.1 КбИме:  gumi 4.jpg
Прегледи: 439
Размер:  94.6 КбИме:  gumi 5.jpg
Прегледи: 443
Размер:  96.0 КбИме:  gumi 6.jpg
Прегледи: 442
Размер:  96.1 КбИме:  gumi.jpg
Прегледи: 442
Размер:  92.4 Кб
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Пловдив
    Публикации
    6,259
    Точки (при гласуване)
    18

Да споделиш впечатление,а нещо за кал дали имат?
    Също червената точка не трябва ли да е в една линия с вентила?

Поне на мотора в зависимост точката или е в една линия с вентила или в срещуположната.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI къса база и диферинциал с работещо LSD
    Kawasaki Versys 650 2008 г.Staring Through My Rear View
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

Място
    Нови Искър
    Публикации
    2,924
    Точки (при гласуване)
    10

Честита придобивка!Със здраве да ги карате!Каквито и да са ,са нови ,а и цената е повече от добра за подобни размери.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Не знам за точките но са много тихи , снощи ги монтираха към 6.00 и нямах много време за тестове а и кал няма в момента . Яд ме хвана на тоз идиот от Хасково ПОМИСЛИ МЕ ЗА РИБА !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Значи както почти всяка нова гума се справя доста добре на мокро е стабилна на сухо също ! Но е съвсем леко шумна за А/Т гума .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Стара Загора
    Публикации
    249
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на Roninn Преглед на публикациите
    Да споделиш впечатление,а нещо за кал дали имат?
    Също червената точка не трябва ли да е в една линия с вентила?

Поне на мотора в зависимост точката или е в една линия с вентила или в срещуположната.

Какво означават цветните точки, които са отвън на гумата?

Червена - Трябва да съвпада с отметката L на алуминиевият диск при монтажа на гумата.
    Бяла - Трябва да бъде на 180 градуса от отметката L на алуминиевият диск при монтажа на гумата.
    Жълта - Използва се при металните дискове. Трябва да съвпада с вентила.

Място
    Раднево
    Публикации
    2,392
    Точки (при гласуване)
    6

Цитат Мнение на niggaz_nature Преглед на публикациите
    Какво означават цветните точки, които са отвън на гумата?

Червена - Трябва да съвпада с отметката L на алуминиевият диск при монтажа на гумата.
    Бяла - Трябва да бъде на 180 градуса от отметката L на алуминиевият диск при монтажа на гумата.
    Жълта - Използва се при металните дискове. Трябва да съвпада с вентила.
    За кой диск става въпрос,че нищо не разбрах?
    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
    Киа спортаж2000тди 98г
    Опел корса 1.7D исузо 98г.
    Каравана Аdria 390Q

Място
    София
    Публикации
    4,413
    Точки (при гласуване)
    15

Цитат Мнение на georgipetkov64 Преглед на публикациите
    Джанти, по наше му.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    Стара Загора
    Публикации
    249
    Точки (при гласуване)
    10

Цитат Мнение на georgipetkov64 Преглед на публикациите
    Диска е джантата дали алуминиева или метална . Явно при превода така го превежда .

едит: изпревари ли са ме

Кольо е офлайн
    Цървул...
    Старши участник | Организатор |
    | ОС || +ПЛ || ДВиП |
    Публикации
    11,417
    Точки (при гласуване)
    35

Алуминия вече не го броят за метал...

Каква деградация.
    Има ли желание-има и начин!

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    12,923
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на Кольо Преглед на публикациите
    Алуминия вече не го броят за метал...

Каква деградация.
    E, те така и така не са от алуминий летНите джанти, имаше тема за това.
    „Но бръкнеш ли в меда, добре помни – наивно пръстите си не облизвай, а делвата изцяло задигни!"
    "Тиква тиквата изтиква и пак тиква там пониква"

Място
    София
    Публикации
    367
    Точки (при гласуване)
    3

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    E, живей си в щастливо заблуждение Полезно е за душевния мир и психическото здраве.
    Те на рейките от Казанлък, на цилиндровите глави от Русе и на кабеляците от Карнобат, както и на Body Control Modul-ите от Ботевград, пише "Made in EU" щото ако пишеше "Made in Bulgaria" нали се сещаш...
    Да добавя...скоро на живо видях как почти всички маркучи (турбо, климатик, охладителна система) за една голяма част от моделите на Ауди, БМВ, ФВ и поне още 5-6 световноизвестни марки се правят в Кърджали. Имаше и някакви модули за Тесла дори. Но пък като си в завода не можеш да разбереш, че се намира в България. Едно, че всичко е с нови автоматични машини и роботи и всичко е чисто и подредено, друго че почти никой не говори български

Място
    Хасково
    Публикации
    43
    Точки (при гласуване)
    5

Преди 15-16 години, така се случи, че трябваше да купя 4 нови гуми за леката кола.И взех, че купих 4 Марангони ли бяха Дебица ли не помня, Фулда ги продаваха.Викам си: каквито ще да са нали са нови, да ама година и половина и 35-40х.км се изкривиха, грайфер колкото искаш ама гумите криви, така си я и продадох. Повече си рекох евтина гума - Не. Но ето, че съм пред същата дилема само дето при леките коли между евтината и скъпата гума разликата е 20-30 лв х 4бр е стотина лева.А при джиповите гуми разликата е 100-120 х 4бр си е цифра.
    Към колегата jorotk къде е този склад в Димитровград да мина да ги видя тези гуми.

Място
    София
    Публикации
    3,378
    Точки (при гласуване)
    16

Цитат Мнение на toniko Преглед на публикациите
    Преди 15-16 години, така се случи, че трябваше да купя 4 нови гуми за леката кола.И взех, че купих 4 Марангони ли бяха Дебица ли не помня, Фулда ги продаваха.Викам си: каквито ще да са нали са нови, да ама година и половина и 35-40х.км се изкривиха, грайфер колкото искаш ама гумите криви, така си я и продадох. Повече си рекох евтина гума - Не. Но ето, че съм пред същата дилема само дето при леките коли между евтината и скъпата гума разликата е 20-30 лв х 4бр е стотина лева.А при джиповите гуми разликата е 100-120 х 4бр си е цифра.
    Към колегата jorotk къде е този склад в Димитровград да мина да ги видя тези гуми.
    То човек, ако от собствените си грешки не се учи, то няма от какво друго!
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Центъра за гуми се намира зад бензиностанция ЕКО Харитата им викат ! също така знам в Хасково пътя за Болярово преди магазина на Евро 07 .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Димитровград
    Публикации
    691
    Точки (при гласуване)
    10

Един минус за гумите плиткия протектор макар и за нова гума !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Страница 3 от 3 ПървиПърви 123

Сходни теми

1. Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres
    От izo4x4 във форум Гуми и джанти
    Отговори: 34
    Последно мнение: 03-12-16, 10:02
  2. Някои пробвал ли е тези гуми
    От jorotk във форум Гуми и джанти
    Отговори: 16
    Последно мнение: 09-02-09, 18:48