Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Резултати 1 до 20 от 60

Тема: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Място
    Димитровград
    Публикации
    696
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Здравейте предложиха ми гуми за джипа на ниска цена и без гаранция нови с монтажа 150 лева Става дума за Geopower k 2000 наистина интересна шарка и търговеца ме уверяваше че , ще остана много доволен .Гумите са с китайски пройзход . Т а мисълта ми е някой ползва ли такива гуми , и ако да как се справят на пътя мокро сухо време и на трева !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    София
    Публикации
    21
    Точки (при гласуване)
    0

По подразбиране От: Мнение за тези гуми - или някой карал ли е с такива гуми ?

Зимата карах с китайчета ЗИМИ даже не им знам и марката,останах много доволен.Сега за лятото пак взех китайски А/Т доволен съм как се държат на кал и асфалт.

Място
    София
    Публикации
    3,298
    Точки (при гласуване)
    16

За въпросните гуми "бау бау" само хвалби от продавачи и нищо ( като отзив ) от купувачи.
    Иначе на вид добре изглеждат. Ма то нали копират други де.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

Място
    София
    Публикации
    4,795
    Точки (при гласуване)
    16

Цитат Мнение на Стоян Боюков-Sariones Преглед на публикациите
    ...
    Иначе на вид добре изглеждат. Ма то нали копират други де.
    И на мен ми харесаха "на шарка".

У наше село кой/къде ги продават ?
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    Димитровград
    Публикации
    696
    Точки (при гласуване)
    10

В Хасково ги има на няколко места , преди винаги съм купувал гуми за по 300 , 400 лв по големи размери де но сега бюджета е ограничен .А новото си е ново каквото и да е ново е !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Стара Загора
    Публикации
    4,696
    Точки (при гласуване)
    20

Я вземи ги изагитирай да ти направят някоя прилична отстъпка, а ти ще дадеш отзиви тук и ако са стока, ще се намерят купувачи още, нали така?

Иначе всички ги предлагат, но и аз не можах да намеря никакви реални отзиви, дори и при украинците, което е малко странно. А Кингрън пише че са производител от началото на века?
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

Място
    София
    Публикации
    4,795
    Точки (при гласуване)
    16

И на мен нещо на Kingrun ми хвана окото, но е МТ, и за да не цапам темата го пуснах тук.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->31"AT

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,383
    Точки (при гласуване)
    33

Цитат Мнение на tef4o Преглед на публикациите
    А Кингрън пише че са производител от началото на века?
    Що не? Някъде 2001 г. ако са стартирали.
    Русская женщина в фольклоре — Василиса Премудрая или Елена Прекрасная, но муж у нее — всегда дурак.

бат'Марто е офлайн
    Мартин Кирилов
    Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    Място
    София
    Публикации
    2,810
    Точки (при гласуване)
    19

Китаец продал душата си на дявола и след три дни се...развалила.
    DISCOVERY 3 TDV6 HSE

Място
    Димитровград
    Публикации
    696
    Точки (при гласуване)
    10

Със сигурност няма да съм първия и последния взел такива гуми но ще съм първия който сподели мнение веднага и след няколко тестове .
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Място
    Kleta Majka Balgariq
    Публикации
    13,383
    Точки (при гласуване)
    33

Kитайски айфони (+компютри, хладилници, телевизори, печки и т.н.) може, но китайски гуми - не?
    Русская женщина в фольклоре — Василиса Премудрая или Елена Прекрасная, но муж у нее — всегда дурак.

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    12,114
    Точки (при гласуване)
    26

Не познавам конкретните гуми, но от немалък личен опит зная, че гумите са последното нещо от което трябва да се икономисва.
    Тел. 0877 517965
    Спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио. Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.

Място
    Дупница
    Публикации
    5,621
    Точки (при гласуване)
    19

Всичко е много относително.
    Your conscience is all you can take to your grave.

бат'Марто е офлайн
    Мартин Кирилов
    Старши участник | +ПЛ || ДВиП |
    Място
    София
    Публикации
    2,810
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    Kитайски айфони (+компютри, хладилници, телевизори, печки и т.н.) може, но китайски гуми - не?
    Китайците успяха да скапят европейския бизнес с регенерати...за кратко.В момента тенденцията е завръщане на регенерата(става въпрос за тежки гуми)
    DISCOVERY 3 TDV6 HSE

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    12,114
    Точки (при гласуване)
    26

Цитат Мнение на TigerHunter Преглед на публикациите
    Всичко е много относително.
    Да. Като живота и смъртта.
    Тел. 0877 517965
    Спортидж 2.0 бензин 2003г. кабрио. Спортидж 2.0 ТДИ 2000г. Ceed 1,6 CRDI 2010г.Каравана Антарес 390 2015г.

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    12,114
    Точки (при гласуване)
    26

Цитат Мнение на Bogoljub Gagic Преглед на публикациите
    Мисля, че трабва да се прави разлика между сглобено в НРК и произведено от НРК.

Иначе и аз си бих взел БФГ, ама с гаранцията на БФГ.
    Айде и на Мишлен бих кандисал за зимни, ама пак ще търся Мишленска гаранция.
    Тел. 0877 517965

Място
    Дупница
    Публикации
    5,621
    Точки (при гласуване)
    19

Цитат Мнение на Пенчо Преглед на публикациите
    Ми, не точно.
    За леката кола, с която въртя по над 20К на година, карам ежедневно с 120-140 и т.н. Мога да се съглася.
    За джипката, с която ходя от нас до вилата и обратно или обикалям из полето за гъби, тегля ремаркета с вода и карам камъни, убеди ме да си купя маркови гуми при такива алтернативи. В момента е с руски, но бих пробвал без колебание и кЕтайски. Що не?
    Виждаш ли, че все пак е относително?
    Your conscience is all you can take to your grave.

Място
    Стара Загора
    Публикации
    4,696
    Точки (при гласуване)
    20

Цитат Мнение на Пенчо Преглед на публикациите
    Ами не. По скоро като гума за 120 кинта (при размер 185/65/14), която се скапва на първата дупка и гума за 75 кинта, същия размер, същата кола, която хич не и дреме от същата дупка на същата скорост. Това при практическо еднакво сцепление и то далеч не само в ново състояние (че те като са на две седмици, всичките са Убави).

Навремето бях голям фен на Мишлен, сега не ща и да ги чуя. Специално за лека кола и Гудиър няма да си всема скоро.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

Място
    София кв. Борово
    Публикации
    12,114
    Точки (при гласуване)
    26

Цитат Мнение на TigerHunter Преглед на публикациите
    Ми, не точно.
    За леката кола, с която въртя по над 20К на година, карам ежедневно с 120-140 и т.н. Мога да се съглася.
    За джипката, с която ходя от нас до вилата и обратно или обикалям из полето за гъби, тегля ремаркета с вода и карам камъни, убеди ме да си купя маркови гуми при такива алтернативи. В момента е с руски, но бих пробвал без колебание и кЕтайски. Що не?
    Виждаш ли, че все пак е относително?
    Така е.
    Аз моята я джиткам и на асфалта и в гората.
    Та всеки да си преценява в съответствие с експлоатационните условия.
    Тел. 0877 517965

Място
    Димитровград
    Публикации
    696
    Точки (при гласуване)
    10

За мен ще е евридейка ще се кара 99 процента на асфалт 1 процент черно !
    Land rover 2.5 tdi
    0884035413

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Сходни теми

1. Играй и спечели комплект зимни гуми Nokian Tyres
    От izo4x4 във форум Гуми и джанти
    Отговори: 34
    Последно мнение: 03-12-16, 11:02
  2. Някои пробвал ли е тези гуми
    От jorotk във форум Гуми и джанти
    Отговори: 16
    Последно мнение: 09-02-09, 19:48