Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Последни колебания дали да е Kia Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

    Сядаш и караш малко всяка една от марките между които се колебаеш и вземаш тази в която се чувстваш най-комфортно и усещаш, че е твоята кола. Аз точно така постъпих и сега се кефя на Kia Sportage Wagon
    KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
    08868пет4три18

    Коментар


    • #47
      От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

      Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
      И аз да дам мойте 5 стотинки по темата, много е важно преди да купиш автомобил да знаеш за какво ще го ползваш.Ако ти трябва джип за черни пътища и лек офроуд кията се справя много добре, с по големи гуми става и за по тежък офроуд.Ако търсиш джип за пред кафетата и да караш в града по добре не си я купувай, много е трудна за каране, скоростите са къси, бавно ускорява. За града търси бензин автомат като Toyota rav 4 или Honda crv макар, че стават и за лек офроуд.Частите за кия са евтини при положение, че е джип, карам дизеловата от 3 години и нищо не съм и сменил освен масла, филтри и ремъци, а всяка седмица съм в гората.Ако ще караш повече по асфалт не я купувай, трудна за каране, мудна и харчи колко две леки коли.
      Е не се сдържах. Изобщо не е трудна за каране ( според жена ми, по-лесно
      от Витарата: и двете ги кара по 3 години), нито е мудна за града. Казвам за бензин/газ. Може и да харчи колкото две леки коли, ама не е лек автомобил. Имам я от 6 години, ходили сме тук-там, че и извън Бг, и става.
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • #48
        От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

        Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
        По кои показатели колега , ако можеш да изясниш Аз не търся пъргавина , скорости и супер проходимост . Да става за кофти пътища да не се чупи всеки ден и да са евтини частите В кочината БГ това е критерия за средната класа
        Аз живея над Варна, и си има сняг. Виждам какво си написал за откъде си, та ти е ясно каква беше зимата тук. Кията ме изнесе тази зима
        Николай
        VITARA 1.6, 93 къса кабр
        КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

        Коментар


        • #49
          От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

          Вече съм почти в клуба на кияджиите В понеделник стария собственик трябва да си плати данъка за да минем през нотариус . Ако не ми мине котка път можете да ме зачислите към отбора

          П.П Благодаря и на Николай - "McNicko" от Добрич , който ми помогна със съвети

          Коментар


          • #50
            От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

            Ми хайде чакаме с нетърпение да я покажеш.

            Коментар


            • #51
              От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

              Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
              Ми хайде чакаме с нетърпение да я покажеш.
              Не е голяма стока за показване но важното е че влизам в клуба Запалихте ме
              Последно редактирано от defin13; 05-08-17, 18:50.

              Коментар


              • #52
                От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                На повечето не са били каквато са искали, но ние си ги правим както на нас ни харесва. Всеки е писал по нещо какво е правил и никой няма да ти откаже помощ и съвет. все пак това не е БМВ форума.
                Снимките са важни за да те похвалим!

                Коментар


                • #53
                  От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                  Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                  На повечето не са били каквато са искали, но ние си ги правим както на нас ни харесва. Всеки е писал по нещо какво е правил и никой няма да ти откаже помощ и съвет. все пак това не е БМВ форума.
                  Снимките са важни за да те похвалим!
                  Абсолютно съм съгласен с Гецата !
                  Каквато и играчка да си взел, все има какво да доработиш, просто някой има възможност първоначално да извади 3, друг 30, а за наливането после таван няма, само трябва да гледаш да не прекаляваш с мерака, че ямата е бездънна, ама ДЕдо има перфектна дефиниция на диагнозата.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #54
                    От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                    Утре след нотариус ще кача снимки Състоянието е е следното Не е карана офроуд рамата не е изгнила, едното прагче е тръгнало , по дъното дупки няма двигателя е добре и всичко си работи има и климатик, по талон е 97 година но реално е 95 (според мен, а и не ми е важна годината) салона е доста запазен , което също не ми е много важно. Има кръпка на левия под калник с размери 15 x 15 Гумите са джапанки но това е последна грижа. Ръчни хъбове двойното не сме тествали доверих се на думите на човека Цената е 3000 пазар не съм правил и няма да правя Общо взето това е дереджето

                    Коментар


                    • #55
                      От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                      Последно редактирано от defin13; 06-08-17, 14:31.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                        Честито и безаварийни километри с машинката!
                        Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                        Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                        Коментар


                        • #57
                          От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                          Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
                          но реално е 95 (според мен, а и не ми е важна годината)........................
                          салона е доста запазен , което също не ми е много важно.........................
                          Гумите са джапанки но това е последна грижа.
                          Подушвам, че сме от една порода.

                          Само дето, ако се зарибиш по сериозния офроуд скоро ще пуснеш обява, че я продаваш, и търсиш нещо по-сериозно.

                          Иначе-дано утре вече да си горд собственик, и добре дошъл в реалния живот и сериозните хора.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                            Иначе-дано утре вече да си горд собственик, и добре дошъл в реалния живот и сериозните хора.
                            Утре гаранция съм в клуба на кияджиите макар че започвам с ремоните още първия ден Ще се търси бензинова помпа от някакво опелче защото резервоара е сменен с друг и скоро е спряла да качва помпата Човека я кара само на газ в момента и така ще я взема. Намерил съм си и глава вдруги ден ще я купя и нея нека да има в мазето за резерва
                            Последно редактирано от defin13; 06-08-17, 19:20.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Подушвам, че сме от една порода.

                              Само дето, ако се зарибиш по сериозния офроуд скоро ще пуснеш обява, че я продаваш, и търсиш нещо по-сериозно.
                              Колега не се шегувай кията е сериозна машина за офроуд Янко го е доказал в неговата тема. Само едни гуми от Газ 66 и трябват
                              Последно редактирано от defin13; 06-08-17, 19:44.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                                16 клапана или 8 е машинката?

                                За руските гуми винаги с едно на ум, ако ще я караш по асфалта, че баланса е приключение.
                                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X