Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Последни колебания дали да е Kia Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Последни колебания дали да е Kia Sportage

    Зарибих се и аз по Kia Sportage Много научих за този автомобил от всичките теми в под форума Имам някакви колебания преди да се присъединя Допадна ми темата на Янко - От Нива на Кия но това с главата малко ме стресна . Видях че и другите колеги имат подобен горчив опит Да хвърлям ли ези тура или смело да скачам в тигана Имам много питанки и мисля че темата ще е полезна за колебаещи се като мен .
    Поздрави на всички кияджии

  • #2
    От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

    Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
    . Видях че и другите колеги имат подобен горчив опит Да хвърлям ли ези тура или смело да скачам в тигана
    Поздрави на всички кияджии

    Аз пък, и доста още колеги, нямаме такъв опит.
    Не, че е безпроблемен автомобил, ама за толкоз пари - толкоз.

    Коментар


    • #3
      От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

      Пенчо ти си един от стълбовете в този клуб и най - малко проблеми си имал ти ако трябва още със закупуването на кията ще си намеря и глава да има една една в мазето Другите проблеми как са ?

      Коментар


      • #4
        От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

        И бензиновите ли страдат от глави?

        Коментар


        • #5
          От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          И бензиновите ли страдат от глави?
          А де

          Коментар


          • #6
            От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

            Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
            Пенчо ти си един от стълбовете в този клуб и най - малко проблеми си имал ти ако трябва още със закупуването на кията ще си намеря и глава да има една една в мазето Другите проблеми как са ?
            Не е като да съм нямал проблеми, ама са сравнително лесно поправими.
            При дизелите проблем е компа дето управлява помпата. Или по-скоро неразбирателството му с накой датчик. Ако е случи де. Лекува се с насаждането на някаква механична помпа. Също проблем прави генератора - конструктивно е така направен, че почти няма как да се охлажда, особено лятото и с пуснат климатик.Като резултат изгаря диодния блок.
            Сменя се с такъв от Паджеро.
            Обезопасителните колани на доста от серията 1998 2002г. не се прибират добре.
            Сменат се с каквито и да е работещи - аз съм с такива от Мерцедес за 20лв.

            Това с главите според мен е от немърливи първи собственици.
            За сведение: Кия България отваря 2002г. със следващата генерация. Тези до 2002г. всичките са "нов внос" който почва някъде 2007/8г.
            Аз мойта като я взех - не бях чувал че има такава марка и такъв модел -месец Май 2008г.

            Коментар


            • #7
              От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              И бензиновите ли страдат от глави?
              Аз не съм чувал.

              Коментар


              • #8
                От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                Колебания не трябва да има. Това е страшен боклук. Отне ми 3 години и близо 10хил.лв. над сумата за която взех мойта и в момента имам един непродаваем кютук, който и нов да беше пак толкова щеше да върви. Знам че ще се разгневят повечето притежатели на модела, но това е простата истина. Изключително скапан автомобил при всичките ми грижи за него. Не си слагай главата в торбата.

                Коментар


                • #9
                  От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                  Първоначално публикуван от dilyan_n Преглед на мнение
                  Колебания не трябва да има. Това е страшен боклук. Отне ми 3 години и близо 10хил.лв. над сумата за която взех мойта и в момента имам един непродаваем кютук, който и нов да беше пак толкова щеше да върви. Знам че ще се разгневят повечето притежатели на модела, но това е простата истина. Изключително скапан автомобил при всичките ми грижи за него. Не си слагай главата в торбата.
                  Би ли споделил с какво те е изнервила толкоз?

                  Коментар


                  • #10
                    От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Аз не съм чувал.
                    Аз мисля за бензинов мотор на Янко темата със скъсания клапан нали беше бензинка ? Когато разглеждах темата на Янко много се изкефих с какъв ентусиязъм публикувал снимките Точно от тези снимки се зарибих макар и финала да беше кофти със скъсания клапан

                    Коментар


                    • #11
                      От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                      Ако мотора е много проблемен но купето е читаво аз мисля че може да се присади друг мотор едва ли ще иззлезе повече от 1000

                      Коментар


                      • #12
                        От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                        Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
                        Аз мисля за бензинов мотор на Янко темата със скъсания клапан нали беше бензинка ? Когато разглеждах темата на Янко много се изкефих с какъв ентусиязъм публикувал снимките Точно от тези снимки се зарибих макар и финала да беше кофти със скъсания клапан
                        Не я помня тази тема.
                        А и какво общо ще е между скъсан клапн и спукана глава?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Не я помня тази тема.
                          А и какво общо ще е между скъсан клапн и спукана глава?
                          Ето това е темата : http://www.offroad-bulgaria.com/show...%E2%E0++%ED%E0
                          От Лада НИВА на Киа Спортидж

                          И много се запалих по модела от тази тема но....... в един момент ......

                          Коментар


                          • #14
                            От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                            Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
                            Аз мисля за бензинов мотор на Янко темата със скъсания клапан нали беше бензинка ? Когато разглеждах темата на Янко много се изкефих с какъв ентусиязъм публикувал снимките Точно от тези снимки се зарибих макар и финала да беше кофти със скъсания клапан
                            Ти ако беше видял в какво лошо състояние беше Нивата на Янко.Киата ако я експлоатирал като Нивата нищо хубаво не я чака.
                            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                            Коментар


                            • #15
                              От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                              Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                              Ти ако беше видял в какво лошо състояние беше Нивата на Янко.Киата ако я експлоатирал като Нивата нищо хубаво не я чака.
                              Янко ме кефи без да го познавам кара си човека и експерементира Ти ако ми видиш аудито купено за 20 бона преди 8 години и поне още 10 съм дал за каквото се сетиш Тази година ще ходи за скраб

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X