Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Последни колебания дали да е Kia Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

    Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
    16 клапана или 8 е машинката?
    16 Клапана 128 к.с.
    Последно редактирано от defin13; 06-08-17, 20:16.

    Коментар


    • #62
      От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

      Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
      Утре гаранция съм в клуба на кияджиите макар че започвам с ремоните още първия ден Ще се търси бензинова помпа от някакво опелче защото резервоара е сменен с друг и скоро е спряла да качва помпата Човека я кара само на газ в момента и така ще я взема. Намерил съм си и глава вдруги ден ще я купя и нея нека да има в мазето за резерва
      Една глава повече,никога не е излишна.Това от личен опит.
      Честитките,ги оставям за утре.
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • #63
        От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
        Една глава повече,никога не е излишна.Това от личен опит.
        Това с главите ми беше основното притеснение , но като намерих и глава реших да скоча в тигана Между другото мисля да сложа електронно термо реле със звукова сигнализация при повишаване на температурата В магазините за електронни компоненти има такива китове по 4-5 кинта и са приложими навсякъде

        Коментар


        • #64
          От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

          Първоначално публикуван от defin13 Преглед на мнение
          Това с главите ми беше основното притеснение , но като намерих и глава реших да скоча в тигана Между другото мисля да сложа електронно термо реле със звукова сигнализация при повишаване на температурата В магазините за електронни компоненти има такива китове по 4-5 кинта и са приложими навсякъде
          До като опреш до терморелето,ще свършиш доста друга работа.
          То сега се започва,масла,гуми,ама тя много ниска...сериала е безкраен!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • #65
            От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

            Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
            До като опреш до терморелето,ще свършиш доста друга работа.
            То сега се започва,масла,гуми,ама тя много ниска...сериала е безкраен!
            Много си прав

            Коментар


            • #66
              От: Последни колебания дали да е Kia Sportage


              Горе долу това е последователността.

              Коментар


              • #67
                От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                До като опреш до терморелето,ще свършиш доста друга работа.
                То сега се започва,масла,гуми,ама тя много ниска...сериала е безкраен!
                Баш си е така, аз устисках месец и половина докато реша как трябва да я направя и след това за една седмица я преобразих. Като почнеш пиши и питай , аз така направих, ще получиш правилните съвети. Айде чакаме с нетърпение да честитим днес.

                Коментар


                • #68
                  От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                  За да няма ядове с главата, пълна профилактика на охладителната система. Ше те пратя и радиатора къде да ти почистят, ако е с оригиналния, че 100% е карана с вода в един момент от живота си и може да се е позадръстил.
                  Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                  Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                  Коментар


                  • #69
                    От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                    Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                    16 клапана или 8 е машинката?

                    За руските гуми винаги с едно на ум, ако ще я караш по асфалта, че баланса е приключение.
                    Абсолютно вярно!

                    Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                    Коментар


                    • #70
                      От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                      Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
                      И аз да дам мойте 5 стотинки по темата, много е важно преди да купиш автомобил да знаеш за какво ще го ползваш.Ако ти трябва джип за черни пътища и лек офроуд кията се справя много добре, с по големи гуми става и за по тежък офроуд.Ако търсиш джип за пред кафетата и да караш в града по добре не си я купувай, много е трудна за каране, скоростите са къси, бавно ускорява. За града търси бензин автомат като Toyota rav 4 или Honda crv макар, че стават и за лек офроуд.Частите за кия са евтини при положение, че е джип, карам дизеловата от 3 години и нищо не съм и сменил освен масла, филтри и ремъци, а всяка седмица съм в гората.Ако ще караш повече по асфалт не я купувай, трудна за каране, мудна и харчи колко две леки коли.
                      Къси скорости,трудна за управление,бавно ускорявя...!?!?!?
                      Напротив-дълги са:1ва-55км/ч.,2ра-100км/ч.,3та-140км/ч.....,4та и 5та въобще не може да стигне по прекъсвач!
                      Управлението е повече от здраво,точно и леко....-на кормилна кутия с доста солидни корм.накрайници!


                      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • #71
                        От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                        То това да и е проблема........изобщо си я избий от главата !

                        Коментар


                        • #72
                          От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                          Това е ебати кията дето си я гледал. 128Hp на бензин, направо ме лепи са седалката като тръгне. Е в сравнение с някоя спортна бегачка, сигурно бавно ускорява...
                          През повечето време си я карам с една ръка без никакъв проблем. Всичко е много лясно, че и с учудващо чуствителен волан при избягване на дупки...

                          Коментар


                          • #73
                            От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                            Кията е изключително сладка кола. Макар че карам дизел.
                            Не мога да се навия да я продам.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                              Не виждам какво не му харесвате на дизела. Верно че не ускорява като бензиновата, ама пък за сметка на това е много приятна особено в градски условия. Мойта е много къс диф и в града върви на 4-та с 30 без да придърпва. За последните десет дни и навъртях 3000 км Благоевград - София и просто съм очарован от колицата. Върви си прилично по магистралата, и ми даде разход - извънградско, градско с климатик, който не е работил през цялото пътуване, но в града не е спиран -7.3 л. на сто. Това е изчислено при пълен - пълен резервоар, като за последно я засякох вчера като я допълвах. мисля че си е доста примамливо за джип да има такива експлоатационни качества, като добавим и цената на частите става направо екстра.
                              Не я продавам за нищо, даже се замислям и за втора.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Последни колебания дали да е Kia Sportage

                                Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                                ...
                                Не я продавам за нищо, даже се замислям и за втора.
                                Плагиатстваш !
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X