Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форестър, Аутлендър или?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Форестър, Аутлендър или?

    Моята епопея с Аутлендърите е следната - гледам, харесвам, уговаряме час да се гледа в сервиз и докато това стане някой я купува тове се случи няколко пъти. Вече се изчерпаха читавите бройки за моя бюджет.

    Единственото решение за ръждата е да е внос от Италия, но тогава има тото със състоянието на двигателя.

    Да и аз не смея за КИА и Хюндай и затова не ги гледам. Споменатата бройка КИА изглеждаше добре, но не се класира при майсторите.

    Японските са ми фаворити, но се разминаваме. И през Рав4-ките минах, но са тесни отзад и с малък багажник.

    Да, гледам Мавериците и много ми допадат - широки са и имам място над главата, голяма багажник. Само се чудя с 2л. двигател дали е достатъчно за такова голяма купе?
    Как мислите?

    Това се оказа уморителен процес.

    Коментар


    • #17
      От: Форестър, Аутлендър или?

      @ Vitku - иначе под малък имам предвид мястото над главата, което във версиите с шибидах е много малко и ми опира темето в уплътнението. Така трябва да карам или с изкривена на една страна глава или изсулен на седалката, което не е комфортно.
      Иначе останалите размери са много подходящи и за моите цели, както и типа кола.

      Коментар


      • #18
        От: Форестър, Аутлендър или?

        На аутлендъра му е малък багажника според мен

        Коментар


        • #19
          От: Форестър, Аутлендър или?

          Irbis в крайна сметка закупи ли някой от посочените два модела автомобили, защото и аз съм пред подобна дилема, макар и не толкова спешна.

          Коментар


          • #20
            От: Форестър, Аутлендър или?

            Как да не е спешна? Ей го де е първият сняг. Удоволствието да си караш из градският зимен апокалипсис, без да ги пука - дакато всичко живо рине, боксува и бута автомобили - неоценимо.
            Особено субарките и outlander 1, които са постоянно зацепени и 50:50, пък лесни за газифициране - са направени по рождение за тая цел.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X