Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет относно размер гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет относно размер гуми

    Здравейте колеги,предстои ми покупка на гуми за джипката. Мисля да купя Дженерал Грабер АТ2. 265/70/15. Джипката е Рънър втора генерация, дали този размер няма да му дойде големичък?

  • #2
    От: Съвет относно размер гуми

    Не ,аз съм с такива на Фронтера ДБ открай време.Сега в момента съм Бриджстоун Дуелер на тоя размер,зимата АТ31 БФ Гудрич,никакви проблеми.Избора ти е добър ,джипа също .
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Съвет относно размер гуми

      Благодаря за атзивчивостта колега.

      Коментар


      • #4
        От: Съвет относно размер гуми

        Имай предвид, че 265/70 на джанти под 8" не стоят добре.
        Ако си с оригинални ляти, би трябвало да са 7", което е долната разумна граница на джанта за гуми 31/10.5/15, но те са по-високи.
        При 265/70/15, или трябва да ги караш по-меки, или ще ти стоят изтумбени в средата на протектора.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Съвет относно размер гуми

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          Имай предвид, че 265/70 на джанти под 8" не стоят добре.
          Ако си с оригинални ляти, би трябвало да са 7", което е долната разумна граница на джанта за гуми 31/10.5/15, но те са по-високи.
          При 265/70/15, или трябва да ги караш по-меки, или ще ти стоят изтумбени в средата на протектора.
          С оригиналните ляти джанти съм. И мисля да помпя гумите около 2 атмосвери.

          Коментар


          • #6
            От: Съвет относно размер гуми

            2.5 никакви ядове ,никакво неравномерно износване .И едните и другите ги карам на всякакви терени,понякога ги спадам да се измъкна,всичко е точ.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X